000529Guangdong Guanghong Holdings Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $423,51 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元6,89 Mr | 元6,25 Mr | 元7,00 Mr | 元5,73 Mr | 元4,71 Mr | 元3,92 Mr | 元2,57 Mr | 元2,11 Mr | 元2,04 Mr | 元1,59 Mr | 元1,46 Mr | 元1,47 Mr | 元1,30 Mr | 元1,21 Mr | 元1,12 Mr | 元997,39 Mn | 元931,33 Mn | 元1,02 Mr | 元484,81 Mn | 元551,17 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元1,47 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元3,56 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元3,33 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元2,72 Mr | 元1,99 Mr | 元2,93 Mr | 元1,73 Mr | 元816,58 Mn | 元202,11 Mn | 元9,90 Mn | 元0,00 | 元2,00 Mn | 元0,00 | 元2,00 Mn | 元43,59 Mn | 元84,27 Mn | 元23,81 Mn | 元9,46 Mn | 元10,00 Mn | 元0,00 | 元110,00 Mn | 元739,94 Mn | 元547,74 Mn |
| Net Borç† | 元298,72 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | 元2,06 Mr | 元2,34 Mr | 元2,79 Mr | 元3,42 Mr | 元3,64 Mr | 元3,39 Mr | 元3,02 Mr | 元2,49 Mr | 元2,30 Mr | 元2,06 Mr | 元1,92 Mr | 元1,87 Mr | 元1,84 Mr | 元1,56 Mr | 元1,38 Mr | 元1,23 Mr | 元1,06 Mr | 元161,39 Mn | 元186,37 Mn | 元284,89 Mn |
| Brüt Kâr | 元63,37 Mn | 元96,69 Mn | 元102,07 Mn | 元325,51 Mn | 元639,37 Mn | 元695,30 Mn | 元696,98 Mn | 元525,63 Mn | 元297,81 Mn | 元275,47 Mn | 元220,53 Mn | 元197,10 Mn | 元222,96 Mn | 元185,08 Mn | 元186,14 Mn | 元163,21 Mn | 元146,12 Mn | 元2,49 Mn | 元16,74 Mn | 元51,48 Mn |
| FAVÖK | 元30,20 Mn | 元15,01 Mn | 元47,62 Mn | 元154,21 Mn | 元364,36 Mn | 元348,30 Mn | 元322,74 Mn | 元217,05 Mn | 元157,62 Mn | 元157,12 Mn | 元91,69 Mn | 元93,58 Mn | 元92,55 Mn | 元68,60 Mn | 元75,73 Mn | 元57,75 Mn | 元68,41 Mn | -元26,17 Mn | 元1,88 Mn | 元26,45 Mn |
| Net Kâr | 元122,88 Mn | 元121,78 Mn | 元212,85 Mn | 元916,76 Mn | 元330,94 Mn | 元315,29 Mn | 元246,13 Mn | 元167,16 Mn | 元155,32 Mn | 元105,63 Mn | 元75,11 Mn | 元153,14 Mn | 元80,47 Mn | 元61,33 Mn | 元67,56 Mn | 元57,90 Mn | 元55,77 Mn | 元337,58 Mn | 元4,87 Mn | 元5,75 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,21 | 0,21 | 0,36 | 1,57 | 0,57 | 0,54 | 0,42 | 0,29 | 0,27 | 0,18 | 0,13 | 0,26 | 0,14 | 0,11 | 0,12 | 0,10 | 0,10 | — | — | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元2,60 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元468,01 Mn | -元59,35 Mn | -元209,42 Mn | 元131,58 Mn | 元50,56 Mn | 元515,93 Mn | 元111,34 Mn | 元94,79 Mn | 元279,69 Mn | 元148,10 Mn | 元34,64 Mn | 元107,11 Mn | -元1,84 Mn | -元67,67 Mn | 元91,54 Mn | 元45,17 Mn | 元22,64 Mn | -元5,37 Mn | 元81,46 Mn | 元1,60 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元341,47 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 39,5% | 31,8% | 41,8% | 30,2% | 17,3% | 5,2% | 0,4% | 0,0% | 0,1% | 0,0% | 0,1% | 3,0% | 6,5% | 2,0% | 0,8% | 1,0% | 0,0% | 10,8% | 152,6% | 99,4% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,30 | 0,37 | 0,40 | 0,60 | 0,77 | 0,87 | 1,18 | 1,18 | 1,13 | 1,30 | 1,31 | 1,27 | 1,41 | 1,30 | 1,23 | 1,23 | 1,14 | 0,16 | 0,38 | 0,52 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,62 | 0,70 | 0,84 | 1,03 | 1,09 | 1,02 | 0,91 | 0,75 | 0,69 | 0,62 | 0,58 | 0,56 | 0,55 | 0,47 | 0,42 | 0,37 | 0,32 | 0,05 | 0,06 | 0,09 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 3,1% | 4,1% | 3,7% | 9,5% | 17,6% | 20,5% | 23,1% | 21,1% | 12,9% | 13,3% | 11,5% | 10,5% | 12,1% | 11,9% | 13,5% | 13,3% | 13,7% | 1,5% | 9,0% | 18,1% |
| FAVÖK Marjı | 1,5% | 0,6% | 1,7% | 4,5% | 10,0% | 10,3% | 10,7% | 8,7% | 6,8% | 7,6% | 4,8% | 5,0% | 5,0% | 4,4% | 5,5% | 4,7% | 6,4% | -16,2% | 1,0% | 9,3% |
| Net Kâr Marjı | 6,0% | 5,2% | 7,6% | 26,8% | 9,1% | 9,3% | 8,2% | 6,7% | 6,7% | 5,1% | 3,9% | 8,2% | 4,4% | 3,9% | 4,9% | 4,7% | 5,2% | 209,2% | 2,6% | 2,0% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -22,7% | -2,5% | -7,5% | 3,9% | 1,4% | 15,2% | 3,7% | 3,8% | 12,1% | 7,2% | 1,8% | 5,7% | -0,1% | -4,3% | 6,6% | 3,7% | 2,1% | -3,3% | 43,7% | 0,6% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 280,58 | -%2,95 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 692,59 | -%5,77 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,35 | -%1,01 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 83,86 | +%1,29 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 332,01 | -%5,49 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 586,57 | -%0,75 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 45,00 | -%2,49 |