000036China Union Holdings Ltd Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $817,72 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元7,92 Mr | 元7,62 Mr | 元8,40 Mr | 元9,24 Mr | 元9,59 Mr | 元10,85 Mr | 元12,14 Mr | 元10,89 Mr | 元8,72 Mr | 元9,73 Mr | 元6,46 Mr | 元4,57 Mr | 元4,20 Mr | 元4,27 Mr | 元3,87 Mr | 元4,19 Mr | 元3,12 Mr | 元3,09 Mr | 元13,42 Mr | 元11,99 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元1,78 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元1,92 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元6,01 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元549,76 Mn | 元551,05 Mn | 元631,36 Mn | 元634,81 Mn | 元1,39 Mr | 元2,02 Mr | 元1,94 Mr | 元1,54 Mr | 元613,78 Mn | 元350,00 Mn | 元2,27 Mr | 元1,39 Mr | 元690,00 Mn | 元650,00 Mn | 元290,00 Mn | 元308,72 Mn | 元440,40 Mn | 元392,08 Mn | 元2,24 Mr | 元2,88 Mr |
| Net Borç† | -元1,77 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | 元618,38 Mn | 元423,32 Mn | 元562,69 Mn | 元2,33 Mr | 元1,87 Mr | 元2,69 Mr | 元3,15 Mr | 元3,31 Mr | 元3,86 Mr | 元2,68 Mr | 元418,89 Mn | 元223,10 Mn | 元240,59 Mn | 元369,67 Mn | 元543,34 Mn | 元1,13 Mr | 元1,82 Mr | 元115,73 Mn | 元8,19 Mr | 元5,36 Mr |
| Brüt Kâr | 元348,62 Mn | 元199,36 Mn | 元274,03 Mn | 元1,19 Mr | 元1,15 Mr | 元1,74 Mr | 元2,28 Mr | 元2,37 Mr | 元2,59 Mr | 元2,06 Mr | 元257,75 Mn | 元117,22 Mn | 元147,05 Mn | 元238,90 Mn | 元346,16 Mn | 元721,77 Mn | 元1,09 Mr | 元44,95 Mn | -元120,94 Mn | 元739,78 Mn |
| FAVÖK | 元203,86 Mn | 元115,01 Mn | 元113,72 Mn | 元844,10 Mn | 元688,85 Mn | 元1,06 Mr | 元1,26 Mr | 元1,32 Mr | 元1,64 Mr | 元1,96 Mr | 元171,80 Mn | 元60,69 Mn | 元101,27 Mn | 元143,89 Mn | 元198,75 Mn | 元467,94 Mn | — | — | — | — |
| Net Kâr | 元70,15 Mn | 元40,51 Mn | 元81,63 Mn | 元435,75 Mn | 元406,32 Mn | 元551,17 Mn | 元817,57 Mn | 元968,64 Mn | 元1,34 Mr | 元1,35 Mr | 元69,31 Mn | 元34,38 Mn | 元79,81 Mn | 元59,01 Mn | 元69,41 Mn | 元230,77 Mn | 元281,50 Mn | -元396,71 Mn | -元382,14 Mn | 元194,67 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,05 | 0,03 | 0,06 | 0,29 | 0,27 | 0,37 | 0,55 | 0,65 | 0,91 | 0,91 | 0,05 | 0,02 | 0,05 | 0,04 | 0,05 | 0,16 | 0,19 | — | — | — |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元308,94 Mn | -元306,94 Mn | -元901,04 Mn | 元2,31 Mr | -元326,02 Mn | -元497,87 Mn | 元1,52 Mr | 元2,69 Mr | -元229,61 Mn | 元2,99 Mr | 元110,12 Mn | -元1,79 Mr | -元230,80 Mn | -元133,26 Mn | -元415,47 Mn | 元1,04 Mr | 元925,87 Mn | 元91,37 Mn | 元36,47 Mn | -元1,36 Mr |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元1,21 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 6,9% | 7,2% | 7,5% | 6,9% | 14,5% | 18,6% | 16,0% | 14,2% | 7,0% | 3,6% | 35,2% | 30,3% | 16,4% | 15,2% | 7,5% | 7,4% | 14,1% | 12,7% | 16,7% | 24,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,08 | 0,06 | 0,07 | 0,25 | 0,20 | 0,25 | 0,26 | 0,30 | 0,44 | 0,28 | 0,06 | 0,05 | 0,06 | 0,09 | 0,14 | 0,27 | 0,59 | 0,04 | 0,61 | 0,45 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,10 | 0,07 | 0,09 | 0,39 | 0,31 | 0,45 | 0,52 | 0,55 | 0,64 | 0,45 | 0,07 | 0,04 | 0,04 | 0,06 | 0,09 | 0,19 | 0,30 | 0,02 | 1,36 | 0,89 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 56,4% | 47,1% | 48,7% | 51,2% | 61,3% | 64,7% | 72,4% | 71,6% | 67,0% | 76,7% | 61,5% | 52,5% | 61,1% | 64,6% | 63,7% | 63,6% | 59,9% | 38,8% | -1,5% | 13,8% |
| FAVÖK Marjı | 33,0% | 27,2% | 20,2% | 36,3% | 36,8% | 39,4% | 40,1% | 39,7% | 42,5% | 73,1% | 41,0% | 27,2% | 42,1% | 38,9% | 36,6% | 41,2% | — | — | — | — |
| Net Kâr Marjı | 11,3% | 9,6% | 14,5% | 18,7% | 21,7% | 20,5% | 26,0% | 29,2% | 34,8% | 50,3% | 16,5% | 15,4% | 33,2% | 16,0% | 12,8% | 20,3% | 15,4% | -342,8% | -4,7% | 3,6% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 50,0% | -72,5% | -160,1% | 99,2% | -17,4% | -18,5% | 48,4% | 81,1% | -5,9% | 111,3% | 26,3% | -801,8% | -95,9% | -36,0% | -76,5% | 91,9% | 50,7% | 79,0% | 0,4% | -25,3% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 289,61 | -%2,94 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 733,73 | +%1,28 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,19 | -%2,85 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 82,75 | -%0,90 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 351,58 | +%1,15 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 592,55 | +%0,78 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 46,02 | -%0,65 |