000020Shenzhen Zhongheng Huafa Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $383,48 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元719,48 Mn | 元680,19 Mn | 元570,54 Mn | 元608,82 Mn | 元659,93 Mn | 元627,78 Mn | 元614,16 Mn | 元617,09 Mn | 元629,76 Mn | 元632,48 Mn | 元1,16 Mr | 元1,16 Mr | 元731,35 Mn | 元681,65 Mn | 元679,54 Mn | 元731,18 Mn | 元756,80 Mn | 元446,70 Mn | 元377,88 Mn | 元376,03 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元196,88 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元278,72 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元439,10 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元78,76 Mn | 元89,76 Mn | 元42,51 Mn | 元107,46 Mn | 元173,80 Mn | 元141,25 Mn | 元126,40 Mn | 元189,21 Mn | 元184,43 Mn | 元197,93 Mn | 元727,79 Mn | 元763,41 Mn | 元359,21 Mn | 元307,92 Mn | 元324,48 Mn | 元302,44 Mn | 元271,54 Mn | 元97,43 Mn | 元63,21 Mn | 元67,30 Mn |
| Net Borç† | -元118,11 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | 元856,21 Mn | 元815,28 Mn | 元724,88 Mn | 元662,90 Mn | 元765,12 Mn | 元690,06 Mn | 元720,23 Mn | 元635,53 Mn | 元855,68 Mn | 元616,38 Mn | 元493,69 Mn | 元689,18 Mn | 元621,77 Mn | 元720,41 Mn | 元872,18 Mn | 元743,20 Mn | 元506,34 Mn | 元187,49 Mn | 元191,64 Mn | 元199,20 Mn |
| Brüt Kâr | 元88,57 Mn | 元85,92 Mn | 元68,76 Mn | 元62,99 Mn | 元77,76 Mn | 元72,42 Mn | 元81,30 Mn | 元65,66 Mn | 元74,30 Mn | 元77,42 Mn | 元69,04 Mn | 元89,60 Mn | 元58,02 Mn | 元74,92 Mn | 元74,87 Mn | 元67,97 Mn | 元37,02 Mn | 元32,31 Mn | 元28,30 Mn | 元21,67 Mn |
| FAVÖK | 元49,47 Mn | 元52,68 Mn | 元34,35 Mn | 元33,85 Mn | 元32,24 Mn | 元34,79 Mn | 元31,29 Mn | 元26,52 Mn | 元26,58 Mn | 元24,27 Mn | 元37,14 Mn | 元62,21 Mn | 元34,20 Mn | 元47,29 Mn | 元55,14 Mn | 元50,97 Mn | 元37,18 Mn | 元20,80 Mn | 元26,03 Mn | 元8,35 Mn |
| Net Kâr | 元35,44 Mn | 元36,74 Mn | 元13,34 Mn | 元10,13 Mn | 元7,20 Mn | 元6,83 Mn | 元5,46 Mn | 元3,30 Mn | 元974.409 | 元5,46 Mn | -元4,20 Mn | 元7,69 Mn | -元6,52 Mn | 元3,24 Mn | 元10,37 Mn | 元9,18 Mn | 元4,15 Mn | 元7,57 Mn | 元25,86 Mn | -元15,02 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,13 | 0,13 | 0,05 | 0,04 | 0,03 | 0,02 | 0,02 | 0,01 | 0,00 | 0,02 | -0,01 | 0,03 | -0,02 | 0,01 | 0,04 | 0,03 | 0,01 | 0,03 | 0,09 | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元17,86 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元3,97 Mn | 元93,30 Mn | 元113,81 Mn | 元79,77 Mn | -元18,91 Mn | 元54,39 Mn | 元71,36 Mn | -元36,63 Mn | 元1,83 Mn | -元34,12 Mn | 元91,73 Mn | 元72,12 Mn | -元79,49 Mn | 元8,08 Mn | 元30,31 Mn | 元44,23 Mn | -元135,02 Mn | -元30,95 Mn | 元8,05 Mn | 元18,53 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元4,11 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 10,9% | 13,2% | 7,5% | 17,7% | 26,3% | 22,5% | 20,6% | 30,7% | 29,3% | 31,3% | 63,0% | 65,7% | 49,1% | 45,2% | 47,8% | 41,4% | 35,9% | 21,8% | 16,7% | 17,9% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,19 | 1,20 | 1,27 | 1,09 | 1,16 | 1,10 | 1,17 | 1,03 | 1,36 | 0,97 | 0,43 | 0,59 | 0,85 | 1,06 | 1,28 | 1,02 | 0,67 | 0,42 | 0,51 | 0,53 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,95 | 1,86 | 1,65 | 1,51 | 1,74 | 1,57 | 1,64 | 1,45 | 1,95 | 1,40 | 1,12 | 1,57 | 1,42 | 1,64 | 1,99 | 1,69 | 1,15 | 0,43 | 0,44 | 0,45 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 10,3% | 10,5% | 9,5% | 9,5% | 10,2% | 10,5% | 11,3% | 10,3% | 8,7% | 12,6% | 14,0% | 13,0% | 9,3% | 10,4% | 8,6% | 9,1% | 7,3% | 17,2% | 14,8% | 10,9% |
| FAVÖK Marjı | 5,8% | 6,5% | 4,7% | 5,1% | 4,2% | 5,0% | 4,3% | 4,2% | 3,1% | 3,9% | 7,5% | 9,0% | 5,5% | 6,6% | 6,3% | 6,9% | 7,3% | 11,1% | 13,6% | 4,2% |
| Net Kâr Marjı | 4,1% | 4,5% | 1,8% | 1,5% | 0,9% | 1,0% | 0,8% | 0,5% | 0,1% | 0,9% | -0,9% | 1,1% | -1,0% | 0,5% | 1,2% | 1,2% | 0,8% | 4,0% | 13,5% | -7,5% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 0,5% | 11,4% | 15,7% | 12,0% | -2,5% | 7,9% | 9,9% | -5,8% | 0,2% | -5,5% | 18,6% | 10,5% | -12,8% | 1,1% | 3,5% | 6,0% | -26,7% | -16,5% | 4,2% | 9,3% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 289,61 | -%2,94 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 733,73 | +%1,28 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,19 | -%2,85 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 82,75 | -%0,90 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 351,58 | +%1,15 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 592,55 | +%0,78 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 46,02 | -%0,65 |