000544Zhongyuan Environmental Protection Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,06 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元45,25 Mr | 元40,06 Mr | 元36,83 Mr | 元33,90 Mr | 元21,28 Mr | 元16,19 Mr | 元10,88 Mr | 元9,09 Mr | 元6,76 Mr | 元6,20 Mr | 元5,34 Mr | 元2,34 Mr | 元1,89 Mr | 元1,48 Mr | 元1,38 Mr | 元1,00 Mr | 元745,09 Mn | 元734,36 Mn | 元591,03 Mn | 元511,64 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元2,48 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元34,87 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元10,01 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元28,69 Mr | 元23,24 Mr | 元20,05 Mr | 元15,81 Mr | 元10,04 Mr | 元6,78 Mr | 元3,16 Mr | 元2,05 Mr | 元721,26 Mn | 元594,20 Mn | 元1,12 Mr | 元956,86 Mn | 元722,98 Mn | 元434,23 Mn | 元520,26 Mn | 元240,00 Mn | 元70,00 Mn | 元150,00 Mn | 元120,00 Mn | 元121,33 Mn |
| Net Borç† | 元26,21 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | 元5,54 Mr | 元5,44 Mr | 元7,76 Mr | 元7,80 Mr | 元6,13 Mr | 元2,14 Mr | 元1,72 Mr | 元1,01 Mr | 元941,92 Mn | 元923,41 Mn | 元613,64 Mn | 元574,58 Mn | 元486,87 Mn | 元417,57 Mn | 元389,18 Mn | 元319,90 Mn | 元289,65 Mn | 元253,13 Mn | 元231,77 Mn | 元551,75 Mn |
| Brüt Kâr | 元2,57 Mr | 元2,39 Mr | 元2,12 Mr | 元1,61 Mr | 元1,29 Mr | 元789,30 Mn | 元698,22 Mn | 元419,01 Mn | 元335,79 Mn | 元365,74 Mn | 元83,81 Mn | 元176,79 Mn | 元138,50 Mn | 元128,01 Mn | 元149,53 Mn | 元115,74 Mn | 元105,12 Mn | 元116,00 Mn | 元98,41 Mn | 元107,24 Mn |
| FAVÖK | 元2,39 Mr | 元2,35 Mr | 元2,13 Mr | 元1,70 Mr | 元1,25 Mr | 元908,82 Mn | 元745,68 Mn | 元513,54 Mn | 元468,62 Mn | 元409,48 Mn | 元152,55 Mn | 元170,56 Mn | 元121,96 Mn | 元106,40 Mn | 元138,06 Mn | 元131,39 Mn | 元117,04 Mn | 元125,60 Mn | 元122,85 Mn | 元62,27 Mn |
| Net Kâr | 元1,08 Mr | 元999,15 Mn | 元860,12 Mn | 元713,96 Mn | 元508,67 Mn | 元496,09 Mn | 元464,58 Mn | 元414,32 Mn | 元322,35 Mn | 元297,50 Mn | 元34,06 Mn | 元66,17 Mn | 元59,75 Mn | 元101,25 Mn | 元81,70 Mn | 元73,74 Mn | 元58,72 Mn | 元64,91 Mn | 元53,14 Mn | 元3,06 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 1,10 | 1,03 | 0,88 | 0,73 | 0,52 | 0,51 | 0,48 | 0,43 | 0,33 | 0,33 | 0,09 | 0,17 | 0,15 | 0,25 | 0,20 | 0,18 | 0,15 | — | — | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元186,35 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元1,91 Mr | -元1,48 Mr | -元3,37 Mr | -元3,43 Mr | -元3,14 Mr | -元2,25 Mr | -元1,26 Mr | -元352,95 Mn | 元30,69 Mn | -元144,61 Mn | 元228,91 Mn | -元175,75 Mn | -元274,17 Mn | -元121,52 Mn | -元120,56 Mn | 元57,51 Mn | -元11,95 Mn | 元53,24 Mn | 元54,44 Mn | 元11,02 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元2,48 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 63,4% | 58,0% | 54,4% | 46,6% | 47,2% | 41,9% | 29,0% | 22,5% | 10,7% | 9,6% | 21,0% | 41,0% | 38,3% | 29,3% | 37,7% | 24,0% | 9,4% | 20,4% | 20,3% | 23,7% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,12 | 0,14 | 0,21 | 0,23 | 0,29 | 0,13 | 0,16 | 0,11 | 0,14 | 0,15 | 0,11 | 0,25 | 0,26 | 0,28 | 0,28 | 0,32 | 0,39 | 0,34 | 0,39 | 1,08 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,55 | 0,54 | 0,78 | 0,78 | 0,61 | 0,21 | 0,17 | 0,10 | 0,09 | 0,09 | 0,06 | 0,06 | 0,05 | 0,04 | 0,04 | 0,03 | 0,03 | 0,03 | 0,02 | 0,06 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 46,4% | 43,9% | 27,4% | 20,7% | 21,0% | 36,9% | 40,5% | 41,4% | 35,6% | 39,6% | 13,7% | 30,8% | 28,4% | 30,7% | 38,4% | 36,2% | 36,3% | 45,8% | 42,5% | 19,4% |
| FAVÖK Marjı | 43,2% | 43,2% | 27,5% | 21,8% | 20,4% | 42,5% | 43,3% | 50,8% | 49,8% | 44,3% | 24,9% | 29,7% | 25,1% | 25,5% | 35,5% | 41,1% | 40,4% | 49,6% | 53,0% | 11,3% |
| Net Kâr Marjı | 19,4% | 18,4% | 11,1% | 9,2% | 8,3% | 23,2% | 26,9% | 41,0% | 34,2% | 32,2% | 5,6% | 11,5% | 12,3% | 24,2% | 21,0% | 23,1% | 20,3% | 25,6% | 22,9% | 0,6% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -34,6% | -27,2% | -43,4% | -43,9% | -51,3% | -105,2% | -73,2% | -34,9% | 3,3% | -15,7% | 37,3% | -30,6% | -56,3% | -29,1% | -31,0% | 18,0% | -4,1% | 21,0% | 23,5% | 2,0% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 280,58 | -%2,95 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 692,59 | -%5,77 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,35 | -%1,01 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 83,86 | +%1,29 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 332,01 | -%5,49 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 586,57 | -%0,75 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 45,00 | -%2,49 |