000037Shenzhen Nanshan Power Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $552,52 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元2,31 Mr | 元2,01 Mr | 元2,05 Mr | 元2,61 Mr | 元2,79 Mr | 元3,02 Mr | 元3,22 Mr | 元3,31 Mr | 元2,88 Mr | 元4,36 Mr | 元4,58 Mr | 元5,06 Mr | 元5,44 Mr | 元5,54 Mr | 元5,98 Mr | 元5,80 Mr | 元5,35 Mr | 元5,38 Mr | 元5,72 Mr | 元4,89 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元141,59 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元494,57 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元1,78 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元372,43 Mn | 元275,15 Mn | 元403,69 Mn | 元1,06 Mr | 元991,89 Mn | 元702,50 Mn | 元881,08 Mn | 元1,03 Mr | 元625,63 Mn | 元1,90 Mr | 元3,42 Mr | 元3,31 Mr | 元3,26 Mr | 元3,26 Mr | 元3,39 Mr | 元3,35 Mr | 元2,84 Mr | 元2,91 Mr | 元3,01 Mr | 元2,89 Mr |
| Net Borç† | -元110,16 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | 元400,84 Mn | 元442,17 Mn | 元588,66 Mn | 元693,60 Mn | 元755,44 Mn | 元981,33 Mn | 元1,22 Mr | 元1,88 Mr | 元2,04 Mr | 元1,56 Mr | 元1,34 Mr | 元1,23 Mr | 元1,10 Mr | 元1,26 Mr | 元2,41 Mr | 元1,60 Mr | 元1,86 Mr | 元3,15 Mr | 元3,62 Mr | 元3,87 Mr |
| Brüt Kâr | 元73,43 Mn | 元8,65 Mn | -元9,71 Mn | -元125,71 Mn | -元106,20 Mn | 元179,81 Mn | 元152,72 Mn | 元123,15 Mn | 元162,98 Mn | 元113,47 Mn | -元184,32 Mn | -元517,89 Mn | -元514,86 Mn | -元834,66 Mn | -元1,19 Mr | -元684,71 Mn | -元81,22 Mn | -元1,37 Mr | -元172,38 Mn | -元175,24 Mn |
| FAVÖK | -元22,02 Mn | -元81,83 Mn | -元47,09 Mn | -元181,98 Mn | -元189,94 Mn | 元122,36 Mn | 元149,13 Mn | 元146,72 Mn | 元193,53 Mn | 元135,77 Mn | -元654,82 Mn | -元529,00 Mn | -元485,43 Mn | -元771,46 Mn | -元1,10 Mr | -元565,29 Mn | 元5,31 Mn | -元1,27 Mr | -元32,15 Mn | -元38,44 Mn |
| Net Kâr | 元161,04 Mn | 元21,91 Mn | 元4,16 Mn | -元160,16 Mn | -元439,45 Mn | 元64,02 Mn | 元24,90 Mn | 元19,25 Mn | 元15,90 Mn | 元1,31 Mr | -元634,62 Mn | -元330,51 Mn | 元53,10 Mn | -元204,46 Mn | 元17,53 Mn | -元114,64 Mn | 元74,12 Mn | 元10,76 Mn | 元170,43 Mn | 元63,13 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,27 | 0,04 | 0,01 | -0,27 | -0,73 | 0,11 | 0,04 | 0,03 | 0,03 | 2,17 | -1,05 | -0,55 | 0,09 | -0,34 | 0,03 | — | 0,12 | 0,02 | 0,28 | 0,11 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元16,04 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元204,91 Mn | -元48,42 Mn | -元85,85 Mn | 元261,06 Mn | -元26,47 Mn | 元248,82 Mn | 元127,71 Mn | 元83,79 Mn | 元131,50 Mn | 元911,07 Mn | 元351,64 Mn | 元485,71 Mn | 元468,40 Mn | 元17,69 Mn | 元153,32 Mn | -元65,80 Mn | 元201,00 Mn | 元214,08 Mn | 元121,28 Mn | -元253,82 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元199,61 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 16,1% | 13,7% | 19,7% | 40,6% | 35,6% | 23,3% | 27,4% | 31,0% | 21,7% | 43,4% | 74,7% | 65,4% | 59,9% | 58,8% | 56,6% | 57,8% | 53,1% | 54,1% | 52,7% | 59,1% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,17 | 0,22 | 0,29 | 0,27 | 0,27 | 0,32 | 0,38 | 0,57 | 0,71 | 0,36 | 0,29 | 0,24 | 0,20 | 0,23 | 0,40 | 0,28 | 0,35 | 0,58 | 0,63 | 0,79 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,23 | 0,25 | 0,33 | 0,39 | 0,43 | 0,55 | 0,69 | 1,06 | 1,15 | 0,88 | 0,75 | 0,69 | 0,62 | 0,71 | 1,36 | 0,90 | 1,05 | 1,77 | 2,03 | 2,18 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 18,3% | 2,0% | -1,6% | -18,1% | -14,1% | 18,3% | 12,5% | 6,5% | 8,0% | 7,3% | -13,8% | -42,2% | -46,6% | -66,3% | -49,2% | -42,9% | -4,4% | -43,4% | -4,8% | -4,5% |
| FAVÖK Marjı | -5,5% | -18,5% | -8,0% | -26,2% | -25,1% | 12,5% | 12,2% | 7,8% | 9,5% | 8,7% | -48,9% | -43,1% | -43,9% | -61,3% | -45,5% | -35,4% | 0,3% | -40,4% | -0,9% | -1,0% |
| Net Kâr Marjı | 40,2% | 5,0% | 0,7% | -23,1% | -58,2% | 6,5% | 2,0% | 1,0% | 0,8% | 83,7% | -47,4% | -26,9% | 4,8% | -16,2% | 0,7% | -7,2% | 4,0% | 0,3% | 4,7% | 1,6% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -51,1% | -10,9% | -14,6% | 37,6% | -3,5% | 25,4% | 10,5% | 4,5% | 6,4% | 58,3% | 26,3% | 39,6% | 42,4% | 1,4% | 6,4% | -4,1% | 10,8% | 6,8% | 3,4% | -6,6% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 289,61 | -%2,94 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 733,73 | +%1,28 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,19 | -%2,85 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 82,75 | -%0,90 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 351,58 | +%1,15 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 592,55 | +%0,78 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 46,02 | -%0,65 |