000567Hainan Haide Capital Management Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,78 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元9,72 Mr | 元9,27 Mr | 元9,48 Mr | 元7,94 Mr | 元6,65 Mr | 元6,09 Mr | 元6,02 Mr | 元5,05 Mr | 元3,59 Mr | 元1,28 Mr | 元230,01 Mn | 元316,65 Mn | 元274,99 Mn | 元217,20 Mn | 元225,07 Mn | 元305,25 Mn | 元254,03 Mn | 元267,81 Mn | 元287,31 Mn | 元354,39 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元202,72 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元4,10 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元5,62 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元2,75 Mr | 元3,35 Mr | 元3,42 Mr | 元2,64 Mr | 元1,80 Mr | 元1,58 Mr | 元1,66 Mr | 元817,65 Mn | 元3,26 Mr | 元1,05 Mr | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元50,63 Mn | 元67,10 Mn |
| Net Borç† | 元2,51 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | 元696,31 Mn | 元856,27 Mn | 元1,23 Mr | 元1,06 Mr | 元660,89 Mn | 元305,69 Mn | 元304,15 Mn | 元336,99 Mn | 元204,87 Mn | 元44,09 Mn | 元13,88 Mn | 元14,26 Mn | 元11,83 Mn | 元10,44 Mn | 元13,09 Mn | 元80,07 Mn | 元59,90 Mn | 元66,75 Mn | 元195,97 Mn | 元148,05 Mn |
| Brüt Kâr | 元656,48 Mn | 元828,67 Mn | 元1,16 Mr | 元1,03 Mr | — | — | — | 元352,83 Mn | 元203,08 Mn | 元20,25 Mn | -元1,46 Mn | 元460.924 | 元5,88 Mn | 元4,86 Mn | 元7,50 Mn | 元44,29 Mn | 元27,41 Mn | 元34,95 Mn | 元78,76 Mn | 元60,65 Mn |
| FAVÖK | 元520,81 Mn | 元684,66 Mn | 元1,00 Mr | 元908,52 Mn | 元549,41 Mn | 元213,19 Mn | 元205,90 Mn | 元261,57 Mn | 元159,63 Mn | 元7,93 Mn | — | -元14,31 Mn | — | — | -元854.500 | 元26,75 Mn | 元14,86 Mn | — | 元38,40 Mn | 元31,04 Mn |
| Net Kâr | 元384,99 Mn | 元330,12 Mn | 元879,93 Mn | 元700,14 Mn | 元383,36 Mn | 元127,80 Mn | 元110,34 Mn | 元120,63 Mn | 元73,27 Mn | 元2,98 Mn | 元23,24 Mn | 元6,19 Mn | 元2,73 Mn | -元13,71 Mn | 元1,33 Mn | 元25,91 Mn | 元14,19 Mn | 元29,08 Mn | 元24,81 Mn | 元21,56 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,20 | 0,17 | 0,45 | 0,36 | 0,20 | 0,07 | 0,06 | 0,07 | 0,11 | 0,00 | 0,03 | 0,01 | 0,00 | -0,02 | 0,00 | 0,04 | 0,02 | — | — | — |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元1,23 Mr | 元592,97 Mn | -元91,30 Mn | -元765,80 Mn | -元951,01 Mn | 元220,71 Mn | -元704,87 Mn | -元673,46 Mn | -元2,31 Mr | -元920,20 Mn | 元39,02 Mn | -元34,73 Mn | -元87,15 Mn | -元10,51 Mn | -元83,52 Mn | 元85,57 Mn | 元33,70 Mn | 元1,99 Mn | 元78,10 Mn | 元16,27 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元2,78 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 28,3% | 36,1% | 36,1% | 33,3% | 27,0% | 25,9% | 27,6% | 16,2% | 90,8% | 82,1% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 17,6% | 18,9% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,07 | 0,09 | 0,13 | 0,13 | 0,10 | 0,05 | 0,05 | 0,07 | 0,06 | 0,03 | 0,06 | 0,05 | 0,04 | 0,05 | 0,06 | 0,26 | 0,24 | 0,25 | 0,68 | 0,42 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,12 | 0,15 | 0,22 | 0,19 | 0,12 | 0,05 | 0,05 | 0,06 | 0,04 | 0,01 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,01 | 0,01 | 0,01 | 0,03 | 0,03 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 94,3% | 96,8% | 94,2% | 97,1% | — | — | — | 104,7% | 99,1% | 45,9% | -10,6% | 3,2% | 49,7% | 46,6% | 57,3% | 55,3% | 45,8% | 52,4% | 40,2% | 41,0% |
| FAVÖK Marjı | 74,8% | 80,0% | 81,5% | 85,6% | 83,1% | 69,7% | 67,7% | 77,6% | 77,9% | 18,0% | — | -100,4% | — | — | -6,5% | 33,4% | 24,8% | — | 19,6% | 21,0% |
| Net Kâr Marjı | 55,3% | 38,6% | 71,7% | 66,0% | 58,0% | 41,8% | 36,3% | 35,8% | 35,8% | 6,8% | 167,5% | 43,4% | 23,1% | -131,4% | 10,2% | 32,4% | 23,7% | 43,6% | 12,7% | 14,6% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 177,2% | 69,3% | -7,4% | -72,2% | -143,9% | 72,2% | -231,7% | -199,8% | -1.129,0% | -2.087,0% | 281,2% | -243,6% | -736,7% | -100,7% | -638,2% | 106,9% | 56,3% | 3,0% | 39,9% | 11,0% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 277,32 | -%1,00 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 655,96 | -%5,33 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,15 | +%0,87 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,83 | +%1,35 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 304,50 | -%7,95 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 607,22 | +%3,48 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,74 | -%0,45 |