000531Guangzhou Hengyun Enterprises Holding Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $878,29 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元17,92 Mr | 元18,96 Mr | 元19,71 Mr | 元15,18 Mr | 元15,98 Mr | 元13,64 Mr | 元11,63 Mr | 元10,50 Mr | 元9,20 Mr | 元9,19 Mr | 元8,37 Mr | 元7,49 Mr | 元8,39 Mr | 元7,90 Mr | 元6,49 Mr | 元6,34 Mr | 元6,27 Mr | 元5,27 Mr | 元4,60 Mr | 元3,78 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元793,09 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元10,31 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元7,52 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元9,14 Mr | 元10,19 Mr | 元10,71 Mr | 元8,45 Mr | 元8,63 Mr | 元6,16 Mr | 元5,66 Mr | 元5,03 Mr | 元3,99 Mr | 元3,77 Mr | 元3,64 Mr | 元3,01 Mr | 元3,07 Mr | 元3,46 Mr | 元3,77 Mr | 元3,63 Mr | 元3,66 Mr | 元3,09 Mr | 元2,49 Mr | 元1,81 Mr |
| Net Borç† | 元8,35 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | 元4,13 Mr | 元4,30 Mr | 元4,82 Mr | 元3,93 Mr | 元3,93 Mr | 元3,46 Mr | 元3,23 Mr | 元3,06 Mr | 元2,96 Mr | 元2,64 Mr | 元2,17 Mr | 元4,15 Mr | 元3,21 Mr | 元3,12 Mr | 元3,31 Mr | 元3,01 Mr | 元2,89 Mr | 元2,81 Mr | 元2,14 Mr | 元1,61 Mr |
| Brüt Kâr | 元595,65 Mn | 元557,77 Mn | 元670,71 Mn | -元97,17 Mn | 元185,01 Mn | 元934,16 Mn | 元698,57 Mn | 元503,59 Mn | 元563,36 Mn | 元850,27 Mn | 元648,71 Mn | 元1,18 Mr | 元909,08 Mn | 元695,51 Mn | 元492,56 Mn | 元611,73 Mn | 元841,52 Mn | 元246,62 Mn | 元579,33 Mn | 元517,95 Mn |
| FAVÖK | 元812,35 Mn | 元654,28 Mn | 元760,62 Mn | -元25,96 Mn | 元234,50 Mn | 元947,93 Mn | 元772,41 Mn | 元613,73 Mn | 元607,38 Mn | 元879,77 Mn | 元735,67 Mn | 元1,22 Mr | 元959,06 Mn | 元741,80 Mn | 元574,73 Mn | 元672,74 Mn | 元869,63 Mn | 元306,77 Mn | 元818,99 Mn | 元580,62 Mn |
| Net Kâr | 元302,50 Mn | 元166,63 Mn | 元293,11 Mn | -元57,31 Mn | 元160,48 Mn | 元779,94 Mn | 元410,89 Mn | 元77,35 Mn | 元184,24 Mn | 元573,46 Mn | 元450,08 Mn | 元645,45 Mn | 元347,91 Mn | 元293,49 Mn | 元70,59 Mn | 元135,30 Mn | 元252,52 Mn | -元53,49 Mn | 元9,62 Mn | 元140,22 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,29 | 0,16 | 0,35 | -0,07 | 0,20 | 0,95 | 0,50 | 0,09 | 0,22 | 0,70 | 0,55 | 0,79 | 0,42 | 0,36 | 0,09 | 0,21 | 0,39 | — | — | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元117,17 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元217,27 Mn | -元322,47 Mn | -元1,47 Mr | -元1,87 Mr | -元1,29 Mr | -元78,21 Mn | 元432,29 Mn | 元200,88 Mn | 元280,00 Mn | 元727,12 Mn | 元157,27 Mn | 元329,66 Mn | 元1,30 Mr | 元1,57 Mr | 元666,87 Mn | -元10,62 Mn | 元188,75 Mn | -元123,56 Mn | -元132,70 Mn | -元175,79 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元819,90 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 51,0% | 53,8% | 54,4% | 55,7% | 54,0% | 45,1% | 48,7% | 47,9% | 43,4% | 41,0% | 43,4% | 40,2% | 36,6% | 43,8% | 58,1% | 57,2% | 58,4% | 58,7% | 54,2% | 47,8% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,23 | 0,23 | 0,24 | 0,26 | 0,25 | 0,25 | 0,28 | 0,29 | 0,32 | 0,29 | 0,26 | 0,55 | 0,38 | 0,39 | 0,51 | 0,48 | 0,46 | 0,53 | 0,47 | 0,43 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,55 | 0,57 | 0,64 | 0,52 | 0,52 | 0,46 | 0,43 | 0,41 | 0,39 | 0,35 | 0,29 | 0,55 | 0,43 | 0,41 | 0,44 | 0,40 | 0,38 | 0,37 | 0,28 | 0,21 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 14,4% | 13,0% | 13,9% | -2,5% | 4,7% | 27,0% | 21,6% | 16,4% | 19,0% | 32,3% | 29,8% | 28,5% | 28,3% | 22,3% | 14,9% | 20,3% | 29,1% | 8,8% | 27,1% | 32,2% |
| FAVÖK Marjı | 19,7% | 15,2% | 15,8% | -0,7% | 6,0% | 27,4% | 23,9% | 20,0% | 20,5% | 33,4% | 33,8% | 29,5% | 29,9% | 23,8% | 17,4% | 22,3% | 30,1% | 10,9% | 38,3% | 36,1% |
| Net Kâr Marjı | 7,3% | 3,9% | 6,1% | -1,5% | 4,1% | 22,5% | 12,7% | 2,5% | 6,2% | 21,8% | 20,7% | 15,6% | 10,8% | 9,4% | 2,1% | 4,5% | 8,7% | -1,9% | 0,4% | 8,7% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 5,3% | -7,5% | -30,5% | -47,5% | -32,9% | -2,3% | 13,4% | 6,6% | 9,4% | 27,6% | 7,2% | 7,9% | 40,5% | 50,2% | 20,2% | -0,4% | 6,5% | -4,4% | -6,2% | -10,9% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 277,58 | -%0,91 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 673,08 | -%2,86 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,58 | +%0,17 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,36 | +%0,79 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 318,53 | -%3,71 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 583,00 | -%0,65 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,38 | -%1,25 |