000090Shenzhen Tagen Group Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $987,21 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元57,46 Mr | 元63,96 Mr | 元69,48 Mr | 元69,30 Mr | 元59,82 Mr | 元49,00 Mr | 元40,31 Mr | 元31,74 Mr | 元25,79 Mr | 元19,29 Mr | 元16,55 Mr | 元11,03 Mr | 元9,79 Mr | 元8,58 Mr | 元7,50 Mr | 元10,16 Mr | 元5,89 Mr | 元5,39 Mr | 元6,76 Mr | 元3,96 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元9,38 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元45,85 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元11,57 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元20,92 Mr | 元21,93 Mr | 元22,47 Mr | 元25,90 Mr | 元20,80 Mr | 元19,59 Mr | 元13,56 Mr | 元12,68 Mr | 元8,95 Mr | 元7,58 Mr | 元6,26 Mr | 元2,85 Mr | 元2,73 Mr | 元2,44 Mr | 元2,45 Mr | 元2,58 Mr | 元1,79 Mr | 元2,04 Mr | 元1,59 Mr | 元1,39 Mr |
| Net Borç† | 元11,54 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | 元22,44 Mr | 元21,29 Mr | 元26,74 Mr | 元26,12 Mr | 元23,10 Mr | 元17,05 Mr | 元14,58 Mr | 元10,16 Mr | 元6,72 Mr | 元6,11 Mr | 元6,05 Mr | 元5,08 Mr | 元4,33 Mr | 元2,97 Mr | 元3,42 Mr | 元3,41 Mr | 元2,56 Mr | 元2,75 Mr | 元2,83 Mr | 元1,97 Mr |
| Brüt Kâr | 元2,75 Mr | 元3,25 Mr | 元3,62 Mr | 元4,98 Mr | 元4,39 Mr | 元3,98 Mr | 元3,34 Mr | 元2,15 Mr | 元1,73 Mr | 元1,27 Mr | 元1,05 Mr | 元836,59 Mn | 元868,88 Mn | 元554,94 Mn | 元608,05 Mn | 元413,55 Mn | 元143,21 Mn | 元174,88 Mn | 元567,89 Mn | 元332,89 Mn |
| FAVÖK | 元1,10 Mr | 元1,59 Mr | 元2,59 Mr | 元3,50 Mr | 元3,26 Mr | 元2,53 Mr | 元2,06 Mr | 元1,50 Mr | 元1,07 Mr | 元780,11 Mn | 元702,45 Mn | 元561,59 Mn | 元541,97 Mn | 元319,71 Mn | 元434,16 Mn | 元229,72 Mn | -元24,37 Mn | -元118,48 Mn | 元276,46 Mn | 元172,33 Mn |
| Net Kâr | 元223,44 Mn | 元620,57 Mn | 元1,52 Mr | 元1,95 Mr | 元1,93 Mr | 元1,49 Mr | 元1,24 Mr | 元781,58 Mn | 元601,62 Mn | 元446,52 Mn | 元392,73 Mn | 元421,48 Mn | 元378,43 Mn | 元250,14 Mn | 元203,22 Mn | 元110,77 Mn | 元57,71 Mn | -元114,79 Mn | 元173,29 Mn | 元121,94 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,12 | 0,33 | 0,81 | 1,04 | 1,03 | 0,80 | 0,66 | 0,42 | 0,32 | 0,24 | 0,33 | 0,35 | 0,31 | 0,21 | 0,17 | 0,09 | 0,05 | -0,10 | — | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元377,31 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元124,05 Mn | 元1,01 Mr | 元7,04 Mr | -元2,14 Mr | 元410,02 Mn | -元822,21 Mn | 元101,21 Mn | -元624,36 Mn | -元1,87 Mr | -元1,11 Mr | -元2,27 Mr | 元298,11 Mn | 元503,79 Mn | 元628,01 Mn | -元59,52 Mn | -元157,58 Mn | -元67,52 Mn | -元990,60 Mn | 元85,19 Mn | -元466,26 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元53,92 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 36,4% | 34,3% | 32,3% | 37,4% | 34,8% | 40,0% | 33,6% | 40,0% | 34,7% | 39,3% | 37,8% | 25,9% | 27,9% | 28,4% | 32,7% | 25,3% | 30,4% | 37,9% | 23,6% | 35,1% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,39 | 0,33 | 0,38 | 0,38 | 0,39 | 0,35 | 0,36 | 0,32 | 0,26 | 0,32 | 0,37 | 0,46 | 0,44 | 0,35 | 0,46 | 0,34 | 0,43 | 0,51 | 0,42 | 0,50 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,94 | 1,84 | 2,31 | 2,26 | 2,00 | 1,47 | 1,26 | 0,88 | 0,58 | 0,53 | 0,52 | 0,44 | 0,37 | 0,26 | 0,30 | 0,29 | 0,22 | 0,24 | 0,24 | 0,17 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 12,3% | 15,3% | 13,5% | 19,1% | 19,0% | 23,4% | 22,9% | 21,2% | 25,7% | 20,8% | 17,4% | 16,5% | 20,1% | 18,7% | 17,8% | 12,1% | 5,6% | 6,4% | 20,1% | 16,9% |
| FAVÖK Marjı | 4,9% | 7,4% | 9,7% | 13,4% | 14,1% | 14,8% | 14,2% | 14,8% | 15,8% | 12,8% | 11,6% | 11,1% | 12,5% | 10,8% | 12,7% | 6,7% | -1,0% | -4,3% | 9,8% | 8,7% |
| Net Kâr Marjı | 1,0% | 2,9% | 5,7% | 7,5% | 8,4% | 8,7% | 8,5% | 7,7% | 8,9% | 7,3% | 6,5% | 8,3% | 8,7% | 8,4% | 5,9% | 3,3% | 2,3% | -4,2% | 6,1% | 6,2% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 0,6% | 4,8% | 26,3% | -8,2% | 1,8% | -4,8% | 0,7% | -6,1% | -27,8% | -18,2% | -37,6% | 5,9% | 11,6% | 21,2% | -1,7% | -4,6% | -2,6% | -36,1% | 3,0% | -23,6% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 280,58 | -%2,95 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 692,59 | -%5,77 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,35 | -%1,01 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 83,86 | +%1,29 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 332,01 | -%5,49 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 586,57 | -%0,75 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 45,00 | -%2,49 |