000415Bohai Leasing Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $4,08 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元258,49 Mr | 元296,03 Mr | 元261,54 Mr | 元263,64 Mr | 元248,23 Mr | 元250,21 Mr | 元265,54 Mr | 元285,82 Mr | 元300,39 Mr | 元216,63 Mr | 元131,90 Mr | 元67,72 Mr | 元57,13 Mr | 元47,88 Mr | 元18,62 Mr | 元1,28 Mr | 元1,15 Mr | 元1,09 Mr | 元1,19 Mr | 元1,16 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元9,70 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元203,74 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元46,83 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元178,53 Mr | 元213,33 Mr | 元195,62 Mr | 元201,80 Mr | 元191,79 Mr | 元189,47 Mr | 元190,41 Mr | 元187,98 Mr | 元244,40 Mr | 元168,65 Mr | 元95,80 Mr | 元47,91 Mr | 元45,58 Mr | 元30,43 Mr | 元9,30 Mr | 元256,90 Mn | 元199,50 Mn | 元283,50 Mn | 元244,92 Mn | 元206,56 Mn |
| Net Borç† | 元168,54 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | 元52,91 Mr | 元38,40 Mr | 元33,65 Mr | 元31,91 Mr | 元26,78 Mr | 元27,41 Mr | 元38,77 Mr | 元41,27 Mr | 元35,90 Mr | 元24,14 Mr | 元9,74 Mr | 元6,79 Mr | 元6,32 Mr | 元5,43 Mr | 元1,04 Mr | 元313,88 Mn | 元248,94 Mn | 元237,07 Mn | 元340,11 Mn | 元309,56 Mn |
| Brüt Kâr | 元15,94 Mr | 元15,50 Mr | 元14,50 Mr | 元11,86 Mr | 元10,24 Mr | 元9,43 Mr | 元14,30 Mr | 元14,99 Mr | 元14,65 Mr | 元8,68 Mr | 元4,69 Mr | 元3,06 Mr | 元3,02 Mr | 元2,52 Mr | 元469,18 Mn | 元27,94 Mn | 元23,12 Mn | 元41,05 Mn | 元69,90 Mn | 元61,34 Mn |
| FAVÖK | 元23,16 Mr | 元23,52 Mr | 元22,74 Mr | 元19,85 Mr | 元18,05 Mr | 元17,19 Mr | 元21,67 Mr | 元20,58 Mr | 元20,83 Mr | 元11,96 Mr | 元6,16 Mr | 元4,14 Mr | 元4,06 Mr | 元3,46 Mr | 元443,76 Mn | -元1,96 Mn | -元5,17 Mn | 元13,06 Mn | 元49,75 Mn | 元42,25 Mn |
| Net Kâr | -元405,93 Mn | 元903,94 Mn | 元1,28 Mr | -元1,99 Mr | -元1,23 Mr | -元7,70 Mr | 元1,85 Mr | 元2,28 Mr | 元2,63 Mr | 元2,28 Mr | 元1,30 Mr | 元913,20 Mn | 元1,05 Mr | 元775,32 Mn | 元366,93 Mn | 元3,02 Mn | -元85,82 Mn | -元86,03 Mn | 元13,15 Mn | 元16,08 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,07 | 0,15 | 0,21 | -0,32 | -0,20 | -1,25 | 0,30 | 0,37 | 0,43 | 0,37 | 0,37 | 0,28 | 0,42 | 0,31 | 0,17 | 0,00 | -0,11 | -0,11 | 0,02 | 0,01 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | 元0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元735,11 Mn | 元7,07 Mr | 元9,01 Mr | 元5,48 Mr | -元8,72 Mr | -元934,31 Mn | -元1,34 Mr | 元2,35 Mr | -元21,60 Mr | -元47,16 Mr | -元25,97 Mr | -元13,78 Mr | -元11,43 Mr | -元9,44 Mr | -元5,33 Mr | 元20,40 Mn | 元157,73 Mn | -元120,66 Mn | -元27,47 Mn | 元11,11 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元23,35 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 69,1% | 72,1% | 74,8% | 76,5% | 77,3% | 75,7% | 71,7% | 65,8% | 81,4% | 77,9% | 72,6% | 70,7% | 79,8% | 63,6% | 49,9% | 20,0% | 17,3% | 26,0% | 20,6% | 17,9% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,20 | 0,13 | 0,13 | 0,12 | 0,11 | 0,11 | 0,15 | 0,14 | 0,12 | 0,11 | 0,07 | 0,10 | 0,11 | 0,11 | 0,06 | 0,24 | 0,22 | 0,22 | 0,29 | 0,27 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,13 | 0,82 | 0,72 | 0,68 | 0,57 | 0,59 | 0,83 | 0,88 | 0,77 | 0,52 | 0,21 | 0,15 | 0,13 | 0,12 | 0,02 | 0,01 | 0,01 | 0,01 | 0,01 | 0,01 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 30,1% | 40,4% | 43,1% | 37,2% | 38,2% | 34,4% | 36,9% | 36,3% | 40,8% | 35,9% | 48,1% | 45,0% | 47,8% | 46,5% | 45,3% | 8,9% | 9,3% | 17,3% | 20,6% | 19,8% |
| FAVÖK Marjı | 43,8% | 61,3% | 67,6% | 62,2% | 67,4% | 62,7% | 55,9% | 49,9% | 58,0% | 49,6% | 63,2% | 60,9% | 64,2% | 63,8% | 42,8% | -0,6% | -2,1% | 5,5% | 14,6% | 13,6% |
| Net Kâr Marjı | -0,8% | 2,4% | 3,8% | -6,2% | -4,6% | -28,1% | 4,8% | 5,5% | 7,3% | 9,4% | 13,4% | 13,4% | 16,7% | 14,3% | 35,4% | 1,0% | -34,5% | -36,3% | 3,9% | 5,2% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 1,4% | 18,4% | 26,8% | 17,2% | -32,6% | -3,4% | -3,5% | 5,7% | -60,2% | -195,3% | -266,5% | -202,9% | -180,8% | -173,9% | -514,7% | 6,5% | 63,4% | -50,9% | -8,1% | 3,6% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 280,58 | -%2,95 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 692,59 | -%5,77 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,35 | -%1,01 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 83,86 | +%1,29 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 332,01 | -%5,49 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 586,57 | -%0,75 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 45,00 | -%2,49 |