000516Xi'an International Medical Investment Co. Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,41 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元9,71 Mr | 元10,64 Mr | 元11,32 Mr | 元13,26 Mr | 元13,32 Mr | 元12,12 Mr | 元10,03 Mr | 元7,33 Mr | 元6,08 Mr | 元5,56 Mr | 元5,31 Mr | 元3,51 Mr | 元3,61 Mr | 元3,63 Mr | 元3,15 Mr | 元2,72 Mr | 元2,43 Mr | 元1,75 Mr | 元1,45 Mr | 元1,30 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元411,44 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元6,70 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元3,01 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元4,21 Mr | 元4,64 Mr | 元4,74 Mr | 元4,46 Mr | 元5,09 Mr | 元4,76 Mr | 元3,41 Mr | 元712,00 Mn | 元961,00 Mn | 元1,03 Mr | 元1,02 Mr | 元891,21 Mn | 元1,17 Mr | 元1,24 Mr | 元957,53 Mn | 元812,96 Mn | 元831,02 Mn | 元613,90 Mn | 元524,27 Mn | 元456,44 Mn |
| Net Borç† | 元3,79 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | 元4,07 Mr | 元4,82 Mr | 元4,55 Mr | 元2,71 Mr | 元2,89 Mr | 元1,60 Mr | 元979,46 Mn | 元2,01 Mr | 元4,02 Mr | 元3,87 Mr | 元3,85 Mr | 元3,84 Mr | 元3,52 Mr | 元3,36 Mr | 元3,32 Mr | 元2,50 Mr | 元2,28 Mr | 元2,00 Mr | 元1,73 Mr | 元1,68 Mr |
| Brüt Kâr | 元166,77 Mn | 元278,31 Mn | 元156,26 Mn | -元365,87 Mn | -元150,59 Mn | -元288,94 Mn | 元50,08 Mn | 元374,16 Mn | 元682,15 Mn | 元659,19 Mn | 元665,86 Mn | 元674,57 Mn | 元580,46 Mn | 元523,74 Mn | 元475,51 Mn | 元276,67 Mn | 元329,05 Mn | 元296,58 Mn | 元258,04 Mn | 元234,75 Mn |
| FAVÖK | 元415,43 Mn | 元544,93 Mn | 元453,56 Mn | -元263,91 Mn | -元95,17 Mn | -元260,95 Mn | -元159,54 Mn | 元190,79 Mn | 元415,52 Mn | 元422,09 Mn | 元410,31 Mn | 元459,52 Mn | 元362,02 Mn | 元329,11 Mn | 元295,83 Mn | 元237,58 Mn | 元187,41 Mn | 元167,19 Mn | 元154,11 Mn | 元145,12 Mn |
| Net Kâr | -元313,08 Mn | -元254,13 Mn | -元368,36 Mn | -元1,18 Mr | -元822,17 Mn | 元45,36 Mn | -元403,93 Mn | 元2,18 Mr | 元194,54 Mn | 元201,59 Mn | 元241,02 Mn | 元350,28 Mn | 元121,54 Mn | 元111,05 Mn | 元127,25 Mn | 元152,21 Mn | 元76,76 Mn | 元59,17 Mn | 元79,24 Mn | 元44,13 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,14 | -0,11 | -0,16 | -0,52 | -0,37 | 0,02 | -0,21 | 1,11 | 0,10 | 0,10 | 0,13 | 0,20 | 0,07 | 0,06 | 0,07 | 0,08 | — | — | — | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元7,35 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元1,03 Mr | 元463,44 Mn | 元327,26 Mn | -元702,89 Mn | -元1,16 Mr | -元1,27 Mr | -元3,57 Mr | -元2,42 Mr | -元511,80 Mn | 元214,41 Mn | -元109,01 Mn | 元211,26 Mn | 元128,10 Mn | 元362,93 Mn | 元364,19 Mn | 元177,61 Mn | -元28,96 Mn | -元50,52 Mn | 元27,42 Mn | 元22,89 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元262,47 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 43,4% | 43,7% | 41,9% | 33,6% | 38,2% | 39,3% | 34,0% | 9,7% | 15,8% | 18,6% | 19,2% | 25,4% | 32,4% | 34,0% | 30,4% | 29,9% | 34,2% | 35,0% | 36,2% | 35,1% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,42 | 0,45 | 0,40 | 0,20 | 0,22 | 0,13 | 0,10 | 0,27 | 0,66 | 0,70 | 0,73 | 1,09 | 0,97 | 0,92 | 1,06 | 0,92 | 0,94 | 1,14 | 1,19 | 1,29 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,35 | 1,60 | 1,51 | 0,90 | 0,96 | 0,53 | 0,33 | 0,67 | 1,34 | 1,29 | 1,28 | 1,28 | 1,17 | 1,12 | 1,10 | 0,83 | 0,76 | 0,67 | 0,57 | 0,56 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 4,1% | 5,8% | 3,4% | -13,5% | -5,2% | -18,1% | 5,1% | 18,6% | 17,0% | 17,0% | 17,3% | 17,6% | 16,5% | 15,6% | 14,3% | 11,0% | 14,4% | 14,8% | 14,9% | 14,0% |
| FAVÖK Marjı | 10,2% | 11,3% | 10,0% | -9,7% | -3,3% | -16,3% | -16,3% | 9,5% | 10,3% | 10,9% | 10,6% | 12,0% | 10,3% | 9,8% | 8,9% | 9,5% | 8,2% | 8,3% | 8,9% | 8,6% |
| Net Kâr Marjı | -7,7% | -5,3% | -8,1% | -43,4% | -28,4% | 2,8% | -41,2% | 108,8% | 4,8% | 5,2% | 6,3% | 9,1% | 3,5% | 3,3% | 3,8% | 6,1% | 3,4% | 3,0% | 4,6% | 2,6% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 25,2% | 9,6% | 7,2% | -25,9% | -40,2% | -79,3% | -364,5% | -120,6% | -12,7% | 5,5% | -2,8% | 5,5% | 3,6% | 10,8% | 11,0% | 7,1% | -1,3% | -2,5% | 1,6% | 1,4% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 289,10 | -%3,11 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 735,00 | +%1,45 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,18 | -%2,86 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 82,79 | -%0,85 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 351,30 | +%1,06 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 591,00 | +%0,51 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 46,15 | -%0,37 |