000521Changhong Meiling Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $635,25 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元22,30 Mr | 元23,97 Mr | 元19,64 Mr | 元16,21 Mr | 元15,19 Mr | 元16,10 Mr | 元14,20 Mr | 元15,56 Mr | 元15,96 Mr | 元12,51 Mr | 元9,07 Mr | 元9,01 Mr | 元8,56 Mr | 元7,89 Mr | 元7,60 Mr | 元7,13 Mr | 元4,79 Mr | 元3,90 Mr | 元2,99 Mr | 元2,31 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元10,19 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元15,67 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元6,49 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元8,07 Mr | 元8,83 Mr | 元7,23 Mr | 元5,84 Mr | 元5,99 Mr | 元6,37 Mr | 元5,00 Mr | 元6,33 Mr | 元5,93 Mr | 元3,22 Mr | 元2,45 Mr | 元1,98 Mr | 元1,72 Mr | 元1,45 Mr | 元1,35 Mr | 元1,18 Mr | 元202,25 Mn | 元355,63 Mn | 元907,13 Mn | 元690,00 Mn |
| Net Borç† | -元2,83 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | 元30,37 Mr | 元28,56 Mr | 元24,32 Mr | 元20,18 Mr | 元18,00 Mr | 元15,34 Mr | 元16,50 Mr | 元17,45 Mr | 元16,75 Mr | 元12,48 Mr | 元10,33 Mr | 元10,69 Mr | 元10,44 Mr | 元9,22 Mr | 元8,97 Mr | 元8,23 Mr | 元6,32 Mr | 元4,81 Mr | 元3,90 Mr | 元2,76 Mr |
| Brüt Kâr | 元2,84 Mr | 元2,89 Mr | 元2,96 Mr | 元2,54 Mr | 元1,94 Mr | 元2,31 Mr | 元2,90 Mr | 元3,11 Mr | 元2,86 Mr | 元2,38 Mr | 元1,95 Mr | 元2,40 Mr | 元2,39 Mr | 元2,07 Mr | 元1,82 Mr | 元1,91 Mr | 元1,75 Mr | 元1,01 Mr | 元527,62 Mn | 元441,13 Mn |
| FAVÖK | 元779,38 Mn | 元1,10 Mr | 元1,03 Mr | 元465,51 Mn | 元175,19 Mn | 元68,94 Mn | 元251,18 Mn | 元201,65 Mn | 元62,05 Mn | 元80,95 Mn | 元200,80 Mn | 元357,78 Mn | 元374,16 Mn | 元191,76 Mn | 元114,89 Mn | 元166,22 Mn | 元243,44 Mn | 元131,65 Mn | 元81,61 Mn | 元118,17 Mn |
| Net Kâr | 元410,41 Mn | 元699,27 Mn | 元735,83 Mn | 元244,54 Mn | 元51,90 Mn | -元85,57 Mn | 元56,44 Mn | 元38,66 Mn | 元32,47 Mn | 元220,22 Mn | 元26,50 Mn | 元294,51 Mn | 元274,07 Mn | 元192,20 Mn | 元106,61 Mn | 元325,85 Mn | 元301,20 Mn | 元27,38 Mn | 元17,64 Mn | 元21,34 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,40 | 0,68 | 0,71 | 0,24 | 0,05 | -0,08 | 0,05 | 0,04 | 0,03 | 0,27 | 0,03 | 0,39 | 0,36 | 0,25 | 0,14 | 0,55 | 0,51 | 0,05 | 0,03 | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元473,46 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元664,62 Mn | 元3,88 Mr | 元1,84 Mr | 元1,23 Mr | 元63,22 Mn | 元1,22 Mr | 元1,14 Mr | -元644,98 Mn | -元846,57 Mn | 元974,48 Mn | 元243,46 Mn | 元183,98 Mn | 元523,36 Mn | 元256,70 Mn | -元631,68 Mn | 元386,43 Mn | 元5,73 Mn | 元98,83 Mn | 元94,94 Mn | 元246,18 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元426,18 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 36,2% | 36,8% | 36,8% | 36,1% | 39,5% | 39,5% | 35,2% | 40,7% | 37,1% | 25,8% | 27,0% | 22,0% | 20,0% | 18,4% | 17,8% | 16,5% | 4,2% | 9,1% | 30,3% | 29,8% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,36 | 1,19 | 1,24 | 1,25 | 1,18 | 0,95 | 1,16 | 1,12 | 1,05 | 1,00 | 1,14 | 1,19 | 1,22 | 1,17 | 1,18 | 1,15 | 1,32 | 1,24 | 1,31 | 1,19 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 4,68 | 4,40 | 3,75 | 3,11 | 2,77 | 2,36 | 2,54 | 2,69 | 2,58 | 1,92 | 1,59 | 1,65 | 1,61 | 1,42 | 1,38 | 1,27 | 0,97 | 0,74 | 0,60 | 0,43 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 9,3% | 10,1% | 12,2% | 12,6% | 10,8% | 15,1% | 17,6% | 17,8% | 17,0% | 19,1% | 18,9% | 22,5% | 22,9% | 22,5% | 20,3% | 23,2% | 27,6% | 21,0% | 13,5% | 16,0% |
| FAVÖK Marjı | 2,6% | 3,8% | 4,2% | 2,3% | 1,0% | 0,4% | 1,5% | 1,2% | 0,4% | 0,6% | 1,9% | 3,3% | 3,6% | 2,1% | 1,3% | 2,0% | 3,8% | 2,7% | 2,1% | 4,3% |
| Net Kâr Marjı | 1,4% | 2,4% | 3,0% | 1,2% | 0,3% | -0,6% | 0,3% | 0,2% | 0,2% | 1,8% | 0,3% | 2,8% | 2,6% | 2,1% | 1,2% | 4,0% | 4,8% | 0,6% | 0,5% | 0,8% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 2,2% | 13,6% | 7,6% | 6,1% | 0,4% | 8,0% | 6,9% | -3,7% | -5,1% | 7,8% | 2,4% | 1,7% | 5,0% | 2,8% | -7,0% | 4,7% | 0,1% | 2,1% | 2,4% | 8,9% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 277,58 | -%0,91 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 673,08 | -%2,86 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,58 | +%0,17 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,36 | +%0,79 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 318,53 | -%3,71 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 583,00 | -%0,65 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,38 | -%1,25 |