000402Financial Street Holdings Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,12 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元115,18 Mr | 元121,63 Mr | 元144,37 Mr | 元153,08 Mr | 元164,78 Mr | 元169,21 Mr | 元161,99 Mr | 元148,53 Mr | 元125,22 Mr | 元112,84 Mr | 元105,68 Mr | 元87,59 Mr | 元76,07 Mr | 元70,03 Mr | 元59,72 Mr | 元54,17 Mr | 元42,35 Mr | 元27,50 Mr | 元15,58 Mr | 元11,46 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元16,61 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元93,87 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元21,30 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元75,33 Mr | 元69,96 Mr | 元72,31 Mr | 元78,73 Mr | 元80,44 Mr | 元87,51 Mr | 元84,69 Mr | 元80,57 Mr | 元62,60 Mr | 元46,91 Mr | 元47,72 Mr | 元38,36 Mr | 元31,23 Mr | 元27,46 Mr | 元21,47 Mr | 元21,35 Mr | 元17,48 Mr | 元8,79 Mr | 元5,70 Mr | 元3,65 Mr |
| Net Borç† | 元58,72 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | 元7,98 Mr | 元19,02 Mr | 元12,51 Mr | 元20,43 Mr | 元24,05 Mr | 元16,82 Mr | 元26,01 Mr | 元21,97 Mr | 元25,15 Mr | 元19,10 Mr | 元14,24 Mr | 元20,38 Mr | 元17,93 Mr | 元15,80 Mr | 元8,67 Mr | 元7,71 Mr | 元5,91 Mr | 元5,32 Mr | 元4,01 Mr | 元3,31 Mr |
| Brüt Kâr | 元808,65 Mn | 元518,71 Mn | 元862,22 Mn | 元3,13 Mr | 元5,07 Mr | 元4,66 Mr | 元10,34 Mr | 元10,60 Mr | 元7,14 Mr | 元5,21 Mr | 元3,35 Mr | 元5,09 Mr | 元5,50 Mr | 元3,99 Mr | 元3,26 Mr | 元2,95 Mr | 元2,11 Mr | 元2,52 Mr | 元1,65 Mr | 元1,11 Mr |
| FAVÖK | -元2,81 Mr | -元6,82 Mr | -元859,17 Mn | 元1,21 Mr | 元2,31 Mr | 元2,63 Mr | 元6,78 Mr | 元7,01 Mr | 元4,48 Mr | 元2,85 Mr | 元2,18 Mr | 元4,00 Mr | 元4,88 Mr | 元3,04 Mr | 元2,25 Mr | 元2,19 Mr | 元1,29 Mr | 元1,46 Mr | 元1,03 Mr | 元762,29 Mn |
| Net Kâr | -元5,38 Mr | -元11,08 Mr | -元1,95 Mr | 元846,36 Mn | 元1,64 Mr | 元2,50 Mr | 元3,44 Mr | 元3,27 Mr | 元3,01 Mr | 元2,80 Mr | 元2,25 Mr | 元2,93 Mr | 元2,89 Mr | 元2,27 Mr | 元2,02 Mr | 元1,78 Mr | 元1,37 Mr | 元1,04 Mr | 元2,00 Mr | 元535,59 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -1,80 | -3,71 | -0,65 | 0,28 | 0,55 | 0,84 | 1,15 | 1,09 | 1,01 | 0,94 | 0,75 | 0,97 | 0,96 | 0,75 | 0,67 | 0,59 | 0,45 | 0,35 | 0,84 | 0,27 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元2,11 Mr | 元6,01 Mr | 元6,28 Mr | 元5,77 Mr | 元3,91 Mr | 元9,86 Mr | 元2,57 Mr | -元9,11 Mr | -元7,26 Mr | 元17,04 Mr | -元12,92 Mr | -元495,45 Mn | -元2,86 Mr | -元1,95 Mr | -元2,30 Mr | -元2,61 Mr | -元1,74 Mr | -元5,45 Mr | -元1,10 Mr | -元609,34 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元28,94 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 65,4% | 57,5% | 50,1% | 51,4% | 48,8% | 51,7% | 52,3% | 54,2% | 50,0% | 41,6% | 45,2% | 43,8% | 41,1% | 39,2% | 35,9% | 39,4% | 41,3% | 32,0% | 36,6% | 31,8% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,07 | 0,16 | 0,09 | 0,13 | 0,15 | 0,10 | 0,16 | 0,15 | 0,20 | 0,17 | 0,13 | 0,23 | 0,24 | 0,23 | 0,15 | 0,14 | 0,14 | 0,19 | 0,26 | 0,29 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,37 | 0,89 | 0,59 | 0,96 | 1,13 | 0,79 | 1,22 | 1,03 | 1,18 | 0,90 | 0,67 | 0,96 | 0,84 | 0,74 | 0,41 | 0,36 | 0,28 | 0,25 | 0,19 | 0,16 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 10,1% | 2,7% | 6,9% | 15,3% | 21,1% | 27,7% | 39,8% | 48,3% | 28,4% | 27,3% | 23,5% | 25,0% | 30,7% | 25,2% | 37,6% | 38,3% | 35,8% | 47,3% | 41,2% | 33,6% |
| FAVÖK Marjı | -35,3% | -35,9% | -6,9% | 5,9% | 9,6% | 15,6% | 26,1% | 31,9% | 17,8% | 14,9% | 15,3% | 19,6% | 27,2% | 19,3% | 25,9% | 28,4% | 21,8% | 27,6% | 25,6% | 23,0% |
| Net Kâr Marjı | -67,5% | -58,3% | -15,6% | 4,1% | 6,8% | 14,9% | 13,2% | 14,9% | 12,0% | 14,7% | 15,8% | 14,4% | 16,1% | 14,4% | 23,3% | 23,1% | 23,1% | 19,6% | 50,0% | 16,2% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 26,4% | 31,6% | 50,2% | 28,3% | 16,3% | 58,6% | 9,9% | -41,5% | -28,9% | 89,2% | -90,8% | -2,4% | -16,0% | -12,3% | -26,6% | -33,9% | -29,4% | -102,6% | -27,5% | -18,4% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 273,51 | -%1,79 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 661,90 | +%0,76 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,89 | -%0,43 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,44 | -%0,32 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 304,09 | -%0,63 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 588,89 | -%3,46 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,16 | -%1,10 |