000035China Tianying Inc
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,70 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元32,12 Mr | 元29,32 Mr | 元28,11 Mr | 元26,47 Mr | 元24,50 Mr | 元52,75 Mr | 元47,30 Mr | 元8,81 Mr | 元8,13 Mr | 元6,00 Mr | 元4,40 Mr | 元3,27 Mr | 元12,73 Mn | 元310,19 Mn | 元638,89 Mn | 元595,21 Mn | 元549,48 Mn | 元536,28 Mn | 元475,22 Mn | 元469,21 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元1,82 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元20,31 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元11,09 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元13,75 Mr | 元11,61 Mr | 元10,51 Mr | 元8,68 Mr | 元7,90 Mr | 元26,55 Mr | 元22,87 Mr | 元3,60 Mr | 元3,65 Mr | 元3,14 Mr | 元1,91 Mr | 元1,24 Mr | 元0,00 | 元541,21 Mn | 元639,47 Mn | 元650,18 Mn | 元657,27 Mn | 元658,01 Mn | 元673,38 Mn | 元690,99 Mn |
| Net Borç† | 元11,58 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | 元5,27 Mr | 元5,65 Mr | 元5,31 Mr | 元6,69 Mr | 元20,59 Mr | 元21,87 Mr | 元18,59 Mr | 元1,83 Mr | 元1,58 Mr | 元969,51 Mn | 元817,75 Mn | 元546,73 Mn | 元40,83 Mn | 元95,63 Mn | 元5,22 Mn | 元5,02 Mn | 元15.000 | 元3.000 | 元378.000 | 元25,31 Mn |
| Brüt Kâr | 元1,46 Mr | 元1,59 Mr | 元1,40 Mr | 元1,24 Mr | 元2,84 Mr | 元3,15 Mr | 元2,76 Mr | 元628,34 Mn | 元576,41 Mn | 元415,69 Mn | 元392,34 Mn | 元272,57 Mn | 元4,59 Mn | 元71,36 Mn | -元139.277 | 元1,75 Mn | 元15.000 | -元887.000 | 元31.000 | 元3,30 Mn |
| FAVÖK | 元1,71 Mr | 元1,64 Mr | 元1,37 Mr | 元1,24 Mr | 元3,05 Mr | 元3,97 Mr | 元3,32 Mr | 元584,49 Mn | 元551,75 Mn | 元422,07 Mn | 元421,70 Mn | 元280,52 Mn | -元1,08 Mn | 元57,48 Mn | -元20,32 Mn | -元826.600 | -元3,18 Mn | -元4,68 Mn | -元5,00 Mn | -元480.000 |
| Net Kâr | 元283,95 Mn | 元279,98 Mn | 元337,30 Mn | 元123,49 Mn | 元728,98 Mn | 元653,58 Mn | 元713,00 Mn | 元216,49 Mn | 元222,27 Mn | 元211,72 Mn | 元228,20 Mn | 元175,02 Mn | 元1,13 Mr | -元636,05 Mn | -元21,82 Mn | 元46,78 Mn | -元17,96 Mn | -元9,96 Mn | 元117,98 Mn | 元30,12 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,12 | 0,12 | 0,14 | 0,05 | 0,29 | 0,26 | 0,28 | 0,16 | 0,17 | 0,17 | 0,19 | 0,25 | 3,00 | -1,69 | -0,06 | 0,12 | — | — | — | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元56,79 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元917,20 Mn | -元1,31 Mr | -元1,93 Mr | -元3,20 Mr | 元7,17 Mn | -元195,02 Mn | -元939,21 Mn | -元399,28 Mn | -元790,64 Mn | -元391,85 Mn | -元198,37 Mn | -元563,19 Mn | -元106,69 Mn | 元518.290 | -元291.280 | -元23.730 | -元52.000 | -元740.000 | -元1,20 Mn | -元163.000 |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元1,57 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 42,8% | 39,6% | 37,4% | 32,8% | 32,2% | 50,3% | 48,4% | 40,9% | 44,9% | 52,3% | 43,5% | 37,8% | 0,0% | 174,5% | 100,1% | 109,2% | 119,6% | 122,7% | 141,7% | 147,3% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,16 | 0,19 | 0,19 | 0,25 | 0,84 | 0,41 | 0,39 | 0,21 | 0,19 | 0,16 | 0,19 | 0,17 | 3,21 | 0,31 | 0,01 | 0,01 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,05 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,48 | 0,51 | 0,48 | 0,60 | 1,86 | 1,97 | 1,68 | 0,16 | 0,14 | 0,09 | 0,07 | 0,05 | 0,00 | 0,01 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 27,7% | 28,1% | 26,4% | 18,6% | 13,8% | 14,4% | 14,9% | 34,4% | 36,4% | 42,9% | 48,0% | 49,9% | 11,2% | 74,6% | -2,7% | 34,9% | 100,0% | -29.566,7% | 8,2% | 13,0% |
| FAVÖK Marjı | 32,4% | 28,9% | 25,9% | 18,5% | 14,8% | 18,1% | 17,9% | 32,0% | 34,8% | 43,5% | 51,6% | 51,3% | -2,6% | 60,1% | -389,5% | -16,5% | -21.220,0% | -155.866,7% | -1.322,5% | -1,9% |
| Net Kâr Marjı | 5,4% | 5,0% | 6,4% | 1,8% | 3,5% | 3,0% | 3,8% | 11,9% | 14,0% | 21,8% | 27,9% | 32,0% | 2.771,1% | -665,1% | -418,2% | 931,8% | -119.706,7% | -332.033,3% | 31.212,4% | 119,0% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -17,4% | -23,2% | -36,3% | -47,9% | 0,0% | -0,9% | -5,1% | -21,9% | -49,9% | -40,4% | -24,3% | -103,0% | -261,3% | 0,5% | -5,6% | -0,5% | -346,7% | -24.666,7% | -317,5% | -0,6% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 289,10 | -%3,11 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 735,00 | +%1,45 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,18 | -%2,86 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 82,79 | -%0,85 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 351,30 | +%1,06 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 591,00 | +%0,51 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 46,15 | -%0,37 |