000565Chongqing Sanxia Paints Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $429,76 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元1,67 Mr | 元1,52 Mr | 元1,54 Mr | 元1,61 Mr | 元1,61 Mr | 元1,59 Mr | 元1,54 Mr | 元1,47 Mr | 元1,57 Mr | 元1,33 Mr | 元1,06 Mr | 元953,22 Mn | 元969,49 Mn | 元1,05 Mr | 元1,01 Mr | 元1,44 Mr | 元1,51 Mr | 元1,26 Mr | 元985,98 Mn | 元573,24 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元256,30 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元363,31 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元1,30 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元227,78 Mn | 元183,53 Mn | 元193,34 Mn | 元208,27 Mn | 元236,75 Mn | 元292,39 Mn | 元294,13 Mn | 元297,08 Mn | 元393,31 Mn | 元218,20 Mn | 元154,35 Mn | 元202,75 Mn | 元251,60 Mn | 元361,46 Mn | 元418,22 Mn | 元534,68 Mn | 元556,89 Mn | 元555,69 Mn | 元404,97 Mn | 元128,98 Mn |
| Net Borç† | -元28,52 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | 元392,58 Mn | 元341,99 Mn | 元492,31 Mn | 元461,42 Mn | 元485,76 Mn | 元429,02 Mn | 元468,87 Mn | 元622,19 Mn | 元3,58 Mr | 元2,35 Mr | 元643,40 Mn | 元549,98 Mn | 元547,87 Mn | 元518,97 Mn | 元499,06 Mn | 元436,40 Mn | 元391,94 Mn | 元375,42 Mn | 元364,45 Mn | 元308,52 Mn |
| Brüt Kâr | 元86,98 Mn | 元59,92 Mn | 元107,05 Mn | 元89,86 Mn | 元120,88 Mn | 元132,05 Mn | 元131,07 Mn | 元128,47 Mn | 元148,32 Mn | 元164,51 Mn | 元132,91 Mn | 元114,07 Mn | 元120,98 Mn | 元106,24 Mn | 元91,13 Mn | 元97,51 Mn | 元111,38 Mn | 元66,61 Mn | 元70,85 Mn | 元44,58 Mn |
| FAVÖK | -元18,67 Mn | -元27,35 Mn | 元16,84 Mn | 元3,34 Mn | 元9,75 Mn | 元41,11 Mn | 元24,37 Mn | 元49,30 Mn | 元66,10 Mn | 元75,39 Mn | 元31,52 Mn | 元41,20 Mn | 元43,67 Mn | 元22,07 Mn | -元5,21 Mn | -元11,33 Mn | 元117,58 Mn | — | — | 元6,05 Mn |
| Net Kâr | 元8,10 Mn | 元4,37 Mn | -元34,81 Mn | 元52,45 Mn | 元71,27 Mn | 元55,07 Mn | 元64,91 Mn | 元45,22 Mn | 元81,13 Mn | 元223,48 Mn | 元144,57 Mn | 元44,59 Mn | 元36,68 Mn | 元60,35 Mn | -元158,77 Mn | 元35,28 Mn | 元203,64 Mn | 元24,07 Mn | 元27,66 Mn | 元4,18 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,02 | 0,01 | -0,08 | 0,12 | 0,16 | 0,13 | 0,15 | 0,10 | 0,19 | 0,52 | 0,33 | 0,10 | 0,08 | 0,14 | -0,37 | 0,08 | 0,47 | — | — | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元14,82 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元70,33 Mn | -元27,47 Mn | 元9,39 Mn | 元30,82 Mn | -元2,21 Mn | 元36,15 Mn | 元16,86 Mn | 元8,65 Mn | 元48,58 Mn | 元65,44 Mn | 元12,71 Mn | 元33,23 Mn | 元9,36 Mn | 元26,14 Mn | -元97,65 Mn | -元56,84 Mn | -元158,46 Mn | -元146,65 Mn | -元313,91 Mn | -元48,30 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元71,36 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 13,6% | 12,0% | 12,5% | 12,9% | 14,7% | 18,4% | 19,1% | 20,2% | 25,0% | 16,4% | 14,6% | 21,3% | 26,0% | 34,5% | 41,4% | 37,1% | 36,9% | 44,2% | 41,1% | 22,5% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,23 | 0,22 | 0,32 | 0,29 | 0,30 | 0,27 | 0,30 | 0,42 | 2,28 | 1,77 | 0,61 | 0,58 | 0,57 | 0,49 | 0,49 | 0,30 | 0,26 | 0,30 | 0,37 | 0,54 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,30 | 0,26 | 0,38 | 0,36 | 0,37 | 0,33 | 0,36 | 0,48 | 2,77 | 1,82 | 0,50 | 0,42 | 0,42 | 0,40 | 0,39 | 0,34 | 0,30 | 0,29 | 0,28 | 0,24 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 22,2% | 17,5% | 21,7% | 19,5% | 24,9% | 30,8% | 28,0% | 20,6% | 4,1% | 7,0% | 20,7% | 20,7% | 22,1% | 20,5% | 18,3% | 22,3% | 28,4% | 17,7% | 19,4% | 14,5% |
| FAVÖK Marjı | -4,8% | -8,0% | 3,4% | 0,7% | 2,0% | 9,6% | 5,2% | 7,9% | 1,8% | 3,2% | 4,9% | 7,5% | 8,0% | 4,3% | -1,0% | -2,6% | 30,0% | — | — | 2,0% |
| Net Kâr Marjı | 2,1% | 1,3% | -7,1% | 11,4% | 14,7% | 12,8% | 13,8% | 7,3% | 2,3% | 9,5% | 22,5% | 8,1% | 6,7% | 11,6% | -31,8% | 8,1% | 52,0% | 6,4% | 7,6% | 1,4% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -17,9% | -8,0% | 1,9% | 6,7% | -0,5% | 8,4% | 3,6% | 1,4% | 1,4% | 2,8% | 2,0% | 6,0% | 1,7% | 5,0% | -19,6% | -13,0% | -40,4% | -39,1% | -86,1% | -15,7% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 278,50 | -%0,58 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 656,94 | -%5,19 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,24 | +%0,98 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,71 | +%1,21 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 306,01 | -%7,49 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 610,00 | +%3,95 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,65 | -%0,65 |