000571Sundiro Holding Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $820,43 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元2,43 Mr | 元2,61 Mr | 元2,88 Mr | 元2,98 Mr | 元2,80 Mr | 元2,93 Mr | 元3,45 Mr | 元4,22 Mr | 元5,18 Mr | 元4,99 Mr | 元4,88 Mr | 元4,47 Mr | 元3,33 Mr | 元2,82 Mr | 元2,58 Mr | 元2,21 Mr | 元2,05 Mr | 元1,84 Mr | 元1,57 Mr | 元2,06 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元287,11 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元1,64 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元782,34 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元601,65 Mn | 元540,71 Mn | 元660,98 Mn | 元730,55 Mn | 元630,00 Mn | 元796,65 Mn | 元1,00 Mr | 元1,55 Mr | 元1,22 Mr | 元1,44 Mr | 元1,38 Mr | 元1,03 Mr | 元559,12 Mn | 元205,00 Mn | 元491,00 Mn | 元96,50 Mn | 元100,00 Mn | 元228,73 Mn | 元50,00 Mn | 元263,76 Mn |
| Net Borç† | 元314,53 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | 元506,48 Mn | 元815,43 Mn | 元1,09 Mr | 元1,17 Mr | 元1,06 Mr | 元901,80 Mn | 元1,36 Mr | 元1,51 Mr | 元1,53 Mr | 元829,53 Mn | 元869,69 Mn | 元931,90 Mn | 元1,01 Mr | 元1,03 Mr | 元1,06 Mr | 元815,54 Mn | 元723,15 Mn | 元534,57 Mn | 元623,98 Mn | 元1,81 Mr |
| Brüt Kâr | 元115,37 Mn | 元275,38 Mn | 元401,20 Mn | 元453,51 Mn | 元320,62 Mn | 元187,90 Mn | 元234,02 Mn | 元322,69 Mn | 元290,47 Mn | 元169,26 Mn | 元214,42 Mn | 元276,50 Mn | 元381,15 Mn | 元412,96 Mn | 元494,24 Mn | 元359,15 Mn | 元296,84 Mn | 元240,85 Mn | 元212,56 Mn | 元267,24 Mn |
| FAVÖK | 元87,31 Mn | 元111,94 Mn | 元207,11 Mn | 元416,62 Mn | 元245,56 Mn | 元109,05 Mn | 元97,89 Mn | 元70,58 Mn | 元131,35 Mn | 元40,64 Mn | 元83,69 Mn | 元139,97 Mn | 元211,32 Mn | 元209,10 Mn | 元307,23 Mn | 元238,39 Mn | 元190,09 Mn | 元113,24 Mn | 元106,53 Mn | 元158,90 Mn |
| Net Kâr | -元153,31 Mn | -元111,19 Mn | -元109,41 Mn | -元37,62 Mn | -元147,48 Mn | -元332,50 Mn | -元613,21 Mn | -元878,21 Mn | 元21,39 Mn | 元32,85 Mn | 元56,80 Mn | 元76,29 Mn | 元104,61 Mn | 元85,96 Mn | 元149,29 Mn | 元135,78 Mn | 元127,16 Mn | 元50,18 Mn | 元22,51 Mn | 元7,38 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,19 | -0,13 | -0,13 | -0,05 | -0,18 | -0,41 | -0,75 | -1,08 | 0,03 | 0,04 | 0,07 | 0,10 | 0,14 | 0,12 | 0,20 | 0,18 | 0,17 | — | — | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | 元0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元277,87 Mn | 元58,36 Mn | 元227,88 Mn | 元334,36 Mn | 元260,65 Mn | 元121,48 Mn | 元261,87 Mn | -元352,35 Mn | 元134,12 Mn | 元56,93 Mn | -元252,91 Mn | -元772,08 Mn | -元350,90 Mn | 元98,80 Mn | 元40,87 Mn | -元4,47 Mn | -元112,30 Mn | -元122,66 Mn | -元57,14 Mn | -元134,70 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元125,50 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 24,8% | 20,7% | 23,0% | 24,5% | 22,5% | 27,2% | 29,0% | 36,7% | 23,6% | 28,8% | 28,3% | 23,0% | 16,8% | 7,3% | 19,0% | 4,4% | 4,9% | 12,4% | 3,2% | 12,8% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,21 | 0,31 | 0,38 | 0,39 | 0,38 | 0,31 | 0,39 | 0,36 | 0,30 | 0,17 | 0,18 | 0,21 | 0,30 | 0,37 | 0,41 | 0,37 | 0,35 | 0,29 | 0,40 | 0,88 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,65 | 1,04 | 1,39 | 1,49 | 1,36 | 1,15 | 1,74 | 1,93 | 1,95 | 1,06 | 1,11 | 1,19 | 1,29 | 1,32 | 1,35 | 1,04 | 0,92 | 0,68 | 0,80 | 2,31 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 22,8% | 33,8% | 37,0% | 38,9% | 30,2% | 20,8% | 17,2% | 21,4% | 19,0% | 20,4% | 24,7% | 29,7% | 37,9% | 40,0% | 46,8% | 44,0% | 41,0% | 45,1% | 34,1% | 14,8% |
| FAVÖK Marjı | 17,2% | 13,7% | 19,1% | 35,7% | 23,1% | 12,1% | 7,2% | 4,7% | 8,6% | 4,9% | 9,6% | 15,0% | 21,0% | 20,2% | 29,1% | 29,2% | 26,3% | 21,2% | 17,1% | 8,8% |
| Net Kâr Marjı | -30,3% | -13,6% | -10,1% | -3,2% | -13,9% | -36,9% | -45,0% | -58,3% | 1,4% | 4,0% | 6,5% | 8,2% | 10,4% | 8,3% | 14,1% | 16,6% | 17,6% | 9,4% | 3,6% | 0,4% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -54,9% | 7,2% | 21,0% | 28,7% | 24,6% | 13,5% | 19,2% | -23,4% | 8,8% | 6,9% | -29,1% | -82,9% | -34,9% | 9,6% | 3,9% | -0,5% | -15,5% | -22,9% | -9,2% | -7,4% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 289,61 | -%2,94 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 733,73 | +%1,28 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,19 | -%2,85 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 82,75 | -%0,90 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 351,58 | +%1,15 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 592,55 | +%0,78 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 46,02 | -%0,65 |