000030FAWER Automotive Parts Ltd. Co. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $961,65 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元20,02 Mr | 元18,04 Mr | 元16,98 Mr | 元15,28 Mr | 元14,86 Mr | 元14,57 Mr | 元12,92 Mr | 元11,68 Mr | 元10,36 Mr | 元9,07 Mr | 元8,09 Mr | 元7,27 Mr | 元7,11 Mr | 元24,61 Mn | 元66,17 Mn | 元73,92 Mn | 元41,89 Mn | 元17,96 Mn | 元27,16 Mn | 元29,83 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元2,58 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元9,48 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元10,15 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元3,87 Mr | 元3,36 Mr | 元2,90 Mr | 元2,34 Mr | 元2,03 Mr | 元1,95 Mr | 元1,62 Mr | 元1,42 Mr | 元1,10 Mr | 元849,08 Mn | 元555,79 Mn | 元732,81 Mn | 元926,47 Mn | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元447,76 Mn | 元461,57 Mn | 元467,55 Mn | 元512,33 Mn |
| Net Borç† | 元1,08 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | 元17,37 Mr | 元16,45 Mr | 元15,82 Mr | 元12,55 Mr | 元12,80 Mr | 元11,08 Mr | 元10,04 Mr | 元7,83 Mr | 元7,16 Mr | 元5,82 Mr | 元4,30 Mr | 元4,98 Mr | 元5,20 Mr | 元0,00 | 元109.007 | 元1,48 Mn | 元1,85 Mn | 元1,70 Mn | 元1,80 Mn | 元0,00 |
| Brüt Kâr | 元2,02 Mr | 元1,78 Mr | 元1,47 Mr | 元942,62 Mn | 元1,32 Mr | 元1,35 Mr | 元1,32 Mr | 元1,15 Mr | 元1,27 Mr | 元1,03 Mr | 元748,01 Mn | 元877,03 Mn | 元906,45 Mn | 元0,00 | 元107.431 | 元1,19 Mn | 元1,35 Mn | 元1,12 Mn | 元1,22 Mn | -元583.000 |
| FAVÖK | 元1,01 Mr | 元884,67 Mn | 元470,74 Mn | 元268,68 Mn | 元532,40 Mn | 元581,40 Mn | 元592,97 Mn | 元397,37 Mn | 元564,34 Mn | 元453,09 Mn | 元256,34 Mn | 元375,15 Mn | 元349,83 Mn | — | -元7,04 Mn | -元14,15 Mn | -元2,08 Mn | -元1,62 Mn | -元498.000 | 元31,92 Mn |
| Net Kâr | 元702,62 Mn | 元676,19 Mn | 元604,14 Mn | 元501,17 Mn | 元841,44 Mn | 元901,33 Mn | 元891,00 Mn | 元881,64 Mn | 元831,55 Mn | 元676,71 Mn | 元503,22 Mn | 元626,38 Mn | 元543,01 Mn | -元3,69 Mn | 元1,46 Mr | -元388,78 Mn | 元8,10 Mn | -元85,15 Mn | -元22,07 Mn | 元32,85 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,41 | 0,39 | 0,35 | 0,29 | 0,49 | 0,52 | 0,50 | 0,49 | 0,46 | 0,37 | 0,28 | 0,34 | 0,31 | -0,01 | 3,61 | -0,96 | 0,02 | -0,21 | -0,05 | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元603,30 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元686,59 Mn | 元562,40 Mn | 元73,79 Mn | 元307,69 Mn | 元1,77 Mr | 元500,18 Mn | 元396,32 Mn | 元154,34 Mn | 元563,69 Mn | 元552,91 Mn | 元611,75 Mn | 元517,77 Mn | -元4,78 Mn | -元2,97 Mn | 元1,26 Mn | 元199.130 | -元7.660 | -元378.000 | -元3,18 Mn | -元9.000 |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元371,94 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 19,3% | 18,6% | 17,1% | 15,3% | 13,7% | 13,4% | 12,5% | 12,1% | 10,6% | 9,4% | 6,9% | 10,1% | 13,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 1.068,9% | 2.569,9% | 1.721,7% | 1.717,7% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,87 | 0,91 | 0,93 | 0,82 | 0,86 | 0,76 | 0,78 | 0,67 | 0,69 | 0,64 | 0,53 | 0,68 | 0,73 | 0,00 | 0,00 | 0,02 | 0,04 | 0,09 | 0,07 | 0,00 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,71 | 1,62 | 1,56 | 1,24 | 1,26 | 1,09 | 0,99 | 0,77 | 0,71 | 0,57 | 0,42 | 0,49 | 0,51 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 11,6% | 10,8% | 9,3% | 7,5% | 10,3% | 12,2% | 13,2% | 14,7% | 17,8% | 17,7% | 17,4% | 17,6% | 17,4% | — | 98,6% | 80,4% | 72,7% | 66,2% | 67,9% | — |
| FAVÖK Marjı | 5,8% | 5,4% | 3,0% | 2,1% | 4,2% | 5,2% | 5,9% | 5,1% | 7,9% | 7,8% | 6,0% | 7,5% | 6,7% | — | -6.457,6% | -955,9% | -112,0% | -95,6% | -27,6% | — |
| Net Kâr Marjı | 4,0% | 4,1% | 3,8% | 4,0% | 6,6% | 8,1% | 8,9% | 11,3% | 11,6% | 11,6% | 11,7% | 12,6% | 10,4% | — | 1.335.755,4% | -26.262,3% | 437,0% | -5.011,7% | -1.224,3% | — |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 4,0% | 3,4% | 0,5% | 2,5% | 13,8% | 4,5% | 3,9% | 2,0% | 7,9% | 9,5% | 14,2% | 10,4% | -0,1% | — | 1.159,0% | 13,5% | -0,4% | -22,2% | -176,3% | — |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 289,61 | -%2,94 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 733,73 | +%1,28 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,19 | -%2,85 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 82,75 | -%0,90 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 351,58 | +%1,15 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 592,55 | +%0,78 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 46,02 | -%0,65 |