000407Shandong Shengli Co., Ltd Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $553,07 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元6,24 Mr | 元6,65 Mr | 元6,96 Mr | 元7,17 Mr | 元7,04 Mr | 元6,75 Mr | 元6,51 Mr | 元6,44 Mr | 元5,05 Mr | 元4,30 Mr | 元4,15 Mr | 元4,10 Mr | 元3,59 Mr | 元3,20 Mr | 元3,15 Mr | 元3,15 Mr | 元2,42 Mr | 元2,09 Mr | 元2,31 Mr | 元1,72 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元562,61 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元2,85 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元3,38 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元1,62 Mr | 元2,02 Mr | 元2,32 Mr | 元2,68 Mr | 元2,58 Mr | 元2,36 Mr | 元1,91 Mr | 元2,09 Mr | 元1,30 Mr | 元969,13 Mn | 元1,60 Mr | 元1,52 Mr | 元1,68 Mr | 元1,56 Mr | 元1,34 Mr | 元1,34 Mr | 元906,00 Mn | 元835,85 Mn | 元1,35 Mr | 元817,72 Mn |
| Net Borç† | 元1,06 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | 元4,16 Mr | 元4,22 Mr | 元4,67 Mr | 元4,64 Mr | 元4,54 Mr | 元4,59 Mr | 元5,34 Mr | 元4,67 Mr | 元3,82 Mr | 元2,64 Mr | 元2,50 Mr | 元2,87 Mr | 元2,34 Mr | 元2,18 Mr | 元2,29 Mr | 元2,15 Mr | 元1,46 Mr | 元1,76 Mr | 元1,24 Mr | 元1,03 Mr |
| Brüt Kâr | 元593,25 Mn | 元584,58 Mn | 元651,59 Mn | 元579,96 Mn | 元569,91 Mn | 元697,96 Mn | 元735,72 Mn | 元677,76 Mn | 元528,91 Mn | 元311,45 Mn | 元228,68 Mn | 元221,09 Mn | 元211,29 Mn | 元173,32 Mn | 元187,22 Mn | 元140,85 Mn | 元150,63 Mn | 元174,57 Mn | 元161,53 Mn | 元129,37 Mn |
| FAVÖK | 元423,08 Mn | 元357,12 Mn | 元441,24 Mn | 元412,44 Mn | 元294,60 Mn | 元473,62 Mn | 元412,12 Mn | 元388,75 Mn | 元301,30 Mn | -元119,40 Mn | 元20,80 Mn | -元5,00 Mn | 元30,02 Mn | -元4,71 Mn | 元80,32 Mn | -元21,81 Mn | 元18,39 Mn | 元112,97 Mn | 元128,76 Mn | 元92,12 Mn |
| Net Kâr | 元155,77 Mn | 元117,24 Mn | 元153,39 Mn | 元152,75 Mn | 元110,03 Mn | 元142,31 Mn | 元133,43 Mn | 元102,53 Mn | 元62,30 Mn | -元292,69 Mn | 元28,74 Mn | 元36,70 Mn | 元22,96 Mn | -元140,10 Mn | 元7,27 Mn | 元250,66 Mn | 元206,28 Mn | 元203,71 Mn | 元22,32 Mn | 元41,96 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,18 | 0,13 | 0,17 | 0,17 | 0,13 | 0,16 | 0,15 | 0,12 | 0,07 | -0,35 | 0,04 | 0,05 | 0,04 | -0,22 | 0,01 | 0,38 | 0,32 | — | — | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元21,12 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元383,43 Mn | 元456,86 Mn | 元383,90 Mn | 元139,32 Mn | 元121,25 Mn | 元140,94 Mn | 元309,16 Mn | -元160,53 Mn | -元91,73 Mn | 元9,15 Mn | -元20,55 Mn | -元128,23 Mn | -元179,51 Mn | -元56,15 Mn | 元243,11 Mn | -元155,82 Mn | -元150,51 Mn | -元77,23 Mn | 元14,25 Mn | -元137,46 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元155,52 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 26,0% | 30,4% | 33,3% | 37,3% | 36,7% | 35,0% | 29,3% | 32,4% | 25,7% | 22,5% | 38,6% | 37,1% | 46,7% | 48,9% | 42,7% | 42,6% | 37,5% | 39,9% | 58,6% | 47,5% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,67 | 0,63 | 0,67 | 0,65 | 0,65 | 0,68 | 0,82 | 0,72 | 0,76 | 0,61 | 0,60 | 0,70 | 0,65 | 0,68 | 0,73 | 0,68 | 0,60 | 0,84 | 0,54 | 0,60 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,23 | 1,25 | 1,38 | 1,37 | 1,34 | 1,36 | 1,58 | 1,38 | 1,13 | 0,78 | 0,74 | 0,85 | 0,69 | 0,65 | 0,68 | 0,64 | 0,43 | 0,52 | 0,37 | 0,30 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 14,3% | 13,9% | 14,0% | 12,5% | 12,5% | 15,2% | 13,8% | 14,5% | 13,8% | 11,8% | 9,1% | 7,7% | 9,0% | 7,9% | 8,2% | 6,5% | 10,3% | 9,9% | 13,1% | 12,6% |
| FAVÖK Marjı | 10,2% | 8,5% | 9,4% | 8,9% | 6,5% | 10,3% | 7,7% | 8,3% | 7,9% | -4,5% | 0,8% | -0,2% | 1,3% | -0,2% | 3,5% | -1,0% | 1,3% | 6,4% | 10,4% | 9,0% |
| Net Kâr Marjı | 3,7% | 2,8% | 3,3% | 3,3% | 2,4% | 3,1% | 2,5% | 2,2% | 1,6% | -11,1% | 1,1% | 1,3% | 1,0% | -6,4% | 0,3% | 11,6% | 14,2% | 11,6% | 1,8% | 4,1% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 9,2% | 10,8% | 8,2% | 3,0% | 2,7% | 3,1% | 5,8% | -3,4% | -2,4% | 0,3% | -0,8% | -4,5% | -7,7% | -2,6% | 10,6% | -7,2% | -10,3% | -4,4% | 1,2% | -13,4% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 280,12 | -%3,11 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 692,90 | -%5,73 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,44 | -%0,90 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 83,70 | +%1,10 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 330,80 | -%5,84 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 586,81 | -%0,71 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,94 | -%2,62 |