000422Hubei Yihua Chemical Industry Co., Ltd Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,92 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元45,99 Mr | 元44,25 Mr | 元21,47 Mr | 元19,67 Mr | 元20,87 Mr | 元22,02 Mr | 元23,13 Mr | 元23,91 Mr | 元32,55 Mr | 元39,77 Mr | 元39,98 Mr | 元37,37 Mr | 元35,35 Mr | 元30,07 Mr | 元27,06 Mr | 元18,92 Mr | 元13,52 Mr | 元11,37 Mr | 元8,79 Mr | 元5,40 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元2,92 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元32,66 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元12,75 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元24,37 Mr | 元23,60 Mr | 元9,04 Mr | 元9,56 Mr | 元13,33 Mr | 元17,14 Mr | 元18,25 Mr | 元19,36 Mr | 元25,62 Mr | 元27,66 Mr | 元26,62 Mr | 元24,51 Mr | 元21,99 Mr | 元17,89 Mr | 元16,24 Mr | 元10,21 Mr | 元7,20 Mr | 元4,92 Mr | 元4,02 Mr | 元2,28 Mr |
| Net Borç† | 元21,45 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | 元25,60 Mr | 元25,32 Mr | 元17,02 Mr | 元20,66 Mr | 元18,49 Mr | 元13,78 Mr | 元14,63 Mr | 元12,77 Mr | 元11,92 Mr | 元15,16 Mr | 元18,30 Mr | 元18,15 Mr | 元19,24 Mr | 元19,27 Mr | 元17,73 Mr | 元11,51 Mr | 元8,76 Mr | 元7,13 Mr | 元4,93 Mr | 元2,99 Mr |
| Brüt Kâr | 元4,38 Mr | 元5,41 Mr | 元2,09 Mr | 元3,87 Mr | 元4,47 Mr | 元1,38 Mr | 元1,97 Mr | 元2,22 Mr | 元135,87 Mn | 元1,70 Mr | 元2,68 Mr | 元3,05 Mr | 元2,69 Mr | 元3,67 Mr | 元3,32 Mr | 元2,60 Mr | 元8,11 Mr | 元1,17 Mr | 元1,11 Mr | 元585,72 Mn |
| FAVÖK | 元4,66 Mr | 元5,01 Mr | 元1,89 Mr | 元3,71 Mr | 元4,20 Mr | 元1,58 Mr | 元1,36 Mr | 元1,83 Mr | -元701,16 Mn | 元1,26 Mr | 元2,58 Mr | 元2,98 Mr | 元2,82 Mr | 元3,51 Mr | 元2,97 Mr | 元2,27 Mr | 元8,13 Mr | 元1,08 Mr | 元1,23 Mr | 元697,63 Mn |
| Net Kâr | 元808,59 Mn | 元1,07 Mr | 元452,14 Mn | 元2,16 Mr | 元1,57 Mr | 元115,79 Mn | 元164,39 Mn | 元268,78 Mn | -元5,09 Mr | -元1,25 Mr | 元35,40 Mn | 元31,03 Mn | 元67,94 Mn | 元866,19 Mn | 元817,72 Mn | 元572,53 Mn | 元237,69 Mn | 元248,55 Mn | 元388,34 Mn | 元215,14 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,75 | 1,00 | 0,47 | 2,41 | 1,75 | 0,13 | 0,18 | 0,30 | -5,67 | -1,39 | 0,04 | 0,04 | 0,08 | 0,97 | 1,05 | 0,74 | 0,31 | 0,32 | — | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元777,87 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元1,19 Mr | -元1,52 Mr | -元123,68 Mn | 元1,76 Mr | 元2,92 Mr | 元891,39 Mn | 元1,76 Mr | -元600,48 Mn | 元117,29 Mn | 元1,30 Mr | 元3,39 Mr | 元1,03 Mr | -元159,27 Mn | -元1,26 Mr | -元3,07 Mr | -元3,02 Mr | -元372,96 Mn | -元1,03 Mr | -元1,86 Mr | -元644,17 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元4,80 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 53,0% | 53,3% | 42,1% | 48,6% | 63,9% | 77,9% | 78,9% | 81,0% | 78,7% | 69,6% | 66,6% | 65,6% | 62,2% | 59,5% | 60,0% | 54,0% | 53,2% | 43,3% | 45,7% | 42,2% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,56 | 0,57 | 0,79 | 1,05 | 0,89 | 0,63 | 0,63 | 0,53 | 0,37 | 0,38 | 0,46 | 0,49 | 0,54 | 0,64 | 0,65 | 0,61 | 0,65 | 0,63 | 0,56 | 0,55 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 2,01 | 1,99 | 1,33 | 1,62 | 1,45 | 1,08 | 1,15 | 1,00 | 0,94 | 1,19 | 1,44 | 1,42 | 1,51 | 1,51 | 1,39 | 0,90 | 0,69 | 0,56 | 0,39 | 0,23 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 17,1% | 21,4% | 12,3% | 18,7% | 24,2% | 10,0% | 13,4% | 17,4% | 1,1% | 11,2% | 14,7% | 16,8% | 14,0% | 19,0% | 18,7% | 22,5% | 92,5% | 16,5% | 22,5% | 19,6% |
| FAVÖK Marjı | 18,2% | 19,8% | 11,1% | 17,9% | 22,7% | 11,5% | 9,3% | 14,3% | -5,9% | 8,3% | 14,1% | 16,4% | 14,6% | 18,2% | 16,7% | 19,7% | 92,8% | 15,1% | 25,0% | 23,4% |
| Net Kâr Marjı | 3,2% | 4,2% | 2,7% | 10,5% | 8,5% | 0,8% | 1,1% | 2,1% | -42,7% | -8,2% | 0,2% | 0,2% | 0,4% | 4,5% | 4,6% | 5,0% | 2,7% | 3,5% | 7,9% | 7,2% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -4,7% | -6,0% | -0,7% | 8,5% | 15,8% | 6,5% | 12,0% | -4,7% | 1,0% | 8,6% | 18,5% | 5,7% | -0,8% | -6,6% | -17,3% | -26,2% | -4,3% | -14,4% | -37,9% | -21,6% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 280,58 | -%2,95 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 692,59 | -%5,77 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,35 | -%1,01 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 83,86 | +%1,29 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 332,01 | -%5,49 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 586,57 | -%0,75 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 45,00 | -%2,49 |