000510Sichuan Xinjinlu Group Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,75 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元2,48 Mr | 元2,62 Mr | 元2,58 Mr | 元2,30 Mr | 元2,18 Mr | 元1,82 Mr | 元1,61 Mr | 元1,48 Mr | 元1,50 Mr | 元1,32 Mr | 元1,54 Mr | 元1,81 Mr | 元1,84 Mr | 元2,31 Mr | 元2,35 Mr | 元2,42 Mr | 元2,82 Mr | 元2,70 Mr | 元2,75 Mr | 元2,73 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元135,44 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元1,26 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元1,18 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元552,55 Mn | 元604,74 Mn | 元632,11 Mn | 元362,70 Mn | 元254,86 Mn | 元313,95 Mn | 元228,80 Mn | 元195,79 Mn | 元253,78 Mn | 元78,54 Mn | 元290,24 Mn | 元609,65 Mn | 元435,10 Mn | 元729,88 Mn | 元770,98 Mn | 元975,68 Mn | 元1,14 Mr | 元1,18 Mr | 元1,07 Mr | 元1,07 Mr |
| Net Borç† | 元417,12 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | 元1,66 Mr | 元2,03 Mr | 元2,58 Mr | 元3,03 Mr | 元2,97 Mr | 元2,20 Mr | 元2,31 Mr | 元2,05 Mr | 元1,72 Mr | 元1,53 Mr | 元1,62 Mr | 元2,05 Mr | 元2,00 Mr | 元2,17 Mr | 元2,58 Mr | 元2,69 Mr | 元2,26 Mr | 元2,01 Mr | 元2,20 Mr | 元2,53 Mr |
| Brüt Kâr | 元138,40 Mn | 元234,00 Mn | 元157,79 Mn | 元394,49 Mn | 元767,27 Mn | 元333,66 Mn | 元285,50 Mn | 元320,51 Mn | 元279,73 Mn | 元246,95 Mn | 元75,41 Mn | 元59,63 Mn | -元16,63 Mn | 元23,32 Mn | 元60,80 Mn | 元231,27 Mn | 元185,91 Mn | 元175,99 Mn | 元335,54 Mn | 元489,83 Mn |
| FAVÖK | -元28,20 Mn | 元70,58 Mn | -元50,01 Mn | 元132,90 Mn | 元537,11 Mn | 元198,13 Mn | 元184,36 Mn | 元236,40 Mn | 元188,50 Mn | 元191,11 Mn | 元23,22 Mn | 元38,50 Mn | -元22,87 Mn | 元20,69 Mn | 元46,87 Mn | 元198,27 Mn | 元174,32 Mn | 元148,58 Mn | 元280,82 Mn | 元307,45 Mn |
| Net Kâr | -元230,35 Mn | -元62,54 Mn | -元176,64 Mn | 元13,00 Mn | 元299,53 Mn | 元71,54 Mn | 元62,01 Mn | 元100,10 Mn | 元67,52 Mn | 元58,07 Mn | 元14,06 Mn | -元147,27 Mn | -元173,72 Mn | 元15,99 Mn | -元115,88 Mn | 元81,37 Mn | 元5,67 Mn | -元62,71 Mn | 元80,67 Mn | 元71,02 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,36 | -0,10 | -0,29 | 0,02 | 0,49 | 0,12 | 0,10 | 0,16 | 0,11 | 0,10 | 0,02 | -0,24 | -0,29 | 0,03 | -0,19 | 0,13 | 0,01 | -0,10 | 0,13 | 0,12 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元5,04 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元143,14 Mn | -元160,94 Mn | -元151,28 Mn | -元90,77 Mn | 元315,69 Mn | 元87,07 Mn | -元47,20 Mn | 元142,66 Mn | -元32,91 Mn | 元161,18 Mn | -元21,46 Mn | 元75,61 Mn | 元48,27 Mn | -元100,79 Mn | -元193,23 Mn | 元291,50 Mn | 元226,21 Mn | -元11,14 Mn | -元118,73 Mn | -元5,43 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元160,67 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 22,3% | 23,1% | 24,5% | 15,8% | 11,7% | 17,2% | 14,2% | 13,2% | 16,9% | 5,9% | 18,8% | 33,8% | 23,6% | 31,7% | 32,7% | 40,3% | 40,5% | 43,8% | 38,8% | 39,2% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,67 | 0,78 | 1,00 | 1,32 | 1,36 | 1,21 | 1,43 | 1,38 | 1,15 | 1,16 | 1,05 | 1,13 | 1,08 | 0,94 | 1,09 | 1,11 | 0,80 | 0,75 | 0,80 | 0,93 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,40 | 1,72 | 2,18 | 2,56 | 2,51 | 1,86 | 1,95 | 1,73 | 1,45 | 1,29 | 1,37 | 1,73 | 1,69 | 1,83 | 2,18 | 2,27 | 1,91 | 1,70 | 1,86 | 2,14 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 8,4% | 11,5% | 6,1% | 13,0% | 25,9% | 15,2% | 12,4% | 15,6% | 16,3% | 16,2% | 4,7% | 2,9% | -0,8% | 1,1% | 2,4% | 8,6% | 8,2% | 8,7% | 15,2% | 19,3% |
| FAVÖK Marjı | -1,7% | 3,5% | -1,9% | 4,4% | 18,1% | 9,0% | 8,0% | 11,5% | 11,0% | 12,5% | 1,4% | 1,9% | -1,1% | 1,0% | 1,8% | 7,4% | 7,7% | 7,4% | 12,7% | 12,1% |
| Net Kâr Marjı | -13,9% | -3,1% | -6,8% | 0,4% | 10,1% | 3,2% | 2,7% | 4,9% | 3,9% | 3,8% | 0,9% | -7,2% | -8,7% | 0,7% | -4,5% | 3,0% | 0,3% | -3,1% | 3,7% | 2,8% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -8,6% | -7,9% | -5,9% | -3,0% | 10,6% | 4,0% | -2,0% | 7,0% | -1,9% | 10,6% | -1,3% | 3,7% | 2,4% | -4,7% | -7,5% | 10,9% | 10,0% | -0,6% | -5,4% | -0,2% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 280,12 | -%3,11 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 692,90 | -%5,73 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,44 | -%0,90 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 83,70 | +%1,10 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 330,80 | -%5,84 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 586,81 | -%0,71 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,94 | -%2,62 |