000401BBMG Jidong Cement Group Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,39 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元57,47 Mr | 元59,31 Mr | 元60,39 Mr | 元62,05 Mr | 元60,33 Mr | 元58,95 Mr | 元60,73 Mr | 元72,21 Mr | 元57,80 Mr | 元41,48 Mr | 元41,59 Mr | 元44,43 Mr | 元43,54 Mr | 元42,25 Mr | 元38,74 Mr | 元30,81 Mr | 元21,91 Mr | 元12,73 Mr | 元8,95 Mr | 元6,78 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元6,05 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元27,64 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元29,29 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元21,23 Mr | 元21,59 Mr | 元21,42 Mr | 元21,02 Mr | 元18,46 Mr | 元20,59 Mr | 元23,49 Mr | 元26,65 Mr | 元25,27 Mr | 元26,03 Mr | 元26,03 Mr | 元26,32 Mr | 元24,92 Mr | 元23,79 Mr | 元20,18 Mr | 元17,31 Mr | 元10,86 Mr | 元5,21 Mr | 元4,93 Mr | 元3,40 Mr |
| Net Borç† | 元15,18 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | 元24,38 Mr | 元25,40 Mr | 元28,39 Mr | 元34,72 Mr | 元35,79 Mr | 元34,96 Mr | 元33,97 Mr | 元30,87 Mr | 元24,87 Mr | 元12,25 Mr | 元11,04 Mr | 元15,58 Mr | 元15,62 Mr | 元14,53 Mr | 元15,63 Mr | 元11,05 Mr | 元6,93 Mr | 元4,56 Mr | 元3,86 Mr | 元2,91 Mr |
| Brüt Kâr | 元4,85 Mr | 元4,25 Mr | 元3,04 Mr | 元6,84 Mr | 元8,82 Mr | 元11,66 Mr | 元11,86 Mr | 元10,27 Mr | 元6,04 Mr | 元2,78 Mr | 元1,35 Mr | 元2,91 Mr | 元3,61 Mr | 元3,14 Mr | 元4,56 Mr | 元3,40 Mr | 元2,19 Mr | 元1,30 Mr | 元1,03 Mr | 元668,28 Mn |
| FAVÖK | 元4,45 Mr | 元3,56 Mr | 元2,38 Mr | 元5,75 Mr | 元8,42 Mr | 元10,35 Mr | 元10,52 Mr | 元8,82 Mr | 元5,12 Mr | 元2,57 Mr | 元965,75 Mn | 元2,83 Mr | 元3,28 Mr | 元2,48 Mr | 元3,88 Mr | 元2,81 Mr | 元1,56 Mr | 元907,82 Mn | 元933,13 Mn | 元622,80 Mn |
| Net Kâr | 元218,70 Mn | -元991,02 Mn | -元1,48 Mr | 元1,36 Mr | 元2,81 Mr | 元2,85 Mr | 元2,70 Mr | 元1,90 Mr | 元504,35 Mn | 元52,89 Mn | -元1,72 Mr | 元34,71 Mn | 元344,45 Mn | 元180,19 Mn | 元1,53 Mr | 元1,40 Mr | 元983,87 Mn | 元446,03 Mn | 元367,76 Mn | 元210,22 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,08 | -0,38 | -0,56 | 0,51 | 1,63 | 2,12 | 2,00 | 1,41 | 0,37 | 0,04 | -1,27 | 0,03 | 0,26 | 0,13 | 1,24 | 1,15 | 0,81 | 0,41 | 0,38 | 0,22 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元114,46 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元1,98 Mr | 元1,65 Mr | 元1,36 Mr | 元184,92 Mn | 元4,33 Mr | 元6,80 Mr | 元7,56 Mr | 元7,16 Mr | 元3,05 Mr | 元2,13 Mr | 元352,82 Mn | 元1,63 Mr | -元514,09 Mn | -元1,14 Mr | -元3,20 Mr | -元4,42 Mr | -元3,28 Mr | -元2,44 Mr | -元1,40 Mr | 元120,10 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元1,52 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 36,9% | 36,4% | 35,5% | 33,9% | 30,6% | 34,9% | 38,7% | 36,9% | 43,7% | 62,8% | 62,6% | 59,2% | 57,2% | 56,3% | 52,1% | 56,2% | 49,6% | 40,9% | 55,0% | 50,1% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,42 | 0,43 | 0,47 | 0,56 | 0,59 | 0,59 | 0,56 | 0,43 | 0,43 | 0,30 | 0,27 | 0,35 | 0,36 | 0,34 | 0,40 | 0,36 | 0,32 | 0,36 | 0,43 | 0,43 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,83 | 0,87 | 0,97 | 1,19 | 1,22 | 1,19 | 1,16 | 1,05 | 0,85 | 0,42 | 0,38 | 0,53 | 0,53 | 0,50 | 0,53 | 0,38 | 0,24 | 0,16 | 0,13 | 0,10 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 19,9% | 16,7% | 10,7% | 19,7% | 24,7% | 33,4% | 34,9% | 33,3% | 24,3% | 22,7% | 12,2% | 18,7% | 23,1% | 21,6% | 29,2% | 30,8% | 31,6% | 28,5% | 26,8% | 23,0% |
| FAVÖK Marjı | 18,3% | 14,0% | 8,4% | 16,6% | 23,5% | 29,6% | 31,0% | 28,6% | 20,6% | 20,9% | 8,7% | 18,2% | 21,0% | 17,1% | 24,9% | 25,4% | 22,4% | 19,9% | 24,2% | 21,4% |
| Net Kâr Marjı | 0,9% | -3,9% | -5,2% | 3,9% | 7,9% | 8,2% | 7,9% | 6,2% | 2,0% | 0,4% | -15,5% | 0,2% | 2,2% | 1,2% | 9,8% | 12,6% | 14,2% | 9,8% | 9,5% | 7,2% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 8,1% | 6,5% | 4,8% | 0,5% | 12,1% | 19,5% | 22,3% | 23,2% | 12,3% | 17,4% | 3,2% | 10,5% | -3,3% | -7,9% | -20,5% | -40,0% | -47,3% | -53,4% | -36,2% | 4,1% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 280,12 | -%3,11 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 692,90 | -%5,73 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,44 | -%0,90 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 83,70 | +%1,10 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 330,80 | -%5,84 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 586,81 | -%0,71 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,94 | -%2,62 |