000505Hainan Jingliang Holdings Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $679,26 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元6,12 Mr | 元6,70 Mr | 元6,50 Mr | 元6,11 Mr | 元6,05 Mr | 元5,71 Mr | 元5,23 Mr | 元4,92 Mr | 元6,08 Mr | 元5,01 Mr | 元1,72 Mr | 元1,65 Mr | 元1,24 Mr | 元1,43 Mr | 元1,31 Mr | 元1,45 Mr | 元2,05 Mr | 元975,38 Mn | 元940,78 Mn | 元669,34 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元1,82 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元2,85 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元3,21 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元2,28 Mr | 元2,20 Mr | 元2,11 Mr | 元1,77 Mr | 元1,60 Mr | 元1,50 Mr | 元1,34 Mr | 元1,47 Mr | 元2,14 Mr | 元642,69 Mn | 元1,16 Mr | 元595,78 Mn | 元912,91 Mn | 元579,00 Mn | 元358,00 Mn | 元325,00 Mn | 元465,98 Mn | 元186,00 Mn | 元159,90 Mn | 元354,45 Mn |
| Net Borç† | 元447,42 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | 元7,85 Mr | 元11,43 Mr | 元11,60 Mr | 元12,84 Mr | 元11,75 Mr | 元8,73 Mr | 元7,43 Mr | 元7,40 Mr | 元7,87 Mr | 元8,62 Mr | 元251,74 Mn | 元224,95 Mn | 元211,25 Mn | 元189,49 Mn | 元211,42 Mn | 元651,32 Mn | 元269,45 Mn | 元95,72 Mn | 元146,09 Mn | 元493,82 Mn |
| Brüt Kâr | 元288,50 Mn | 元465,11 Mn | 元349,21 Mn | 元556,12 Mn | 元664,50 Mn | 元589,73 Mn | 元563,81 Mn | 元603,83 Mn | 元630,76 Mn | 元707,37 Mn | 元9,13 Mn | 元4,29 Mn | 元14,11 Mn | 元13,22 Mn | 元39,59 Mn | 元195,96 Mn | 元53,12 Mn | 元5,92 Mn | 元42,34 Mn | 元112,20 Mn |
| FAVÖK | 元15,93 Mn | 元256,72 Mn | 元58,99 Mn | 元274,81 Mn | 元458,00 Mn | 元397,00 Mn | 元345,06 Mn | 元369,71 Mn | 元378,29 Mn | 元324,90 Mn | -元76,75 Mn | -元39,42 Mn | -元34,71 Mn | -元45,21 Mn | 元6,54 Mn | 元103,25 Mn | 元10,67 Mn | -元47,84 Mn | 元3,69 Mn | 元59,10 Mn |
| Net Kâr | -元266,09 Mn | 元26,13 Mn | 元101,36 Mn | 元141,41 Mn | 元204,46 Mn | 元184,85 Mn | 元133,34 Mn | 元167,96 Mn | 元129,60 Mn | 元197,32 Mn | -元107,57 Mn | -元173,42 Mn | 元13,49 Mn | -元126,87 Mn | -元49,48 Mn | 元27,73 Mn | 元79,47 Mn | -元76,60 Mn | -元31,20 Mn | 元25,73 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,37 | 0,04 | 0,14 | 0,19 | 0,28 | 0,26 | 0,19 | 0,24 | 0,19 | 0,46 | -0,25 | -0,41 | 0,03 | -0,30 | -0,12 | 0,06 | 0,19 | -0,18 | -0,07 | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元18,50 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元547,36 Mn | -元156,82 Mn | 元9,04 Mn | -元572,70 Mn | 元596,30 Mn | -元263,13 Mn | 元233,15 Mn | 元852,35 Mn | -元1,40 Mr | 元847,47 Mn | 元234,43 Mn | -元325,92 Mn | -元83,64 Mn | -元163,56 Mn | -元90,64 Mn | 元81,73 Mn | 元113,97 Mn | -元95,40 Mn | -元58,81 Mn | 元44,36 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元100,32 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 37,2% | 32,9% | 32,5% | 28,9% | 26,4% | 26,3% | 25,6% | 29,9% | 35,2% | 12,8% | 67,6% | 36,2% | 73,6% | 40,6% | 27,3% | 22,4% | 22,7% | 19,1% | 17,0% | 53,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,28 | 1,71 | 1,79 | 2,10 | 1,94 | 1,53 | 1,42 | 1,50 | 1,29 | 1,72 | 0,15 | 0,14 | 0,17 | 0,13 | 0,16 | 0,45 | 0,13 | 0,10 | 0,16 | 0,74 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 2,44 | 3,56 | 3,61 | 4,00 | 3,66 | 2,72 | 2,31 | 2,30 | 2,45 | 2,68 | 0,08 | 0,07 | 0,07 | 0,06 | 0,07 | 0,20 | 0,08 | 0,03 | 0,05 | 0,15 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 3,7% | 4,1% | 3,0% | 4,3% | 5,7% | 6,8% | 7,6% | 8,2% | 8,0% | 8,2% | 3,6% | 1,9% | 6,7% | 7,0% | 18,7% | 30,1% | 19,7% | 6,2% | 29,0% | 22,7% |
| FAVÖK Marjı | 0,2% | 2,2% | 0,5% | 2,1% | 3,9% | 4,5% | 4,6% | 5,0% | 4,8% | 3,8% | -30,5% | -17,5% | -16,4% | -23,9% | 3,1% | 15,9% | 4,0% | -50,0% | 2,5% | 12,0% |
| Net Kâr Marjı | -3,4% | 0,2% | 0,9% | 1,1% | 1,7% | 2,1% | 1,8% | 2,3% | 1,6% | 2,3% | -42,7% | -77,1% | 6,4% | -67,0% | -23,4% | 4,3% | 29,5% | -80,0% | -21,4% | 5,2% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 7,0% | -1,4% | 0,1% | -4,5% | 5,1% | -3,0% | 3,1% | 11,5% | -17,8% | 9,8% | 93,1% | -144,9% | -39,6% | -86,3% | -42,9% | 12,5% | 42,3% | -99,7% | -40,3% | 9,0% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 280,12 | -%3,11 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 692,90 | -%5,73 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,44 | -%0,90 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 83,70 | +%1,10 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 330,80 | -%5,84 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 586,81 | -%0,71 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,94 | -%2,62 |