000592Zhongfu Straits (Pingtan) Development Company Limited Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $2,49 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元3,20 Mr | 元3,71 Mr | 元4,13 Mr | 元4,11 Mr | 元4,16 Mr | 元4,94 Mr | 元4,25 Mr | 元4,30 Mr | 元4,34 Mr | 元4,17 Mr | 元3,80 Mr | 元2,15 Mr | 元1,83 Mr | 元1,83 Mr | 元1,83 Mr | 元1,93 Mr | 元1,07 Mr | 元961,87 Mn | 元176,56 Mn | 元269,44 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元319,92 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元1,44 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元1,76 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元94,90 Mn | 元128,61 Mn | 元42,19 Mn | 元30,90 Mn | 元79,11 Mn | 元473,78 Mn | 元93,72 Mn | 元531,22 Mn | 元395,53 Mn | 元221,00 Mn | 元81,14 Mn | 元362,00 Mn | 元275,50 Mn | 元387,40 Mn | 元466,72 Mn | 元574,00 Mn | 元269,70 Mn | 元210,03 Mn | 元48,27 Mn | 元231,61 Mn |
| Net Borç† | -元711,63 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | 元1,32 Mr | 元1,56 Mr | 元1,23 Mr | 元1,17 Mr | 元1,60 Mr | 元1,23 Mr | 元958,02 Mn | 元931,74 Mn | 元844,53 Mn | 元782,86 Mn | 元958,22 Mn | 元856,86 Mn | 元849,09 Mn | 元720,55 Mn | 元670,40 Mn | 元498,30 Mn | 元322,47 Mn | 元283,13 Mn | 元182.000 | 元9,72 Mn |
| Brüt Kâr | 元77,41 Mn | 元161,77 Mn | 元70,98 Mn | 元67,78 Mn | 元117,65 Mn | 元108,28 Mn | 元91,42 Mn | 元121,45 Mn | 元107,61 Mn | 元106,36 Mn | 元159,61 Mn | 元152,07 Mn | 元128,97 Mn | 元92,37 Mn | 元99,94 Mn | 元110,77 Mn | 元83,19 Mn | 元91,72 Mn | 元88.000 | -元1,38 Mn |
| FAVÖK | -元17,99 Mn | 元46,65 Mn | -元10,02 Mn | -元6,34 Mn | -元692,98 Mn | -元183,81 Mn | 元46,38 Mn | 元11,70 Mn | 元35,86 Mn | 元666.380 | 元96,75 Mn | 元119,29 Mn | 元100,09 Mn | 元43,58 Mn | 元60,67 Mn | 元83,89 Mn | 元66,87 Mn | 元79,30 Mn | 元4,62 Mn | 元42,59 Mn |
| Net Kâr | -元112,98 Mn | -元116,82 Mn | -元307,84 Mn | -元229,53 Mn | -元387,28 Mn | -元225,93 Mn | 元24,63 Mn | 元26,35 Mn | 元5,97 Mn | 元20,28 Mn | 元37,71 Mn | 元70,41 Mn | 元43,48 Mn | 元12,01 Mn | 元10,09 Mn | 元69,48 Mn | 元61,55 Mn | 元54,81 Mn | 元378,33 Mn | -元1,57 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,06 | -0,06 | -0,16 | -0,12 | -0,20 | -0,12 | 0,01 | 0,01 | 0,00 | 0,01 | 0,02 | 0,04 | 0,03 | 0,01 | 0,01 | 0,05 | 0,04 | 0,04 | 0,49 | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元2,35 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元283,53 Mn | -元144,96 Mn | 元111,04 Mn | 元88,03 Mn | -元56,56 Mn | -元110,33 Mn | 元344,32 Mn | -元766,63 Mn | -元160,57 Mn | -元101,39 Mn | -元309,38 Mn | -元29,82 Mn | -元101,58 Mn | 元39,69 Mn | -元81,18 Mn | -元257,03 Mn | -元490.000 | -元24,68 Mn | 元135,82 Mn | 元4,82 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元22,56 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 3,0% | 3,5% | 1,0% | 0,8% | 1,9% | 9,6% | 2,2% | 12,3% | 9,1% | 5,3% | 2,1% | 16,9% | 15,1% | 21,2% | 25,6% | 29,7% | 25,1% | 21,8% | 27,3% | 86,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,41 | 0,42 | 0,30 | 0,29 | 0,38 | 0,25 | 0,23 | 0,22 | 0,19 | 0,19 | 0,25 | 0,40 | 0,46 | 0,39 | 0,37 | 0,26 | 0,30 | 0,29 | 0,00 | 0,04 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,75 | 0,89 | 0,70 | 0,67 | 0,91 | 0,70 | 0,54 | 0,53 | 0,48 | 0,45 | 0,54 | 0,49 | 0,48 | 0,41 | 0,38 | 0,28 | 0,18 | 0,16 | 0,00 | 0,01 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 5,9% | 10,4% | 5,8% | 5,8% | 7,4% | 8,8% | 9,5% | 13,0% | 12,7% | 13,6% | 16,7% | 17,7% | 15,2% | 12,8% | 14,9% | 22,2% | 25,8% | 32,4% | 48,4% | -14,1% |
| FAVÖK Marjı | -1,4% | 3,0% | -0,8% | -0,5% | -43,4% | -15,0% | 4,8% | 1,3% | 4,2% | 0,1% | 10,1% | 13,9% | 11,8% | 6,0% | 9,0% | 16,8% | 20,7% | 28,0% | 2.536,8% | 438,2% |
| Net Kâr Marjı | -8,6% | -7,5% | -25,0% | -19,6% | -24,3% | -18,4% | 2,6% | 2,8% | 0,7% | 2,6% | 3,9% | 8,2% | 5,1% | 1,7% | 1,5% | 13,9% | 19,1% | 19,4% | 207.873,6% | -16,1% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 21,5% | -9,3% | 9,0% | 7,5% | -3,5% | -9,0% | 35,9% | -82,3% | -19,0% | -13,0% | -32,3% | -3,5% | -12,0% | 5,5% | -12,1% | -51,6% | -0,2% | -8,7% | 74.628,6% | 49,5% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 298,38 | +%1,66 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 724,47 | -%19,13 | |
| BYD Company Limited Class A | 84,60 | +%0,31 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 83,50 | +%1,03 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 347,60 | -%20,09 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 587,98 | -%9,97 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 46,32 | -%10,92 |