000548Hunan Investment Group Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $340,55 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元2,43 Mr | 元2,73 Mr | 元3,00 Mr | 元3,37 Mr | 元2,78 Mr | 元2,30 Mr | 元2,28 Mr | 元2,13 Mr | 元2,08 Mr | 元2,37 Mr | 元2,06 Mr | 元1,94 Mr | 元1,94 Mr | 元2,16 Mr | 元2,07 Mr | 元2,22 Mr | 元2,11 Mr | 元2,08 Mr | 元2,05 Mr | 元2,26 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元595,27 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元371,96 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元2,05 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元145,05 Mn | 元205,49 Mn | 元217,93 Mn | 元436,59 Mn | 元665,86 Mn | 元191,17 Mn | 元0,00 | 元1,00 Mn | 元1,00 Mn | 元1,00 Mn | 元90,00 Mn | 元110,00 Mn | 元275,00 Mn | 元432,00 Mn | 元267,00 Mn | 元393,00 Mn | 元351,00 Mn | 元329,00 Mn | 元298,00 Mn | 元324,00 Mn |
| Net Borç† | -元450,22 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | 元518,38 Mn | 元629,96 Mn | 元1,24 Mr | 元413,91 Mn | 元418,24 Mn | 元396,61 Mn | 元277,58 Mn | 元278,59 Mn | 元907,28 Mn | 元205,93 Mn | 元175,21 Mn | 元195,63 Mn | 元209,19 Mn | 元220,54 Mn | 元256,45 Mn | 元321,87 Mn | 元221,78 Mn | 元219,88 Mn | 元467,35 Mn | 元184,15 Mn |
| Brüt Kâr | 元218,74 Mn | 元253,71 Mn | 元372,29 Mn | 元157,33 Mn | 元152,56 Mn | 元112,33 Mn | 元155,06 Mn | 元145,90 Mn | 元256,05 Mn | 元107,68 Mn | 元91,57 Mn | 元109,97 Mn | 元118,05 Mn | 元135,09 Mn | 元163,62 Mn | 元174,74 Mn | 元155,24 Mn | 元153,16 Mn | 元369,94 Mn | 元116,63 Mn |
| FAVÖK | 元161,61 Mn | 元195,95 Mn | 元254,29 Mn | 元121,33 Mn | 元149,67 Mn | 元106,03 Mn | 元143,38 Mn | 元123,14 Mn | 元220,92 Mn | 元79,65 Mn | 元75,02 Mn | 元88,64 Mn | 元92,38 Mn | 元107,05 Mn | 元131,96 Mn | 元158,40 Mn | 元122,51 Mn | 元103,41 Mn | 元311,70 Mn | 元78,90 Mn |
| Net Kâr | 元42,07 Mn | 元81,42 Mn | 元148,70 Mn | 元35,40 Mn | 元51,89 Mn | 元86,85 Mn | 元55,36 Mn | 元40,24 Mn | 元130,40 Mn | 元58,68 Mn | 元18,87 Mn | 元17,87 Mn | 元10,67 Mn | 元30,55 Mn | 元52,47 Mn | 元87,09 Mn | 元103,02 Mn | 元36,74 Mn | 元194,83 Mn | 元152,35 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,08 | 0,16 | 0,30 | 0,07 | 0,10 | 0,17 | 0,11 | 0,08 | 0,26 | 0,12 | 0,04 | 0,04 | 0,02 | 0,06 | 0,11 | 0,17 | — | — | — | — |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元133,25 Mn | 元100,89 Mn | 元370,70 Mn | 元512,02 Mn | -元422,48 Mn | -元164,59 Mn | -元112,93 Mn | 元9,32 Mn | 元193,91 Mn | 元393,39 Mn | 元56,49 Mn | 元246,23 Mn | 元88,12 Mn | 元53,91 Mn | 元90,14 Mn | -元21,95 Mn | -元44,97 Mn | 元85,25 Mn | -元534,97 Mn | 元629,35 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元44,61 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 6,0% | 7,5% | 7,3% | 12,9% | 23,9% | 8,3% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 4,4% | 5,7% | 14,2% | 20,0% | 12,9% | 17,7% | 16,6% | 15,8% | 14,5% | 14,3% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,21 | 0,23 | 0,41 | 0,12 | 0,15 | 0,17 | 0,12 | 0,13 | 0,44 | 0,09 | 0,09 | 0,10 | 0,11 | 0,10 | 0,12 | 0,14 | 0,10 | 0,11 | 0,23 | 0,08 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,25 | 0,31 | 0,60 | 0,20 | 0,20 | 0,19 | 0,14 | 0,14 | 0,44 | 0,10 | 0,09 | 0,10 | 0,10 | 0,11 | 0,12 | 0,16 | 0,11 | 0,11 | 0,23 | 0,09 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 42,2% | 40,3% | 30,0% | 38,0% | 36,5% | 28,3% | 55,9% | 52,4% | 28,2% | 52,3% | 52,3% | 56,2% | 56,4% | 61,3% | 63,8% | 54,3% | 70,0% | 69,7% | 79,2% | 63,3% |
| FAVÖK Marjı | 31,2% | 31,1% | 20,5% | 29,3% | 35,8% | 26,7% | 51,7% | 44,2% | 24,3% | 38,7% | 42,8% | 45,3% | 44,2% | 48,5% | 51,5% | 49,2% | 55,2% | 47,0% | 66,7% | 42,8% |
| Net Kâr Marjı | 8,1% | 12,9% | 12,0% | 8,6% | 12,4% | 21,9% | 19,9% | 14,4% | 14,4% | 28,5% | 10,8% | 9,1% | 5,1% | 13,9% | 20,5% | 27,1% | 46,5% | 16,7% | 41,7% | 82,7% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -25,7% | 16,0% | 29,9% | 123,7% | -101,0% | -41,5% | -40,7% | 3,3% | 21,4% | 191,0% | 32,2% | 125,9% | 42,1% | 24,4% | 35,1% | -6,8% | -20,3% | 38,8% | -114,5% | 341,8% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 276,63 | -%1,25 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 674,98 | -%2,59 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,23 | +%0,97 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,28 | +%0,69 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 315,12 | -%4,74 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 585,80 | -%0,17 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,25 | -%1,54 |