000561Shaanxi Fenghuo Electronics Co., Ltd Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,01 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元6,92 Mr | 元6,75 Mr | 元4,31 Mr | 元4,31 Mr | 元3,89 Mr | 元3,60 Mr | 元3,26 Mr | 元2,91 Mr | 元2,78 Mr | 元2,31 Mr | 元2,27 Mr | 元1,91 Mr | 元1,67 Mr | 元1,62 Mr | 元1,43 Mr | 元1,28 Mr | 元232,26 Mn | 元294,03 Mn | 元362,49 Mn | 元663,87 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元769,56 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元3,70 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元3,14 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元1,39 Mr | 元1,74 Mr | 元806,26 Mn | 元949,32 Mn | 元682,98 Mn | 元683,55 Mn | 元546,36 Mn | 元459,22 Mn | 元483,24 Mn | 元237,48 Mn | 元239,20 Mn | 元231,88 Mn | 元212,45 Mn | 元194,91 Mn | 元85,51 Mn | 元111,79 Mn | 元0,00 | 元0,00 | 元350,60 Mn | 元423,78 Mn |
| Net Borç† | 元621,56 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | 元1,67 Mr | 元1,93 Mr | 元1,46 Mr | 元1,59 Mr | 元1,49 Mr | 元1,38 Mr | 元1,34 Mr | 元1,22 Mr | 元1,21 Mr | 元1,12 Mr | 元1,07 Mr | 元923,48 Mn | 元787,32 Mn | 元902,79 Mn | 元944,14 Mn | 元828,35 Mn | 元71,51 Mn | 元65,95 Mn | 元245,87 Mn | 元326,35 Mn |
| Brüt Kâr | 元516,81 Mn | 元630,46 Mn | 元492,15 Mn | 元620,89 Mn | 元594,25 Mn | 元504,41 Mn | 元476,38 Mn | 元512,48 Mn | 元503,98 Mn | 元473,98 Mn | 元428,20 Mn | 元354,07 Mn | 元299,98 Mn | 元308,76 Mn | 元369,85 Mn | 元320,19 Mn | 元5,58 Mn | 元2,30 Mn | 元13,34 Mn | -元1,39 Mn |
| FAVÖK | -元195,14 Mn | -元42,91 Mn | 元101,17 Mn | 元123,26 Mn | 元137,41 Mn | 元71,62 Mn | 元90,13 Mn | 元132,74 Mn | 元141,05 Mn | 元131,64 Mn | 元121,70 Mn | 元78,90 Mn | 元58,61 Mn | 元64,02 Mn | 元160,73 Mn | 元136,21 Mn | -元25,49 Mn | -元10,81 Mn | 元3,63 Mn | -元72,38 Mn |
| Net Kâr | -元295,56 Mn | -元116,57 Mn | 元52,34 Mn | 元97,68 Mn | 元110,73 Mn | 元98,67 Mn | 元92,59 Mn | 元86,51 Mn | 元69,70 Mn | 元88,24 Mn | 元76,46 Mn | 元37,52 Mn | 元30,53 Mn | 元33,15 Mn | 元110,52 Mn | 元83,41 Mn | -元29,42 Mn | 元765,27 Mn | -元408,76 Mn | -元41,97 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,39 | -0,19 | 0,09 | 0,16 | 0,18 | 0,16 | 0,15 | 0,14 | 0,12 | 0,15 | 0,13 | 0,06 | 0,05 | 0,06 | 0,19 | 0,15 | -0,09 | — | — | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元383,98 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元293,29 Mn | -元809,33 Mn | -元207,03 Mn | -元122,58 Mn | -元13,49 Mn | -元144,24 Mn | 元138,81 Mn | 元14,51 Mn | 元105,77 Mn | -元188,31 Mn | 元59,69 Mn | -元5,76 Mn | 元64,71 Mn | -元88,85 Mn | 元3,46 Mn | 元49,15 Mn | -元99,43 Mn | 元64,53 Mn | 元4,54 Mn | -元12,21 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元40,83 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 20,1% | 25,8% | 18,7% | 22,0% | 17,6% | 19,0% | 16,8% | 15,8% | 17,4% | 10,3% | 10,6% | 12,2% | 12,7% | 12,0% | 6,0% | 8,7% | 0,0% | 0,0% | 96,7% | 63,8% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,24 | 0,29 | 0,34 | 0,37 | 0,38 | 0,38 | 0,41 | 0,42 | 0,44 | 0,48 | 0,47 | 0,48 | 0,47 | 0,56 | 0,66 | 0,65 | 0,31 | 0,22 | 0,68 | 0,49 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,53 | 0,61 | 0,46 | 0,51 | 0,48 | 0,44 | 0,43 | 0,39 | 0,39 | 0,36 | 0,34 | 0,29 | 0,25 | 0,29 | 0,30 | 0,26 | 0,02 | 0,02 | 0,08 | 0,10 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 31,0% | 32,7% | 33,8% | 39,0% | 39,8% | 36,5% | 35,6% | 42,1% | 41,7% | 42,5% | 39,8% | 38,3% | 38,1% | 34,2% | 39,2% | 38,7% | 7,8% | 3,5% | 5,4% | -0,4% |
| FAVÖK Marjı | -11,7% | -2,2% | 6,9% | 7,7% | 9,2% | 5,2% | 6,7% | 10,9% | 11,7% | 11,8% | 11,3% | 8,5% | 7,4% | 7,1% | 17,0% | 16,4% | -35,6% | -16,4% | 1,5% | -22,2% |
| Net Kâr Marjı | -17,7% | -6,1% | 3,6% | 6,1% | 7,4% | 7,1% | 6,9% | 7,1% | 5,8% | 7,9% | 7,1% | 4,1% | 3,9% | 3,7% | 11,7% | 10,1% | -41,1% | 1.160,4% | -166,3% | -12,9% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -17,6% | -42,0% | -14,2% | -7,7% | -0,9% | -10,4% | 10,4% | 1,2% | 8,7% | -16,9% | 5,6% | -0,6% | 8,2% | -9,8% | 0,4% | 5,9% | -139,1% | 97,9% | 1,8% | -3,7% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 280,12 | -%3,11 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 692,90 | -%5,73 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,44 | -%0,90 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 83,70 | +%1,10 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 330,80 | -%5,84 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 586,81 | -%0,71 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,94 | -%2,62 |