000536Hua Ying Technology (Group) Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,45 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元5,68 Mr | 元5,89 Mr | 元7,35 Mr | 元9,26 Mr | 元11,50 Mr | 元12,16 Mr | 元14,62 Mr | 元19,09 Mr | 元21,02 Mr | 元18,94 Mr | 元8,97 Mr | 元10,44 Mr | 元9,63 Mr | 元5,82 Mr | 元4,58 Mr | 元4,74 Mr | 元4,39 Mr | 元174,39 Mn | 元179,22 Mn | 元185,83 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元483,80 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元4,54 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元1,12 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元3,75 Mr | 元3,61 Mr | 元4,18 Mr | 元4,69 Mr | 元4,89 Mr | 元5,15 Mr | 元7,15 Mr | 元9,08 Mr | 元6,28 Mr | 元4,72 Mr | 元4,78 Mr | 元5,14 Mr | 元4,89 Mr | 元2,10 Mr | 元1,03 Mr | 元1,22 Mr | 元1,20 Mr | 元43,92 Mn | 元19,48 Mn | 元78,14 Mn |
| Net Borç† | 元3,27 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | 元1,38 Mr | 元1,74 Mr | 元1,45 Mr | 元2,34 Mr | 元2,98 Mr | 元2,15 Mr | 元1,42 Mr | 元4,50 Mr | 元4,84 Mr | 元4,42 Mr | 元5,41 Mr | 元7,00 Mr | 元5,52 Mr | 元1,82 Mr | 元2,18 Mr | 元3,02 Mr | 元1,89 Mr | 元126,27 Mn | 元101,05 Mn | 元114,22 Mn |
| Brüt Kâr | -元540,23 Mn | -元570,77 Mn | -元931,15 Mn | -元511,46 Mn | 元209,82 Mn | -元473,90 Mn | -元927,53 Mn | 元251,46 Mn | 元483,17 Mn | 元617,71 Mn | 元676,72 Mn | 元733,49 Mn | 元1,48 Mr | 元608,54 Mn | 元743,05 Mn | 元747,45 Mn | 元539,57 Mn | 元12,70 Mn | 元13,61 Mn | 元18,21 Mn |
| FAVÖK | 元79,45 Mn | -元41,87 Mn | -元477,66 Mn | -元424,80 Mn | 元659,47 Mn | 元131,34 Mn | -元845,00 Mn | -元2,83 Mr | 元435,85 Mn | 元453,82 Mn | 元842,15 Mn | 元911,13 Mn | 元1,24 Mr | 元710,74 Mn | 元906,88 Mn | 元902,96 Mn | 元721,76 Mn | -元2,13 Mn | -元12,04 Mn | 元1,62 Mn |
| Net Kâr | -元1,03 Mr | -元1,13 Mr | -元1,60 Mr | -元1,22 Mr | -元223,75 Mn | 元611,36 Mn | -元2,59 Mr | -元4,97 Mr | 元204,98 Mn | 元395,67 Mn | 元151,96 Mn | 元249,72 Mn | 元310,72 Mn | 元276,06 Mn | 元346,73 Mn | 元349,38 Mn | 元255,53 Mn | 元6,50 Mn | 元19,63 Mn | 元15,22 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,37 | -0,41 | -0,58 | -0,44 | -0,08 | 0,22 | -0,94 | -1,80 | 0,07 | 0,24 | 0,12 | 0,20 | 0,19 | 0,17 | 0,21 | 0,22 | 0,21 | — | — | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元52,06 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元13,80 Mn | 元301,06 Mn | -元603,18 Mn | 元1,26 Mr | 元230,29 Mn | -元307,13 Mn | -元788,38 Mn | -元3,07 Mr | -元6,22 Mr | -元2,55 Mr | 元1,62 Mr | 元1,30 Mr | -元167,41 Mn | -元39,95 Mn | 元605,23 Mn | 元580,15 Mn | 元266,13 Mn | -元3,06 Mn | -元1,43 Mn | -元38,19 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元92,88 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 66,0% | 61,3% | 56,9% | 50,6% | 42,6% | 42,3% | 48,9% | 47,5% | 29,9% | 24,9% | 53,3% | 49,3% | 50,8% | 36,1% | 22,6% | 25,7% | 27,4% | 25,2% | 10,9% | 42,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,24 | 0,29 | 0,20 | 0,25 | 0,26 | 0,18 | 0,10 | 0,24 | 0,23 | 0,23 | 0,60 | 0,67 | 0,57 | 0,31 | 0,48 | 0,64 | 0,43 | 0,72 | 0,56 | 0,61 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,23 | 1,55 | 1,29 | 2,09 | 2,65 | 1,92 | 1,27 | 4,01 | 4,31 | 3,93 | 4,82 | 6,24 | 4,92 | 1,62 | 1,94 | 2,69 | 1,68 | 0,11 | 0,09 | 0,10 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | -39,2% | -32,9% | -64,1% | -21,8% | 7,0% | -22,0% | -65,3% | 5,6% | 10,0% | 14,0% | 12,5% | 10,5% | 26,8% | 33,4% | 34,1% | 24,7% | 28,6% | 10,1% | 13,5% | 15,9% |
| FAVÖK Marjı | 5,8% | -2,4% | -32,9% | -18,1% | 22,1% | 6,1% | -59,5% | -63,0% | 9,0% | 10,3% | 15,6% | 13,0% | 22,4% | 39,1% | 41,6% | 29,9% | 38,3% | -1,7% | -11,9% | 1,4% |
| Net Kâr Marjı | -74,9% | -65,0% | -110,5% | -52,2% | -7,5% | 28,4% | -182,2% | -110,3% | 4,2% | 9,0% | 2,8% | 3,6% | 5,6% | 15,2% | 15,9% | 11,6% | 13,6% | 5,1% | 19,4% | 13,3% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 1,0% | 17,3% | -41,5% | 53,9% | 7,7% | -14,3% | -55,5% | -68,1% | -128,6% | -57,7% | 30,0% | 18,6% | -3,0% | -2,2% | 27,7% | 19,2% | 14,1% | -2,4% | -1,4% | -33,4% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 277,32 | -%1,00 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 655,96 | -%5,33 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,15 | +%0,87 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,83 | +%1,35 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 304,50 | -%7,95 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 607,22 | +%3,48 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,74 | -%0,45 |