000099CITIC Offshore Helicopter Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,50 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元8,01 Mr | 元7,25 Mr | 元6,38 Mr | 元6,46 Mr | 元6,62 Mr | 元5,51 Mr | 元5,86 Mr | 元5,71 Mr | 元5,62 Mr | 元4,89 Mr | 元4,96 Mr | 元4,45 Mr | 元3,88 Mr | 元3,53 Mr | 元2,71 Mr | 元2,52 Mr | 元2,50 Mr | 元2,31 Mr | 元2,29 Mr | 元2,07 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元2,16 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元2,39 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元5,59 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元1,17 Mr | 元811,49 Mn | 元439,31 Mn | 元723,76 Mn | 元993,82 Mn | 元1,24 Mr | 元1,85 Mr | 元1,86 Mr | 元1,95 Mr | 元1,53 Mr | 元1,62 Mr | 元1,26 Mr | 元1,12 Mr | 元1,29 Mr | 元723,88 Mn | 元697,12 Mn | 元802,06 Mn | 元768,20 Mn | 元792,93 Mn | 元655,43 Mn |
| Net Borç† | -元989,59 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | 元2,23 Mr | 元2,16 Mr | 元1,97 Mr | 元1,80 Mr | 元1,68 Mr | 元1,55 Mr | 元1,56 Mr | 元1,42 Mr | 元1,27 Mr | 元1,17 Mr | 元1,28 Mr | 元1,34 Mr | 元1,18 Mr | 元1,06 Mr | 元954,45 Mn | 元854,41 Mn | 元784,53 Mn | 元678,98 Mn | 元526,91 Mn | 元488,14 Mn |
| Brüt Kâr | 元523,23 Mn | 元490,60 Mn | 元407,03 Mn | 元355,11 Mn | 元431,59 Mn | 元439,68 Mn | 元393,10 Mn | 元331,57 Mn | 元243,69 Mn | 元216,49 Mn | 元420,95 Mn | 元386,76 Mn | 元299,32 Mn | 元294,51 Mn | 元249,98 Mn | 元212,69 Mn | 元191,56 Mn | 元193,39 Mn | 元164,65 Mn | 元161,61 Mn |
| FAVÖK | 元925,19 Mn | 元843,40 Mn | 元695,86 Mn | 元583,68 Mn | 元675,06 Mn | 元660,18 Mn | 元632,86 Mn | 元509,09 Mn | 元425,67 Mn | 元422,47 Mn | 元576,99 Mn | 元536,95 Mn | 元431,91 Mn | 元398,16 Mn | 元350,62 Mn | 元326,00 Mn | 元259,58 Mn | 元239,41 Mn | 元200,26 Mn | 元176,05 Mn |
| Net Kâr | 元308,67 Mn | 元303,23 Mn | 元239,12 Mn | 元194,23 Mn | 元246,48 Mn | 元218,36 Mn | 元211,46 Mn | 元150,46 Mn | 元90,98 Mn | 元85,93 Mn | 元169,41 Mn | 元202,32 Mn | 元182,78 Mn | 元142,84 Mn | 元138,93 Mn | 元123,07 Mn | 元111,83 Mn | 元93,03 Mn | 元84,95 Mn | 元71,33 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,40 | 0,39 | 0,31 | 0,25 | 0,37 | 0,36 | 0,35 | 0,25 | 0,15 | 0,14 | 0,28 | 0,35 | 0,35 | 0,27 | 0,27 | 0,24 | 0,22 | — | — | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元4,35 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元756,52 Mn | 元447,92 Mn | 元310,51 Mn | 元42,34 Mn | 元435,35 Mn | 元354,02 Mn | 元532,42 Mn | 元68,06 Mn | -元207,88 Mn | 元172,65 Mn | 元161,70 Mn | -元87,95 Mn | -元710,59 Mn | -元55,82 Mn | -元12,57 Mn | 元89,85 Mn | -元52,71 Mn | -元56,11 Mn | -元47,07 Mn | -元185,73 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元231,55 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 14,6% | 11,2% | 6,9% | 11,2% | 15,0% | 22,5% | 31,5% | 32,5% | 34,6% | 31,2% | 32,7% | 28,4% | 29,0% | 36,7% | 26,7% | 27,7% | 32,0% | 33,3% | 34,6% | 31,7% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,28 | 0,30 | 0,31 | 0,28 | 0,25 | 0,28 | 0,27 | 0,25 | 0,23 | 0,24 | 0,26 | 0,30 | 0,30 | 0,30 | 0,35 | 0,34 | 0,31 | 0,29 | 0,23 | 0,24 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,40 | 0,39 | 0,35 | 0,32 | 0,30 | 0,28 | 0,28 | 0,25 | 0,23 | 0,21 | 0,23 | 0,24 | 0,21 | 0,19 | 0,17 | 0,15 | 0,14 | 0,12 | 0,09 | 0,09 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 23,4% | 22,7% | 20,7% | 19,8% | 25,7% | 28,3% | 25,1% | 23,3% | 19,2% | 18,5% | 32,8% | 28,9% | 25,4% | 27,8% | 26,2% | 24,9% | 24,4% | 28,5% | 31,2% | 33,1% |
| FAVÖK Marjı | 41,4% | 39,0% | 35,3% | 32,5% | 40,3% | 42,5% | 40,5% | 35,8% | 33,6% | 36,2% | 44,9% | 40,1% | 36,6% | 37,6% | 36,7% | 38,2% | 33,1% | 35,3% | 38,0% | 36,1% |
| Net Kâr Marjı | 13,8% | 14,0% | 12,1% | 10,8% | 14,7% | 14,0% | 13,5% | 10,6% | 7,2% | 7,4% | 13,2% | 15,1% | 15,5% | 13,5% | 14,6% | 14,4% | 14,3% | 13,7% | 16,1% | 14,6% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 33,9% | 20,7% | 15,8% | 2,4% | 26,0% | 22,8% | 34,0% | 4,8% | -16,4% | 14,8% | 12,6% | -6,6% | -60,3% | -5,3% | -1,3% | 10,5% | -6,7% | -8,3% | -8,9% | -38,0% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 281,11 | -%2,76 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 701,74 | -%4,53 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,53 | -%0,79 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 83,76 | +%1,17 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 334,23 | -%4,86 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 593,30 | +%0,39 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 45,14 | -%2,19 |