000537Green Development Electricity Group of Tianjin Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $2,31 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元99,51 Mr | 元89,39 Mr | 元70,38 Mr | 元37,55 Mr | 元113,70 Mr | 元74,84 Mr | 元70,04 Mr | 元75,98 Mr | 元82,90 Mr | 元68,41 Mr | 元7,99 Mr | 元4,82 Mr | 元4,15 Mr | 元3,28 Mr | 元3,01 Mr | 元2,75 Mr | 元2,95 Mr | 元2,75 Mr | 元2,93 Mr | 元2,42 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元7,43 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元73,47 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元26,04 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元67,34 Mr | 元58,80 Mr | 元43,86 Mr | 元18,02 Mr | 元24,05 Mr | 元34,53 Mr | 元22,87 Mr | 元19,13 Mr | 元23,10 Mr | 元27,95 Mr | 元2,27 Mr | 元0,00 | 元0,00 | 元89,00 Mn | 元184,00 Mn | 元435,00 Mn | 元183,50 Mn | 元770,00 Mn | 元649,00 Mn | 元1,04 Mr |
| Net Borç† | 元59,91 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | 元4,88 Mr | 元3,82 Mr | 元3,68 Mr | 元3,42 Mr | 元18,14 Mr | 元18,68 Mr | 元20,86 Mr | 元24,84 Mr | 元21,16 Mr | 元8,36 Mr | 元1,18 Mr | 元1,08 Mr | 元1,22 Mr | 元1,43 Mr | 元1,25 Mr | 元1,46 Mr | 元966,62 Mn | 元1,71 Mr | 元972,60 Mn | 元1,13 Mr |
| Brüt Kâr | 元2,27 Mr | 元2,03 Mr | 元1,91 Mr | 元1,76 Mr | 元4,99 Mr | 元4,82 Mr | 元6,65 Mr | 元6,63 Mr | 元5,52 Mr | 元2,17 Mr | 元482,57 Mn | 元424,22 Mn | 元498,26 Mn | 元621,25 Mn | 元627,71 Mn | 元467,63 Mn | 元381,25 Mn | 元470,70 Mn | 元238,13 Mn | 元237,24 Mn |
| FAVÖK | 元4,22 Mr | 元3,11 Mr | 元2,98 Mr | 元2,79 Mr | 元3,33 Mr | 元3,84 Mr | 元4,70 Mr | 元3,82 Mr | 元3,09 Mr | 元996,46 Mn | 元292,98 Mn | 元326,55 Mn | 元409,63 Mn | 元532,33 Mn | 元543,15 Mn | 元237,22 Mn | 元170,68 Mn | 元265,92 Mn | 元104,00 Mn | 元133,69 Mn |
| Net Kâr | 元800,71 Mn | 元1,01 Mr | 元919,58 Mn | 元633,57 Mn | -元314,96 Mn | 元2,21 Mr | 元3,14 Mr | 元2,50 Mr | 元2,10 Mr | 元578,32 Mn | 元142,37 Mn | 元280,64 Mn | 元360,80 Mn | 元280,16 Mn | 元280,41 Mn | 元106,68 Mn | 元81,83 Mn | -元39,06 Mn | 元46,69 Mn | -元58,11 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,39 | 0,50 | 0,49 | 0,34 | -0,17 | 1,19 | 1,69 | 1,34 | 1,25 | 1,13 | 0,28 | 0,55 | 0,70 | 0,55 | 0,55 | 0,21 | — | — | — | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元2,97 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元6,48 Mr | -元19,24 Mr | -元22,36 Mr | -元8,15 Mr | 元2,72 Mr | -元6,57 Mr | -元1,95 Mr | 元5,68 Mr | 元10,27 Mr | -元3,76 Mr | -元2,59 Mr | -元469,13 Mn | 元865,68 Mn | 元554,53 Mn | 元315,91 Mn | -元39,75 Mn | 元415,50 Mn | -元131,25 Mn | 元518,74 Mn | -元75,68 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元11,40 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 67,7% | 65,8% | 62,3% | 48,0% | 21,2% | 46,1% | 32,6% | 25,2% | 27,9% | 40,9% | 28,4% | 0,0% | 0,0% | 2,7% | 6,1% | 15,8% | 6,2% | 28,0% | 22,2% | 43,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,05 | 0,04 | 0,05 | 0,09 | 0,16 | 0,25 | 0,30 | 0,33 | 0,26 | 0,12 | 0,15 | 0,22 | 0,29 | 0,44 | 0,42 | 0,53 | 0,33 | 0,62 | 0,33 | 0,47 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,19 | 0,15 | 0,14 | 0,13 | 0,70 | 0,72 | 0,80 | 0,95 | 0,81 | 0,32 | 0,05 | 0,04 | 0,05 | 0,05 | 0,05 | 0,06 | 0,04 | 0,07 | 0,04 | 0,04 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 46,5% | 53,1% | 51,8% | 51,5% | 27,5% | 25,8% | 31,9% | 26,7% | 26,1% | 25,9% | 41,1% | 39,4% | 41,0% | 43,5% | 50,1% | 32,0% | 39,4% | 27,6% | 24,5% | 21,0% |
| FAVÖK Marjı | 86,5% | 81,3% | 80,9% | 81,5% | 18,4% | 20,5% | 22,5% | 15,4% | 14,6% | 11,9% | 24,9% | 30,3% | 33,7% | 37,2% | 43,4% | 16,2% | 17,7% | 15,6% | 10,7% | 11,8% |
| Net Kâr Marjı | 16,4% | 26,4% | 25,0% | 18,5% | -1,7% | 11,8% | 15,1% | 10,1% | 9,9% | 6,9% | 12,1% | 26,0% | 29,7% | 19,6% | 22,4% | 7,3% | 8,5% | -2,3% | 4,8% | -5,1% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -132,6% | -503,4% | -607,1% | -238,1% | 15,0% | -35,2% | -9,3% | 22,9% | 48,5% | -44,9% | -220,7% | -43,5% | 71,2% | 38,8% | 25,2% | -2,7% | 43,0% | -7,7% | 53,3% | -6,7% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 277,58 | -%0,91 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 673,08 | -%2,86 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,58 | +%0,17 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,36 | +%0,79 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 318,53 | -%3,71 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 583,00 | -%0,65 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,38 | -%1,25 |