000523Hongmian Zhihui Science and Technology Innovation Co., Ltd. Guangzhou Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $928,79 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元3,60 Mr | 元3,57 Mr | 元3,22 Mr | 元3,41 Mr | 元2,71 Mr | 元3,44 Mr | 元8,89 Mr | 元7,72 Mr | 元4,81 Mr | 元4,17 Mr | 元3,53 Mr | 元3,01 Mr | 元2,50 Mr | 元1,85 Mr | 元1,52 Mr | 元932,09 Mn | 元758,62 Mn | 元671,50 Mn | 元703,91 Mn | 元644,32 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元1,11 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元1,38 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元2,20 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元1,07 Mr | 元937,18 Mn | 元682,71 Mn | 元953,56 Mn | 元350,46 Mn | 元4,63 Mr | 元4,19 Mr | 元3,84 Mr | 元2,10 Mr | 元1,55 Mr | 元1,83 Mr | 元1,26 Mr | 元928,69 Mn | 元590,50 Mn | 元309,93 Mn | 元171,87 Mn | 元112,00 Mn | 元73,50 Mn | 元100,83 Mn | 元101,81 Mn |
| Net Borç† | -元41,17 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | 元2,12 Mr | 元2,22 Mr | 元2,63 Mr | 元2,63 Mr | 元2,57 Mr | 元3,30 Mr | 元12,39 Mr | 元13,24 Mr | 元11,81 Mr | 元9,84 Mr | 元7,57 Mr | 元5,41 Mr | 元4,08 Mr | 元3,22 Mr | 元2,04 Mr | 元1,29 Mr | 元967,46 Mn | 元1,01 Mr | 元909,44 Mn | 元836,87 Mn |
| Brüt Kâr | 元298,14 Mn | 元322,49 Mn | 元311,52 Mn | 元275,19 Mn | 元299,34 Mn | 元149,24 Mn | 元576,60 Mn | 元523,79 Mn | 元320,08 Mn | 元286,08 Mn | 元268,53 Mn | 元274,56 Mn | 元243,73 Mn | 元185,92 Mn | 元188,89 Mn | 元170,31 Mn | 元155,95 Mn | 元126,85 Mn | 元125,99 Mn | 元122,41 Mn |
| FAVÖK | 元263,59 Mn | 元263,55 Mn | 元247,76 Mn | 元766.200 | -元154,38 Mn | -元6,11 Mr | 元219,48 Mn | 元198,11 Mn | 元112,30 Mn | 元99,75 Mn | 元101,19 Mn | 元106,92 Mn | 元70,29 Mn | 元46,73 Mn | 元42,30 Mn | 元33,61 Mn | 元36,02 Mn | 元32,98 Mn | 元45,41 Mn | 元41,51 Mn |
| Net Kâr | 元79,36 Mn | 元519,66 Mn | 元74,83 Mn | -元48,16 Mn | 元1,46 Mr | -元4,72 Mr | 元61,36 Mn | 元69,37 Mn | 元39,97 Mn | 元39,27 Mn | 元31,84 Mn | 元43,92 Mn | 元31,95 Mn | 元23,40 Mn | 元22,71 Mn | 元15,04 Mn | 元9,54 Mn | 元5,33 Mn | 元10,44 Mn | 元8,77 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,04 | 0,28 | 0,04 | -0,03 | 0,91 | -7,52 | 0,10 | 0,11 | 0,07 | 0,07 | 0,06 | 0,08 | 0,06 | 0,04 | 0,05 | 0,04 | 0,02 | — | — | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元8,71 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元378,97 Mn | 元64,62 Mn | 元372,32 Mn | -元393,85 Mn | -元202,09 Mn | -元1,99 Mr | -元733,99 Mn | -元483,50 Mn | -元198,42 Mn | -元739,41 Mn | -元70,95 Mn | -元107,01 Mn | 元7,91 Mn | -元183,80 Mn | -元191,89 Mn | 元17,39 Mn | 元67,91 Mn | 元23,50 Mn | -元55,06 Mn | -元15,62 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元83,06 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 29,7% | 26,2% | 21,2% | 27,9% | 12,9% | 134,5% | 47,1% | 49,7% | 43,7% | 37,2% | 51,7% | 41,8% | 37,2% | 32,0% | 20,4% | 18,4% | 14,8% | 10,9% | 14,3% | 15,8% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,59 | 0,62 | 0,82 | 0,77 | 0,95 | 0,96 | 1,39 | 1,72 | 2,45 | 2,36 | 2,14 | 1,80 | 1,64 | 1,75 | 1,34 | 1,38 | 1,28 | 1,51 | 1,29 | 1,30 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,96 | 1,01 | 1,19 | 1,20 | 1,17 | 1,50 | 5,64 | 6,02 | 5,37 | 4,48 | 3,44 | 2,46 | 1,86 | 1,47 | 0,93 | 0,59 | 0,44 | 0,46 | 0,41 | 0,38 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 14,1% | 14,5% | 11,9% | 10,5% | 11,6% | 4,5% | 4,7% | 4,0% | 2,7% | 2,9% | 3,5% | 5,1% | 6,0% | 5,8% | 9,2% | 13,2% | 16,1% | 12,5% | 13,9% | 14,6% |
| FAVÖK Marjı | 12,5% | 11,8% | 9,4% | 0,0% | -6,0% | -185,1% | 1,8% | 1,5% | 1,0% | 1,0% | 1,3% | 2,0% | 1,7% | 1,5% | 2,1% | 2,6% | 3,7% | 3,3% | 5,0% | 5,0% |
| Net Kâr Marjı | 3,8% | 23,4% | 2,8% | -1,8% | 56,6% | -142,9% | 0,5% | 0,5% | 0,3% | 0,4% | 0,4% | 0,8% | 0,8% | 0,7% | 1,1% | 1,2% | 1,0% | 0,5% | 1,1% | 1,0% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 17,9% | 2,9% | 14,2% | -15,0% | -7,9% | -60,4% | -5,9% | -3,7% | -1,7% | -7,5% | -0,9% | -2,0% | 0,2% | -5,7% | -9,4% | 1,3% | 7,0% | 2,3% | -6,1% | -1,9% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 280,58 | -%2,95 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 692,59 | -%5,77 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,35 | -%1,01 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 83,86 | +%1,29 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 332,01 | -%5,49 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 586,57 | -%0,75 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 45,00 | -%2,49 |