000563Shaanxi International Trust Corp., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $2,24 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元29,45 Mr | 元25,46 Mr | 元24,03 Mr | 元22,80 Mr | 元17,24 Mr | 元16,54 Mr | 元14,67 Mr | 元12,28 Mr | 元9,45 Mr | 元9,50 Mr | 元8,74 Mr | 元4,26 Mr | 元3,93 Mr | 元3,56 Mr | 元1,21 Mr | 元1,20 Mr | 元1,10 Mr | 元1,55 Mr | 元1,36 Mr | 元934,12 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元2,48 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元10,51 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元18,94 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元3,18 Mr | 元2,91 Mr | 元1,96 Mr | 元772,23 Mn | 元1,07 Mr | 元26,81 Mn | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元214,00 Mn | 元300,00 Mn | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元25,00 Mn | 元0,00 | 元160,00 Mn | 元160,00 Mn | 元234,02 Mn |
| Net Borç† | 元704,14 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | 元3,39 Mr | 元3,42 Mr | 元3,15 Mr | 元2,07 Mr | 元2,12 Mr | 元2,39 Mr | 元1,68 Mr | 元1,22 Mr | 元1,29 Mr | 元1,03 Mr | 元1,21 Mr | 元836,06 Mn | 元835,14 Mn | 元561,87 Mn | 元329,75 Mn | 元193,31 Mn | 元108,16 Mn | 元62,75 Mn | 元176,21 Mn | 元167,94 Mn |
| Brüt Kâr | 元2,90 Mr | 元2,87 Mr | 元2,77 Mr | 元1,88 Mr | 元1,84 Mr | 元2,10 Mr | 元1,56 Mr | 元1,09 Mr | 元1,13 Mr | 元785,67 Mn | 元1,19 Mr | 元830,15 Mn | 元827,19 Mn | 元554,37 Mn | 元312,46 Mn | 元181,68 Mn | — | — | — | — |
| FAVÖK | 元2,07 Mr | 元2,20 Mr | 元1,90 Mr | 元1,27 Mr | 元864,86 Mn | 元1,13 Mr | 元805,80 Mn | 元633,62 Mn | 元802,29 Mn | 元728,50 Mn | 元809,80 Mn | 元587,34 Mn | 元563,86 Mn | 元351,78 Mn | 元209,00 Mn | 元86,24 Mn | — | — | 元159,69 Mn | 元19,51 Mn |
| Net Kâr | 元1,43 Mr | 元1,36 Mr | 元1,08 Mr | 元837,98 Mn | 元732,22 Mn | 元685,69 Mn | 元581,53 Mn | 元319,47 Mn | 元352,24 Mn | 元515,24 Mn | 元453,95 Mn | 元350,63 Mn | 元313,08 Mn | 元260,63 Mn | 元154,35 Mn | 元81,52 Mn | 元43,65 Mn | 元68,42 Mn | 元72,86 Mn | 元10,14 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,28 | 0,27 | 0,21 | 0,16 | 0,18 | 0,17 | 0,15 | 0,09 | 0,11 | 0,16 | 0,18 | 0,14 | 0,12 | 0,12 | 0,10 | 0,05 | — | — | — | — |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元298,55 Mn | 元2,29 Mr | 元809,32 Mn | -元778,99 Mn | -元1,26 Mr | -元683,25 Mn | -元1,15 Mr | -元1,26 Mr | 元1,09 Mr | 元167,61 Mn | 元414,38 Mn | -元269,51 Mn | -元21,96 Mn | -元521,18 Mn | 元5,12 Mn | 元171,49 Mn | 元3,29 Mn | 元78,48 Mn | 元207,14 Mn | -元80,47 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元220,10 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 10,8% | 11,4% | 8,1% | 3,4% | 6,2% | 0,2% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 2,3% | 3,4% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 2,1% | 0,0% | 10,3% | 11,7% | 25,1% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,12 | 0,13 | 0,13 | 0,09 | 0,12 | 0,14 | 0,11 | 0,10 | 0,14 | 0,11 | 0,14 | 0,20 | 0,21 | 0,16 | 0,27 | 0,16 | 0,10 | 0,04 | 0,13 | 0,18 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,18 | 0,18 | 0,17 | 0,11 | 0,11 | 0,13 | 0,09 | 0,06 | 0,07 | 0,05 | 0,06 | 0,04 | 0,04 | 0,03 | 0,02 | 0,01 | 0,01 | 0,00 | 0,01 | 0,01 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 85,4% | 84,0% | 88,1% | 90,5% | 86,8% | 87,7% | 92,5% | 88,9% | 87,5% | 76,5% | 98,8% | 99,3% | 99,0% | 98,7% | 94,8% | 94,0% | — | — | — | — |
| FAVÖK Marjı | 61,2% | 64,4% | 60,4% | 61,5% | 40,8% | 47,0% | 47,9% | 51,9% | 62,0% | 70,9% | 67,2% | 70,3% | 67,5% | 62,6% | 63,4% | 44,6% | — | — | 90,6% | 11,6% |
| Net Kâr Marjı | 42,2% | 39,8% | 34,4% | 40,4% | 34,5% | 28,7% | 34,5% | 26,2% | 27,2% | 50,2% | 37,7% | 41,9% | 37,5% | 46,4% | 46,8% | 42,2% | 40,4% | 109,0% | 41,4% | 6,0% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -8,8% | 66,8% | 25,7% | -37,6% | -59,4% | -28,5% | -68,4% | -103,0% | 84,2% | 16,3% | 34,4% | -32,2% | -2,6% | -92,8% | 1,6% | 88,7% | 3,0% | 125,1% | 117,6% | -47,9% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 273,94 | -%2,21 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 659,25 | -%4,86 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,49 | +%0,06 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 83,79 | +%0,11 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 307,33 | -%7,09 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 586,60 | -%0,04 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 43,69 | -%2,78 |