000028China National Accord Medicines Corporation Ltd Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,70 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元49,54 Mr | 元48,17 Mr | 元48,26 Mr | 元42,62 Mr | 元42,78 Mr | 元39,59 Mr | 元34,03 Mr | 元28,93 Mr | 元22,34 Mr | 元21,32 Mr | 元20,31 Mr | 元12,83 Mr | 元11,06 Mr | 元9,30 Mr | 元7,67 Mr | 元6,31 Mr | 元5,27 Mr | 元3,95 Mr | 元2,90 Mr | 元2,64 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元7,80 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元27,57 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元21,62 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元14,66 Mr | 元14,28 Mr | 元13,75 Mr | 元10,55 Mr | 元11,89 Mr | 元11,23 Mr | 元8,84 Mr | 元6,07 Mr | 元4,36 Mr | 元3,99 Mr | 元4,27 Mr | 元3,03 Mr | 元4,24 Mr | 元3,35 Mr | 元3,02 Mr | 元2,45 Mr | 元2,11 Mr | 元1,33 Mr | 元826,90 Mn | 元394,71 Mn |
| Net Borç† | 元6,86 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | 元73,29 Mr | 元74,25 Mr | 元75,35 Mr | 元73,32 Mr | 元68,25 Mr | 元59,55 Mr | 元52,70 Mr | 元43,04 Mr | 元41,18 Mr | 元41,16 Mr | 元37,72 Mr | 元23,91 Mr | 元21,15 Mr | 元17,97 Mr | 元15,09 Mr | 元13,06 Mr | 元10,99 Mr | 元8,76 Mr | 元6,87 Mr | 元5,67 Mr |
| Brüt Kâr | 元6,36 Mr | 元6,46 Mr | 元7,40 Mr | 元7,38 Mr | 元6,57 Mr | 元5,79 Mr | 元4,90 Mr | 元4,84 Mr | 元4,20 Mr | 元4,36 Mr | 元4,14 Mr | 元1,85 Mr | 元1,67 Mr | 元1,51 Mr | 元1,25 Mr | 元1,09 Mr | 元911,33 Mn | 元774,63 Mn | 元703,11 Mn | 元573,41 Mn |
| FAVÖK | 元3,14 Mr | 元3,25 Mr | 元3,92 Mr | 元3,79 Mr | 元3,47 Mr | 元3,13 Mr | 元2,60 Mr | 元1,64 Mr | 元1,47 Mr | 元1,65 Mr | 元1,57 Mr | 元1,00 Mr | 元884,00 Mn | 元794,58 Mn | 元594,12 Mn | 元465,13 Mn | 元335,89 Mn | 元269,31 Mn | 元198,63 Mn | 元116,05 Mn |
| Net Kâr | 元1,14 Mr | 元642,49 Mn | 元1,60 Mr | 元1,49 Mr | 元1,34 Mr | 元1,40 Mr | 元1,27 Mr | 元1,21 Mr | 元1,06 Mr | 元1,19 Mr | 元927,61 Mn | 元652,50 Mn | 元520,49 Mn | 元475,79 Mn | 元330,31 Mn | 元261,12 Mn | 元192,87 Mn | 元159,79 Mn | 元124,91 Mn | 元38,66 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 1,86 | 1,05 | 2,61 | 2,43 | 2,18 | 2,29 | 2,07 | 1,98 | 1,73 | 1,96 | 1,53 | 1,33 | 1,27 | 1,15 | 0,80 | 0,64 | 0,47 | 0,38 | 0,30 | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元18,11 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元1,52 Mr | 元3,18 Mr | 元2,85 Mr | 元2,21 Mr | 元1,66 Mr | 元1,45 Mr | 元2,04 Mr | 元1,27 Mr | 元1,22 Mr | 元1,22 Mr | 元1,19 Mr | -元1,11 Mr | 元325,05 Mn | 元143,90 Mn | 元45,94 Mn | 元258,44 Mn | 元170,19 Mn | 元170,71 Mn | 元16,29 Mn | -元26,88 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元217,35 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 29,6% | 29,6% | 28,5% | 24,8% | 27,8% | 28,4% | 26,0% | 21,0% | 19,5% | 18,7% | 21,0% | 23,6% | 38,3% | 36,0% | 39,3% | 38,9% | 40,0% | 33,6% | 28,5% | 15,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,48 | 1,54 | 1,56 | 1,72 | 1,60 | 1,50 | 1,55 | 1,49 | 1,84 | 1,93 | 1,86 | 1,86 | 1,91 | 1,93 | 1,97 | 2,07 | 2,09 | 2,22 | 2,37 | 2,15 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 3,39 | 3,43 | 3,48 | 3,39 | 3,16 | 2,75 | 2,44 | 1,99 | 1,90 | 1,90 | 1,74 | 1,11 | 0,98 | 0,83 | 0,70 | 0,60 | 0,51 | 0,40 | 0,32 | 0,26 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 8,7% | 8,7% | 9,8% | 10,1% | 9,6% | 9,7% | 9,3% | 11,2% | 10,2% | 10,6% | 11,0% | 7,8% | 7,9% | 8,4% | 8,3% | 8,3% | 8,3% | 8,8% | 10,2% | 10,1% |
| FAVÖK Marjı | 4,3% | 4,4% | 5,2% | 5,2% | 5,1% | 5,3% | 4,9% | 3,8% | 3,6% | 4,0% | 4,2% | 4,2% | 4,2% | 4,4% | 3,9% | 3,6% | 3,1% | 3,1% | 2,9% | 2,0% |
| Net Kâr Marjı | 1,5% | 0,9% | 2,1% | 2,0% | 2,0% | 2,4% | 2,4% | 2,8% | 2,6% | 2,9% | 2,5% | 2,7% | 2,5% | 2,6% | 2,2% | 2,0% | 1,8% | 1,8% | 1,8% | 0,7% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 2,1% | 4,3% | 3,8% | 3,0% | 2,4% | 2,4% | 3,9% | 3,0% | 3,0% | 3,0% | 3,1% | -4,6% | 1,5% | 0,8% | 0,3% | 2,0% | 1,5% | 1,9% | 0,2% | -0,5% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 289,61 | -%2,94 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 733,73 | +%1,28 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,19 | -%2,85 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 82,75 | -%0,90 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 351,58 | +%1,15 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 592,55 | +%0,78 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 46,02 | -%0,65 |