000543An Hui Wenergy Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $2,49 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元70,25 Mr | 元66,63 Mr | 元60,61 Mr | 元55,74 Mr | 元40,58 Mr | 元33,69 Mr | 元32,90 Mr | 元28,90 Mr | 元26,55 Mr | 元27,09 Mr | 元22,78 Mr | 元22,98 Mr | 元21,91 Mr | 元17,46 Mr | 元15,09 Mr | 元12,88 Mr | 元11,49 Mr | 元9,16 Mr | 元10,24 Mr | 元5,09 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元3,80 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元43,74 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元26,18 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元37,84 Mr | 元37,86 Mr | 元34,98 Mr | 元28,83 Mr | 元20,48 Mr | 元11,22 Mr | 元11,31 Mr | 元11,08 Mr | 元9,38 Mr | 元8,68 Mr | 元6,85 Mr | 元7,48 Mr | 元8,79 Mr | 元9,53 Mr | 元7,51 Mr | 元6,21 Mr | 元4,26 Mr | 元3,84 Mr | 元2,73 Mr | 元1,62 Mr |
| Net Borç† | 元34,04 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | 元27,24 Mr | 元30,04 Mr | 元27,84 Mr | 元25,73 Mr | 元20,94 Mr | 元16,63 Mr | 元15,97 Mr | 元13,38 Mr | 元12,16 Mr | 元10,61 Mr | 元11,21 Mr | 元12,80 Mr | 元12,52 Mr | 元7,63 Mr | 元5,14 Mr | 元3,78 Mr | 元3,32 Mr | 元2,82 Mr | 元2,63 Mr | 元2,21 Mr |
| Brüt Kâr | 元4,32 Mr | 元3,55 Mr | 元1,87 Mr | 元606,00 Mn | -元1,07 Mr | 元1,34 Mr | 元1,27 Mr | 元764,94 Mn | 元373,93 Mn | 元1,23 Mr | 元2,50 Mr | 元2,44 Mr | 元2,47 Mr | 元758,10 Mn | 元13,50 Mn | 元17,53 Mn | 元111,44 Mn | 元92,30 Mn | 元339,13 Mn | 元156,72 Mn |
| FAVÖK | 元6,06 Mr | 元5,14 Mr | 元3,09 Mr | 元1,61 Mr | -元473,57 Mn | 元2,62 Mr | 元2,66 Mr | 元1,89 Mr | 元1,46 Mr | 元2,22 Mr | 元3,51 Mr | 元3,45 Mr | 元3,42 Mr | 元1,32 Mr | 元451,93 Mn | 元331,68 Mn | 元402,20 Mn | 元302,96 Mn | 元592,26 Mn | 元346,92 Mn |
| Net Kâr | 元2,15 Mr | 元2,06 Mr | 元1,43 Mr | 元499,19 Mn | -元1,33 Mr | 元1,01 Mr | 元773,88 Mn | 元556,27 Mn | 元132,05 Mn | 元889,03 Mn | 元1,15 Mr | 元927,93 Mn | 元1,10 Mr | 元284,08 Mn | 元19,27 Mn | 元218,76 Mn | 元112,38 Mn | 元15,00 Mn | 元63,57 Mn | 元59,14 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,95 | 0,91 | 0,63 | 0,22 | -0,59 | 0,45 | 0,34 | 0,31 | 0,07 | 0,50 | 0,65 | 0,52 | 0,65 | 0,22 | 0,01 | 0,16 | 0,09 | 0,01 | 0,05 | 0,05 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元193,61 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元3,32 Mr | -元978,83 Mn | -元4,41 Mr | -元1,60 Mr | -元3,18 Mr | 元2,37 Mr | 元2,32 Mr | 元787,53 Mn | -元389,62 Mn | 元997,63 Mn | 元2,86 Mr | 元3,11 Mr | 元1,58 Mr | -元331,57 Mn | -元2,18 Mr | -元1,92 Mr | -元97,43 Mn | -元740,23 Mn | -元571,49 Mn | -元69,05 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元3,25 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 53,9% | 56,8% | 57,7% | 51,7% | 50,5% | 33,3% | 34,4% | 38,4% | 35,4% | 32,1% | 30,1% | 32,5% | 40,1% | 54,6% | 49,8% | 48,2% | 37,0% | 42,0% | 26,6% | 31,7% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,39 | 0,45 | 0,46 | 0,46 | 0,52 | 0,49 | 0,49 | 0,46 | 0,46 | 0,39 | 0,49 | 0,56 | 0,57 | 0,44 | 0,34 | 0,29 | 0,29 | 0,31 | 0,26 | 0,43 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,04 | 1,15 | 1,06 | 0,98 | 0,80 | 0,64 | 0,61 | 0,51 | 0,46 | 0,41 | 0,43 | 0,49 | 0,48 | 0,29 | 0,20 | 0,14 | 0,13 | 0,11 | 0,10 | 0,08 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 15,9% | 11,8% | 6,7% | 2,4% | -5,1% | 8,1% | 8,0% | 5,7% | 3,1% | 11,6% | 22,3% | 19,1% | 19,8% | 9,9% | 0,3% | 0,5% | 3,4% | 3,3% | 12,9% | 7,1% |
| FAVÖK Marjı | 22,3% | 17,1% | 11,1% | 6,3% | -2,3% | 15,8% | 16,6% | 14,1% | 12,0% | 20,9% | 31,3% | 27,0% | 27,3% | 17,3% | 8,8% | 8,8% | 12,1% | 10,7% | 22,5% | 15,7% |
| Net Kâr Marjı | 7,9% | 6,9% | 5,1% | 1,9% | -6,3% | 6,1% | 4,8% | 4,2% | 1,1% | 8,4% | 10,3% | 7,2% | 8,8% | 3,7% | 0,4% | 5,8% | 3,4% | 0,5% | 2,4% | 2,7% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 12,2% | -3,3% | -15,8% | -6,2% | -15,2% | 14,2% | 14,5% | 5,9% | -3,2% | 9,4% | 25,5% | 24,3% | 12,6% | -4,3% | -42,4% | -50,8% | -2,9% | -26,2% | -21,7% | -3,1% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 289,10 | -%3,11 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 735,00 | +%1,45 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,18 | -%2,86 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 82,79 | -%0,85 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 351,30 | +%1,06 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 591,00 | +%0,51 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 46,15 | -%0,37 |