000550Jiangling Motors Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,71 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元34,39 Mr | 元30,84 Mr | 元29,14 Mr | 元28,92 Mr | 元26,36 Mr | 元28,19 Mr | 元24,30 Mr | 元23,40 Mr | 元26,38 Mr | 元24,49 Mr | 元21,05 Mr | 元19,50 Mr | 元16,48 Mr | 元13,11 Mr | 元11,84 Mr | 元11,27 Mr | 元8,30 Mr | 元5,96 Mr | 元6,13 Mr | 元5,31 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元13,58 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元22,98 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元11,39 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元2,51 Mr | 元1,68 Mr | 元1,53 Mr | 元1,39 Mr | 元643,54 Mn | 元532,47 Mn | 元71,03 Mn | 元4,04 Mn | 元4,28 Mn | 元10,00 Mn | 元10,10 Mn | 元12,02 Mn | 元5,59 Mn | 元6,17 Mn | 元6,60 Mn | 元31,94 Mn | 元33,05 Mn | 元47,17 Mn | 元49,18 Mn | 元132,34 Mn |
| Net Borç† | -元11,87 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | 元38,08 Mr | 元37,00 Mr | 元32,25 Mr | 元29,21 Mr | 元34,30 Mr | 元32,30 Mr | 元28,43 Mr | 元27,61 Mr | 元30,43 Mr | 元25,84 Mr | 元23,74 Mr | 元24,68 Mr | 元20,28 Mr | 元16,97 Mr | 元16,94 Mr | 元15,49 Mr | 元10,25 Mr | 元8,44 Mr | 元8,31 Mr | 元7,52 Mr |
| Brüt Kâr | 元4,01 Mr | 元3,83 Mr | 元3,96 Mr | 元3,03 Mr | 元3,82 Mr | 元4,41 Mr | 元3,63 Mr | 元2,97 Mr | 元5,22 Mr | 元5,09 Mr | 元5,50 Mr | 元5,51 Mr | 元4,69 Mr | 元3,82 Mr | 元3,76 Mr | 元3,76 Mr | 元2,49 Mr | 元1,75 Mr | 元1,93 Mr | 元1,70 Mr |
| FAVÖK | 元2,63 Mr | 元2,43 Mr | 元1,62 Mr | 元600,74 Mn | 元782,16 Mn | 元1,75 Mr | 元514,00 Mn | 元432,48 Mn | 元795,51 Mn | 元2,02 Mr | 元2,16 Mr | 元2,25 Mr | 元2,07 Mr | 元1,89 Mr | 元2,21 Mr | 元2,25 Mr | 元1,47 Mr | 元916,16 Mn | 元1,02 Mr | 元966,51 Mn |
| Net Kâr | 元1,19 Mr | 元1,54 Mr | 元1,48 Mr | 元915,05 Mn | 元574,17 Mn | 元550,70 Mn | 元147,81 Mn | 元91,83 Mn | 元690,94 Mn | 元1,32 Mr | 元2,22 Mr | 元2,11 Mr | 元1,70 Mr | 元1,52 Mr | 元1,87 Mr | 元1,71 Mr | 元1,05 Mr | 元782,36 Mn | 元756,71 Mn | 元623,20 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 1,38 | 1,78 | 1,71 | 1,06 | 0,67 | 0,64 | 0,17 | 0,11 | 0,80 | 1,53 | 2,57 | 2,44 | 1,97 | 1,76 | 2,17 | 1,98 | 1,22 | 0,91 | 0,88 | 0,72 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元1,14 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元1,47 Mr | 元1,05 Mr | 元3,53 Mr | -元2,67 Mr | 元884,66 Mn | 元2,56 Mr | 元1,38 Mr | -元1,24 Mr | -元94,51 Mn | 元3,71 Mr | 元683,05 Mn | 元3,17 Mr | 元2,26 Mr | 元1,04 Mr | 元122,76 Mn | 元2,26 Mr | 元2,68 Mr | -元371,91 Mn | 元310,35 Mn | 元700,69 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元1,09 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 7,3% | 5,5% | 5,3% | 4,8% | 2,4% | 1,9% | 0,3% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,1% | 0,0% | 0,0% | 0,1% | 0,3% | 0,4% | 0,8% | 0,8% | 2,5% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,11 | 1,20 | 1,11 | 1,01 | 1,30 | 1,15 | 1,17 | 1,18 | 1,15 | 1,06 | 1,13 | 1,27 | 1,23 | 1,29 | 1,43 | 1,37 | 1,24 | 1,42 | 1,36 | 1,42 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 3,34 | 3,25 | 2,83 | 2,56 | 3,01 | 2,84 | 2,50 | 2,42 | 2,67 | 2,27 | 2,08 | 2,17 | 1,78 | 1,49 | 1,49 | 1,36 | 0,90 | 0,74 | 0,73 | 0,66 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 10,5% | 10,3% | 12,3% | 10,4% | 11,1% | 13,7% | 12,8% | 10,8% | 17,2% | 19,7% | 23,2% | 22,3% | 23,1% | 22,5% | 22,2% | 24,3% | 24,3% | 20,8% | 23,2% | 22,7% |
| FAVÖK Marjı | 6,9% | 6,6% | 5,0% | 2,1% | 2,3% | 5,4% | 1,8% | 1,6% | 2,6% | 7,8% | 9,1% | 9,1% | 10,2% | 11,1% | 13,0% | 14,5% | 14,3% | 10,9% | 12,3% | 12,8% |
| Net Kâr Marjı | 3,1% | 4,2% | 4,6% | 3,1% | 1,7% | 1,7% | 0,5% | 0,3% | 2,3% | 5,1% | 9,4% | 8,5% | 8,4% | 8,9% | 11,0% | 11,0% | 10,3% | 9,3% | 9,1% | 8,3% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 3,9% | 2,8% | 11,0% | -9,1% | 2,6% | 7,9% | 4,9% | -4,5% | -0,3% | 14,4% | 2,9% | 12,8% | 11,2% | 6,1% | 0,7% | 14,6% | 26,2% | -4,4% | 3,7% | 9,3% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 280,58 | -%2,95 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 692,59 | -%5,77 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,35 | -%1,01 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 83,86 | +%1,29 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 332,01 | -%5,49 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 586,57 | -%0,75 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 45,00 | -%2,49 |