000408Zangge Mining Company Limited Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $16,77 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元17,69 Mr | 元15,08 Mr | 元14,09 Mr | 元13,54 Mr | 元10,62 Mr | 元8,68 Mr | 元9,64 Mr | 元8,91 Mr | 元7,74 Mr | 元7,36 Mr | 元5,28 Mr | 元456,45 Mn | 元507,81 Mn | 元451,85 Mn | 元428,12 Mn | 元442,64 Mn | 元515,55 Mn | 元701,82 Mn | 元1,05 Mr | 元945,65 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元1,97 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元1,47 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元16,22 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元288,21 Mn | 元35,14 Mn | 元29,36 Mn | 元15,33 Mn | 元121,39 Mn | 元271.310 | 元422,00 Mn | 元550,00 Mn | 元478,86 Mn | 元486,58 Mn | 元1,44 Mr | 元27,31 Mn | 元149,68 Mn | 元112,95 Mn | 元132,96 Mn | 元150,38 Mn | 元193,90 Mn | 元264,23 Mn | 元365,49 Mn | 元379,86 Mn |
| Net Borç† | -元2,01 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | 元3,55 Mr | 元3,22 Mr | 元5,18 Mr | 元8,11 Mr | 元3,60 Mr | 元1,89 Mr | 元2,01 Mr | 元2,66 Mr | 元3,14 Mr | 元2,57 Mr | 元2,70 Mr | 元56,12 Mn | 元192,01 Mn | 元32,10 Mn | 元218,08 Mn | 元222,61 Mn | 元142,17 Mn | 元899,58 Mn | 元671,73 Mn | 元201,82 Mn |
| Brüt Kâr | 元2,02 Mr | 元1,34 Mr | 元3,29 Mr | 元6,58 Mr | 元2,07 Mr | 元562,15 Mn | 元1,12 Mr | 元1,77 Mr | 元2,25 Mr | 元1,77 Mr | 元1,79 Mr | -元2,95 Mn | 元3,30 Mn | 元17,94 Mn | 元6,26 Mn | 元9,46 Mn | 元1,81 Mn | -元20,75 Mn | -元1,52 Mn | 元75,32 Mn |
| FAVÖK | 元1,96 Mr | 元1,28 Mr | 元3,23 Mr | 元6,35 Mr | 元2,02 Mr | 元837,86 Mn | 元956,30 Mn | 元1,40 Mr | 元1,81 Mr | 元1,42 Mr | 元1,32 Mr | -元36,57 Mn | -元11,28 Mn | 元13,41 Mn | — | 元12,98 Mn | -元33,63 Mn | -元48,60 Mn | -元13,70 Mn | 元69,55 Mn |
| Net Kâr | 元3,85 Mr | 元2,58 Mr | 元3,42 Mr | 元5,65 Mr | 元1,43 Mr | 元228,89 Mn | 元308,26 Mn | 元850,17 Mn | 元1,21 Mr | 元911,81 Mn | 元993,94 Mn | -元55,25 Mn | 元21,61 Mn | 元4,61 Mn | 元7,35 Mn | 元34,76 Mn | -元156,02 Mn | -元103,95 Mn | 元3,79 Mn | 元14,10 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 2,46 | 1,68 | 2,22 | 3,57 | 0,72 | 0,12 | 0,18 | 0,43 | 0,61 | 2,10 | 3,94 | -0,22 | 0,09 | 0,02 | 0,03 | 0,14 | -0,62 | — | — | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元16,09 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元3,57 Mr | 元777,85 Mn | 元3,12 Mr | 元5,30 Mr | 元1,97 Mr | -元255,06 Mn | 元148,05 Mn | 元616,30 Mn | -元251,96 Mn | -元18,78 Mn | 元284,76 Mn | 元343.170 | -元3,52 Mn | 元11,70 Mn | 元16,75 Mn | 元6,15 Mn | 元9,92 Mn | 元114,82 Mn | -元213,83 Mn | 元71,83 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元85,87 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 1,6% | 0,2% | 0,2% | 0,1% | 1,1% | 0,0% | 4,4% | 6,2% | 6,2% | 6,6% | 27,2% | 6,0% | 29,5% | 25,0% | 31,1% | 34,0% | 37,6% | 37,6% | 34,8% | 40,2% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,20 | 0,21 | 0,37 | 0,60 | 0,34 | 0,22 | 0,21 | 0,30 | 0,41 | 0,35 | 0,51 | 0,12 | 0,38 | 0,07 | 0,51 | 0,50 | 0,28 | 1,28 | 0,64 | 0,21 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,22 | 0,20 | 0,32 | 0,50 | 0,22 | 0,12 | 0,12 | 0,16 | 0,19 | 0,16 | 0,17 | 0,00 | 0,01 | 0,00 | 0,01 | 0,01 | 0,01 | 0,06 | 0,04 | 0,01 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 56,9% | 41,7% | 63,6% | 81,1% | 57,4% | 29,7% | 55,6% | 66,6% | 71,6% | 68,7% | 66,4% | -5,3% | 1,7% | 55,9% | 2,9% | 4,3% | 1,3% | -2,3% | -0,2% | 37,3% |
| FAVÖK Marjı | 55,2% | 39,7% | 62,4% | 78,3% | 56,0% | 44,3% | 47,6% | 52,6% | 57,5% | 55,1% | 48,9% | -65,2% | -5,9% | 41,8% | — | 5,8% | -23,7% | -5,4% | -2,0% | 34,5% |
| Net Kâr Marjı | 108,4% | 80,2% | 66,0% | 69,7% | 39,6% | 12,1% | 15,4% | 31,9% | 38,7% | 35,4% | 36,8% | -98,4% | 11,3% | 14,4% | 3,4% | 15,6% | -109,7% | -11,6% | 0,6% | 7,0% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 100,4% | 24,2% | 60,3% | 65,4% | 54,8% | -13,5% | 7,4% | 23,1% | -8,0% | -0,7% | 10,6% | 0,6% | -1,8% | 36,5% | 7,7% | 2,8% | 7,0% | 12,8% | -31,8% | 35,6% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 289,10 | -%3,11 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 735,00 | +%1,45 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,18 | -%2,86 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 82,79 | -%0,85 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 351,30 | +%1,06 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 591,00 | +%0,51 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 46,15 | -%0,37 |