000573Dongguan Winnerway Industrial Zone Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $358,57 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元2,09 Mr | 元2,23 Mr | 元2,36 Mr | 元2,56 Mr | 元2,51 Mr | 元3,12 Mr | 元2,93 Mr | 元3,47 Mr | 元2,94 Mr | 元2,76 Mr | 元3,19 Mr | 元3,32 Mr | 元2,93 Mr | 元2,60 Mr | 元2,51 Mr | 元2,51 Mr | 元2,53 Mr | 元2,40 Mr | 元2,21 Mr | 元2,27 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元525,51 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元489,11 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元1,60 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元242,07 Mn | 元332,18 Mn | 元382,51 Mn | 元384,10 Mn | 元243,60 Mn | 元822,07 Mn | 元680,03 Mn | 元844,54 Mn | 元756,86 Mn | 元100,00 Mn | 元253,22 Mn | 元401,06 Mn | 元249,84 Mn | 元151,99 Mn | 元426,41 Mn | 元542,94 Mn | 元341,00 Mn | 元198,58 Mn | 元249,20 Mn | 元126,80 Mn |
| Net Borç† | -元283,44 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | 元547,10 Mn | 元488,67 Mn | 元351,56 Mn | 元946,06 Mn | 元1,21 Mr | 元821,12 Mn | 元860,45 Mn | 元904,63 Mn | 元562,43 Mn | 元1,05 Mr | 元292,24 Mn | 元803,89 Mn | 元947,66 Mn | 元729,18 Mn | 元753,16 Mn | 元504,26 Mn | 元495,81 Mn | 元334,09 Mn | 元455,92 Mn | 元331,76 Mn |
| Brüt Kâr | 元24,18 Mn | 元31,63 Mn | 元34,90 Mn | 元78,44 Mn | 元397,54 Mn | 元182,53 Mn | 元200,91 Mn | 元150,52 Mn | 元118,41 Mn | 元220,27 Mn | 元59,76 Mn | 元186,95 Mn | 元318,07 Mn | 元216,03 Mn | 元234,30 Mn | 元196,57 Mn | 元164,49 Mn | 元80,19 Mn | 元174,06 Mn | 元100,40 Mn |
| FAVÖK | -元21,70 Mn | -元15,83 Mn | -元47,85 Mn | 元10,98 Mn | 元228,98 Mn | -元55,11 Mn | 元94,02 Mn | 元39,15 Mn | 元46,86 Mn | 元114,51 Mn | 元6,86 Mn | 元111,88 Mn | 元224,83 Mn | 元151,04 Mn | 元165,31 Mn | 元139,72 Mn | — | — | — | 元35,25 Mn |
| Net Kâr | 元68,61 Mn | -元47,70 Mn | 元66,09 Mn | 元41,55 Mn | 元140,62 Mn | -元116,24 Mn | 元65,14 Mn | 元52,05 Mn | 元35,47 Mn | 元197,17 Mn | -元92,06 Mn | 元14,01 Mn | 元117,18 Mn | 元63,51 Mn | 元56,95 Mn | 元39,80 Mn | 元20,41 Mn | -元115,03 Mn | 元32,57 Mn | 元3,45 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,11 | -0,07 | 0,10 | 0,07 | 0,22 | -0,18 | 0,10 | 0,08 | 0,06 | 0,32 | -0,15 | 0,02 | 0,19 | 0,10 | 0,09 | 0,06 | 0,03 | -0,18 | 0,05 | 0,01 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | 元0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元22,39 Mn | -元12,28 Mn | -元295,29 Mn | -元53,17 Mn | 元169,42 Mn | 元277,78 Mn | -元300,56 Mn | 元433,08 Mn | -元155,74 Mn | 元592,76 Mn | 元128,67 Mn | 元32,71 Mn | -元52,39 Mn | -元14,86 Mn | 元259,63 Mn | 元37,32 Mn | 元216,20 Mn | -元69,33 Mn | -元22,72 Mn | 元36,11 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元1,14 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 11,6% | 14,9% | 16,2% | 15,0% | 9,7% | 26,4% | 23,2% | 24,3% | 25,8% | 3,6% | 7,9% | 12,1% | 8,5% | 5,8% | 17,0% | 21,7% | 13,5% | 8,3% | 11,3% | 5,6% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,26 | 0,22 | 0,15 | 0,37 | 0,48 | 0,26 | 0,29 | 0,26 | 0,19 | 0,38 | 0,09 | 0,24 | 0,32 | 0,28 | 0,30 | 0,20 | 0,20 | 0,14 | 0,21 | 0,15 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,34 | 0,31 | 0,22 | 0,59 | 0,75 | 0,51 | 0,54 | 0,57 | 0,35 | 0,65 | 0,18 | 0,50 | 0,59 | 0,46 | 0,47 | 0,32 | 0,31 | 0,21 | 0,28 | 0,21 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 4,4% | 6,5% | 9,9% | 8,3% | 32,9% | 22,2% | 23,3% | 16,6% | 21,1% | 21,0% | 20,4% | 23,3% | 33,6% | 29,6% | 31,1% | 39,0% | 33,2% | 24,0% | 38,2% | 30,3% |
| FAVÖK Marjı | -4,0% | -3,2% | -13,6% | 1,2% | 19,0% | -6,7% | 10,9% | 4,3% | 8,3% | 10,9% | 2,3% | 13,9% | 23,7% | 20,7% | 21,9% | 27,7% | — | — | — | 10,6% |
| Net Kâr Marjı | 12,5% | -9,8% | 18,8% | 4,4% | 11,7% | -14,2% | 7,6% | 5,8% | 6,3% | 18,8% | -31,5% | 1,7% | 12,4% | 8,7% | 7,6% | 7,9% | 4,1% | -34,4% | 7,1% | 1,0% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -4,1% | -2,5% | -84,0% | -5,6% | 14,0% | 33,8% | -34,9% | 47,9% | -27,7% | 56,6% | 44,0% | 4,1% | -5,5% | -2,0% | 34,5% | 7,4% | 43,6% | -20,8% | -5,0% | 10,9% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 277,32 | -%1,00 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 655,96 | -%5,33 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,15 | +%0,87 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,83 | +%1,35 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 304,50 | -%7,95 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 607,22 | +%3,48 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,74 | -%0,45 |