000557Ningxia Western Venture Industrial Co Ltd Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $798,93 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元7,03 Mr | 元6,79 Mr | 元6,26 Mr | 元6,13 Mr | 元5,77 Mr | 元5,47 Mr | 元5,28 Mr | 元5,77 Mr | 元5,04 Mr | 元5,05 Mr | 元5,47 Mr | 元279,12 Mn | 元296,05 Mn | 元289,83 Mn | 元106,98 Mn | 元124,51 Mn | 元211,62 Mn | 元347,66 Mn | 元390,13 Mn | 元380,21 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元1,84 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元664,24 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元6,33 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元1,54 Mn | 元5,07 Mn | 元7,00 Mn | 元74,14 Mn | 元24,83 Mn | 元16,75 Mn | 元39,65 Mn | 元34,70 Mn | 元191,05 Mn | 元257,92 Mn | 元655,95 Mn | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元7,85 Mn | 元7,60 Mn | 元87,34 Mn | 元262,18 Mn | 元264,26 Mn | 元266,51 Mn |
| Net Borç† | -元1,84 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | 元1,33 Mr | 元1,34 Mr | 元1,66 Mr | 元1,78 Mr | 元1,23 Mr | 元891,33 Mn | 元795,66 Mn | 元751,94 Mn | 元650,83 Mn | 元458,67 Mn | 元591,65 Mn | 元7,73 Mn | 元10,07 Mn | 元3,70 Mn | 元0,00 | 元0,00 | 元4,10 Mn | 元31,61 Mn | 元29,75 Mn | 元17,67 Mn |
| Brüt Kâr | 元215,80 Mn | 元352,44 Mn | 元323,66 Mn | 元384,22 Mn | 元344,56 Mn | 元282,63 Mn | 元230,91 Mn | 元238,14 Mn | 元247,29 Mn | 元106,93 Mn | 元216,73 Mn | 元3,32 Mn | 元6,80 Mn | 元1,62 Mn | -元169.517 | -元280.973 | 元1,04 Mn | 元11,36 Mn | 元7,90 Mn | -元2,63 Mn |
| FAVÖK | 元343,34 Mn | 元456,67 Mn | 元445,22 Mn | 元503,15 Mn | 元438,90 Mn | 元361,10 Mn | 元305,61 Mn | 元295,20 Mn | 元252,54 Mn | 元168,04 Mn | 元215,56 Mn | -元4,23 Mn | 元1,27 Mn | -元8,11 Mn | -元23,55 Mn | -元20,45 Mn | -元183,24 Mn | 元8,30 Mn | 元10,87 Mn | -元10,83 Mn |
| Net Kâr | 元292,56 Mn | 元263,01 Mn | 元242,40 Mn | 元237,98 Mn | 元225,67 Mn | 元171,68 Mn | 元44,79 Mn | 元147,36 Mn | 元86,99 Mn | 元8,34 Mn | 元59,18 Mn | 元1,17 Mn | 元3,58 Mn | 元365,40 Mn | -元230,64 Mn | -元91,54 Mn | 元184,65 Mn | -元269,09 Mn | 元17,68 Mn | -元50,97 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,20 | 0,18 | 0,17 | 0,16 | 0,15 | 0,12 | 0,03 | 0,10 | 0,06 | 0,01 | 0,09 | 0,00 | 0,01 | 0,53 | -0,34 | -0,13 | 0,27 | — | — | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元405.660 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元265,13 Mn | 元92,88 Mn | 元375,43 Mn | 元523,91 Mn | 元202,71 Mn | 元162,67 Mn | 元110,21 Mn | 元204,62 Mn | 元288,58 Mn | 元75,28 Mn | 元40,48 Mn | -元9,36 Mn | -元37,61 Mn | -元54,12 Mn | 元3,97 Mn | -元2,69 Mn | -元10,67 Mn | -元3,71 Mn | 元20,40 Mn | 元2,51 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元648,43 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 0,0% | 0,1% | 0,1% | 1,2% | 0,4% | 0,3% | 0,8% | 0,6% | 3,8% | 5,1% | 12,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 7,3% | 6,1% | 41,3% | 75,4% | 67,7% | 70,1% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,19 | 0,20 | 0,27 | 0,29 | 0,21 | 0,16 | 0,15 | 0,13 | 0,13 | 0,09 | 0,11 | 0,03 | 0,03 | 0,01 | 0,00 | 0,00 | 0,02 | 0,09 | 0,08 | 0,05 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,21 | 0,21 | 0,26 | 0,28 | 0,19 | 0,14 | 0,13 | 0,12 | 0,10 | 0,07 | 0,09 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 16,2% | 26,2% | 19,5% | 21,6% | 28,1% | 31,7% | 29,0% | 31,7% | 38,0% | 23,3% | 36,6% | 42,9% | 67,5% | 43,8% | — | — | 25,4% | 35,9% | 26,6% | -14,9% |
| FAVÖK Marjı | 25,8% | 34,0% | 26,8% | 28,3% | 35,8% | 40,5% | 38,4% | 39,3% | 38,8% | 36,6% | 36,4% | -54,8% | 12,6% | -219,3% | — | — | -4.465,1% | 26,3% | 36,5% | -61,3% |
| Net Kâr Marjı | 22,0% | 19,6% | 14,6% | 13,4% | 18,4% | 19,3% | 5,6% | 19,6% | 13,4% | 1,8% | 10,0% | 15,2% | 35,6% | 9.876,5% | — | — | 4.499,5% | -851,4% | 59,4% | -288,5% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -20,0% | 6,9% | 22,6% | 29,5% | 16,5% | 18,3% | 13,9% | 27,2% | 44,3% | 16,4% | 6,8% | -121,1% | -373,5% | -1.462,7% | — | — | -260,0% | -11,7% | 68,6% | 14,2% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 280,58 | -%2,95 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 692,59 | -%5,77 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,35 | -%1,01 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 83,86 | +%1,29 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 332,01 | -%5,49 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 586,57 | -%0,75 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 45,00 | -%2,49 |