000403Pacific Shuanglin Bio-pharmacy Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,40 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元9,48 Mr | 元9,25 Mr | 元8,63 Mr | 元7,98 Mr | 元7,09 Mr | 元1,65 Mr | 元1,27 Mr | 元1,32 Mr | 元1,32 Mr | 元1,28 Mr | 元1,27 Mr | 元1,19 Mr | 元1,19 Mr | 元1,07 Mr | 元960,81 Mn | 元925,41 Mn | 元1,25 Mr | 元1,21 Mr | 元1,66 Mr | 元1,71 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元770,16 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元1,36 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元8,08 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元829,44 Mn | 元672,13 Mn | 元503,21 Mn | 元407,32 Mn | 元185,27 Mn | 元398,97 Mn | 元124,74 Mn | 元180,00 Mn | 元224,00 Mn | 元247,00 Mn | 元286,95 Mn | 元281,95 Mn | 元333,46 Mn | 元373,56 Mn | 元240,18 Mn | 元279,17 Mn | 元503,01 Mn | 元480,54 Mn | 元951,87 Mn | 元1,05 Mr |
| Net Borç† | -元195,11 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | 元2,62 Mr | 元2,64 Mr | 元2,32 Mr | 元2,39 Mr | 元1,96 Mr | 元1,05 Mr | 元908,56 Mn | 元852,92 Mn | 元678,96 Mn | 元558,51 Mn | 元497,46 Mn | 元485,93 Mn | 元472,41 Mn | 元465,39 Mn | 元456,92 Mn | 元545,67 Mn | 元465,87 Mn | 元568,80 Mn | 元640,86 Mn | 元674,90 Mn |
| Brüt Kâr | 元1,04 Mr | 元1,26 Mr | 元1,15 Mr | 元1,20 Mr | 元856,69 Mn | 元486,03 Mn | 元449,25 Mn | 元424,24 Mn | 元357,77 Mn | 元282,38 Mn | 元239,86 Mn | 元254,68 Mn | 元260,98 Mn | 元265,81 Mn | 元279,31 Mn | 元276,34 Mn | 元217,20 Mn | 元161,05 Mn | 元163,14 Mn | 元116,35 Mn |
| FAVÖK | 元714,76 Mn | 元929,05 Mn | 元780,95 Mn | 元715,54 Mn | 元551,73 Mn | 元277,65 Mn | 元245,67 Mn | 元171,58 Mn | 元163,00 Mn | 元131,50 Mn | 元148,32 Mn | 元166,37 Mn | 元159,67 Mn | 元181,58 Mn | 元180,84 Mn | 元106,05 Mn | 元112,55 Mn | 元105,22 Mn | 元118,78 Mn | 元65,45 Mn |
| Net Kâr | 元419,27 Mn | 元745,32 Mn | 元612,11 Mn | 元587,13 Mn | 元391,06 Mn | 元185,97 Mn | 元160,45 Mn | 元79,98 Mn | 元21,60 Mn | 元50,09 Mn | 元77,56 Mn | 元122,52 Mn | 元70,28 Mn | 元32,57 Mn | 元40,71 Mn | 元29,23 Mn | 元2,33 Mn | 元202,01 Mn | 元34,61 Mn | -元87,19 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,44 | 0,78 | 0,65 | 0,62 | 0,43 | 0,29 | 0,25 | 0,13 | 0,03 | 0,08 | 0,12 | 0,19 | 0,11 | 0,04 | 0,05 | 0,04 | 0,00 | — | — | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元45,81 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元477,80 Mn | -元109,43 Mn | 元378,89 Mn | 元189,85 Mn | 元129,99 Mn | 元171,95 Mn | 元149,73 Mn | 元81,61 Mn | -元54,82 Mn | -元35,54 Mn | 元2,94 Mn | 元5,99 Mn | -元71,98 Mn | -元57,04 Mn | 元56,67 Mn | -元26,58 Mn | 元41,57 Mn | 元31,31 Mn | 元88,72 Mn | -元17,96 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元333,40 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 8,7% | 7,3% | 5,8% | 5,1% | 2,6% | 24,1% | 9,8% | 13,6% | 17,0% | 19,3% | 22,7% | 23,6% | 28,1% | 35,0% | 25,0% | 30,2% | 40,2% | 39,6% | 57,4% | 61,8% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,28 | 0,29 | 0,27 | 0,30 | 0,28 | 0,63 | 0,71 | 0,65 | 0,51 | 0,44 | 0,39 | 0,41 | 0,40 | 0,44 | 0,48 | 0,59 | 0,37 | 0,47 | 0,39 | 0,40 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,32 | 0,33 | 0,29 | 0,30 | 0,24 | 0,13 | 0,11 | 0,11 | 0,08 | 0,07 | 0,06 | 0,06 | 0,06 | 0,06 | 0,06 | 0,07 | 0,06 | 0,07 | 0,08 | 0,08 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 39,8% | 47,5% | 49,4% | 50,3% | 43,8% | 46,5% | 49,4% | 49,7% | 52,7% | 50,6% | 48,2% | 52,4% | 55,2% | 57,1% | 61,1% | 50,6% | 46,6% | 28,3% | 25,5% | 17,2% |
| FAVÖK Marjı | 27,2% | 35,1% | 33,7% | 29,9% | 28,2% | 26,6% | 27,0% | 20,1% | 24,0% | 23,5% | 29,8% | 34,2% | 33,8% | 39,0% | 39,6% | 19,4% | 24,2% | 18,5% | 18,5% | 9,7% |
| Net Kâr Marjı | 16,0% | 28,2% | 26,4% | 24,5% | 20,0% | 17,8% | 17,7% | 9,4% | 3,2% | 9,0% | 15,6% | 25,2% | 14,9% | 7,0% | 8,9% | 5,4% | 0,5% | 35,5% | 5,4% | -12,9% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -18,2% | -4,1% | 16,3% | 7,9% | 6,6% | 16,5% | 16,5% | 9,6% | -8,1% | -6,4% | 0,6% | 1,2% | -15,2% | -12,3% | 12,4% | -4,9% | 8,9% | 5,5% | 13,8% | -2,7% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 280,58 | -%2,95 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 692,59 | -%5,77 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,35 | -%1,01 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 83,86 | +%1,29 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 332,01 | -%5,49 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 586,57 | -%0,75 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 45,00 | -%2,49 |