000572Haima Automobile Group Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,06 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元4,92 Mr | 元5,58 Mr | 元7,36 Mr | 元6,30 Mr | 元8,21 Mr | 元9,21 Mr | 元10,73 Mr | 元11,34 Mr | 元15,79 Mr | 元18,20 Mr | 元17,40 Mr | 元16,11 Mr | 元14,07 Mr | 元12,88 Mr | 元13,18 Mr | 元12,72 Mr | 元7,97 Mr | 元6,30 Mr | 元8,28 Mr | 元2,33 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元482,23 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元2,64 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元2,20 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元1,27 Mr | 元1,61 Mr | 元2,64 Mr | 元1,61 Mr | 元1,34 Mr | 元1,94 Mr | 元2,25 Mr | 元1,98 Mr | 元3,30 Mr | 元2,32 Mr | 元1,93 Mr | 元1,21 Mr | 元1,30 Mr | 元980,11 Mn | 元1,57 Mr | 元1,27 Mr | 元848,29 Mn | 元1,25 Mr | 元1,26 Mr | 元0,00 |
| Net Borç† | 元738,51 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | 元1,88 Mr | 元1,79 Mr | 元2,55 Mr | 元2,28 Mr | 元1,72 Mr | 元1,40 Mr | 元4,75 Mr | 元5,21 Mr | 元9,76 Mr | 元13,65 Mr | 元11,65 Mr | 元11,80 Mr | 元9,82 Mr | 元8,11 Mr | 元10,74 Mr | 元9,82 Mr | 元6,03 Mr | 元6,04 Mr | 元8,83 Mr | 元3,78 Mr |
| Brüt Kâr | 元50,79 Mn | -元23,58 Mn | -元19,16 Mn | -元122,50 Mn | -元80,38 Mn | -元123,59 Mn | -元943.281 | 元164,15 Mn | 元599,35 Mn | 元1,34 Mr | 元1,10 Mr | 元1,19 Mr | 元1,18 Mr | 元983,86 Mn | 元984,52 Mn | 元834,72 Mn | 元79,54 Mn | 元326,68 Mn | 元1,08 Mr | 元273,40 Mn |
| FAVÖK | 元59,93 Mn | -元18,07 Mn | 元58,11 Mn | -元343,12 Mn | 元109,86 Mn | -元134,39 Mn | -元88,01 Mn | -元931,92 Mn | -元327,13 Mn | 元788,75 Mn | 元795,53 Mn | 元904,48 Mn | 元932,93 Mn | 元695,51 Mn | 元625,45 Mn | 元461,69 Mn | -元409,07 Mn | -元125,80 Mn | 元480,32 Mn | 元86,87 Mn |
| Net Kâr | -元148,42 Mn | -元139,78 Mn | -元202,04 Mn | -元1,57 Mr | 元111,68 Mn | -元1,34 Mr | 元85,20 Mn | -元1,64 Mr | -元994,36 Mn | 元230,23 Mn | 元162,46 Mn | 元213,15 Mn | 元298,42 Mn | 元164,48 Mn | 元335,31 Mn | 元373,67 Mn | -元248,03 Mn | 元49,15 Mn | 元489,64 Mn | 元122,73 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,09 | -0,09 | -0,12 | -0,96 | 0,07 | -0,81 | 0,05 | -1,00 | -0,60 | 0,14 | 0,10 | 0,13 | 0,18 | 0,10 | 0,20 | 0,31 | -0,25 | — | — | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元36,33 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元437,19 Mn | -元885,81 Mn | 元542,89 Mn | -元40,66 Mn | -元120,83 Mn | -元323,28 Mn | -元501,30 Mn | -元265,72 Mn | -元2,33 Mr | -元234,04 Mn | 元295,01 Mn | 元153,91 Mn | -元418,38 Mn | -元863,60 Mn | -元1,73 Mr | 元705,85 Mn | 元609,19 Mn | -元2,09 Mr | -元1,68 Mr | 元406,27 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元33,27 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 25,8% | 28,9% | 35,9% | 25,5% | 16,4% | 21,1% | 21,0% | 17,4% | 20,9% | 12,7% | 11,1% | 7,5% | 9,2% | 7,6% | 11,9% | 10,0% | 10,6% | 19,8% | 15,3% | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,38 | 0,32 | 0,35 | 0,36 | 0,21 | 0,15 | 0,44 | 0,46 | 0,62 | 0,75 | 0,67 | 0,73 | 0,70 | 0,63 | 0,82 | 0,77 | 0,76 | 0,96 | 1,07 | 1,62 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,85 | 0,82 | 1,16 | 1,03 | 0,78 | 0,64 | 2,16 | 2,37 | 4,44 | 6,20 | 5,29 | 5,36 | 4,46 | 3,69 | 4,88 | 4,46 | 2,74 | 2,75 | 4,01 | 1,72 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 2,7% | -1,3% | -0,8% | -5,4% | -4,7% | -8,8% | -0,0% | 3,2% | 6,1% | 9,8% | 9,5% | 10,1% | 12,0% | 12,1% | 9,2% | 8,5% | 1,3% | 5,4% | 12,3% | 7,2% |
| FAVÖK Marjı | 3,2% | -1,0% | 2,3% | -15,1% | 6,4% | -9,6% | -1,9% | -17,9% | -3,4% | 5,8% | 6,8% | 7,7% | 9,5% | 8,6% | 5,8% | 4,7% | -6,8% | -2,1% | 5,4% | 2,3% |
| Net Kâr Marjı | -7,9% | -7,8% | -7,9% | -69,1% | 6,5% | -95,4% | 1,8% | -31,4% | -10,2% | 1,7% | 1,4% | 1,8% | 3,0% | 2,0% | 3,1% | 3,8% | -4,1% | 0,8% | 5,5% | 3,2% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -23,3% | -49,4% | 21,3% | -1,8% | -7,0% | -23,1% | -10,5% | -5,1% | -23,9% | -1,7% | 2,5% | 1,3% | -4,3% | -10,6% | -16,1% | 7,2% | 10,1% | -34,6% | -19,0% | 10,8% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 280,58 | -%2,95 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 692,59 | -%5,77 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,35 | -%1,01 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 83,86 | +%1,29 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 332,01 | -%5,49 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 586,57 | -%0,75 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 45,00 | -%2,49 |