000593Delong Composite Energy Group Co. Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,16 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元1,91 Mr | 元1,96 Mr | 元2,10 Mr | 元2,18 Mr | 元2,16 Mr | 元2,10 Mr | 元1,99 Mr | 元1,63 Mr | 元1,73 Mr | 元1,58 Mr | 元790,42 Mn | 元768,89 Mn | 元906,12 Mn | 元627,47 Mn | 元653,35 Mn | 元680,18 Mn | 元576,48 Mn | 元589,04 Mn | 元573,53 Mn | 元722,58 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元150,87 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元939,92 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元954,24 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元481,33 Mn | 元549,61 Mn | 元716,76 Mn | 元625,16 Mn | 元689,11 Mn | 元739,32 Mn | 元709,62 Mn | 元467,57 Mn | 元410,37 Mn | 元303,50 Mn | 元30,70 Mn | 元700.000 | 元117,31 Mn | 元145,87 Mn | 元154,16 Mn | 元214,85 Mn | 元203,26 Mn | 元252,07 Mn | 元231,59 Mn | 元298,08 Mn |
| Net Borç† | 元330,46 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | 元1,52 Mr | 元1,73 Mr | 元1,59 Mr | 元1,46 Mr | 元1,50 Mr | 元1,27 Mr | 元1,03 Mr | 元629,59 Mn | 元483,33 Mn | 元469,93 Mn | 元413,38 Mn | 元435,15 Mn | 元451,88 Mn | 元433,98 Mn | 元529,19 Mn | 元281,30 Mn | 元327,38 Mn | 元262,83 Mn | 元284,72 Mn | 元242,52 Mn |
| Brüt Kâr | 元206,08 Mn | 元216,54 Mn | 元232,90 Mn | 元204,37 Mn | 元237,12 Mn | 元226,69 Mn | 元190,96 Mn | 元129,34 Mn | 元126,34 Mn | 元101,55 Mn | 元99,49 Mn | 元101,52 Mn | 元107,91 Mn | 元97,51 Mn | 元151,23 Mn | 元76,20 Mn | 元98,21 Mn | 元62,83 Mn | 元65,56 Mn | 元66,51 Mn |
| FAVÖK | 元165,79 Mn | 元193,38 Mn | 元201,55 Mn | 元180,44 Mn | 元195,43 Mn | 元165,26 Mn | 元147,63 Mn | 元91,62 Mn | 元90,92 Mn | 元47,00 Mn | 元52,20 Mn | 元50,40 Mn | 元59,17 Mn | 元51,82 Mn | 元101,72 Mn | 元33,72 Mn | 元50,27 Mn | 元41,12 Mn | 元41,39 Mn | 元44,92 Mn |
| Net Kâr | 元20,34 Mn | 元19,05 Mn | -元241,33 Mn | 元48,24 Mn | 元50,49 Mn | 元34,92 Mn | 元41,30 Mn | -元185,63 Mn | 元24,11 Mn | -元55,08 Mn | 元14,09 Mn | 元17,17 Mn | 元39,10 Mn | 元16,33 Mn | 元51,22 Mn | 元5,97 Mn | 元71,24 Mn | 元2,98 Mn | 元4,62 Mn | 元9,82 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,06 | 0,05 | -0,67 | 0,13 | 0,14 | 0,10 | 0,12 | -0,52 | 0,07 | -0,17 | 0,05 | 0,06 | 0,18 | 0,07 | 0,23 | 0,03 | 0,32 | — | — | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元289.598 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元85,40 Mn | 元74,48 Mn | 元167,99 Mn | 元120,30 Mn | 元134,84 Mn | 元30,31 Mn | 元6,93 Mn | -元82,28 Mn | -元10,93 Mn | -元153,23 Mn | 元21,13 Mn | -元11,81 Mn | -元20,64 Mn | -元5,89 Mn | 元51,93 Mn | -元21,07 Mn | -元10,78 Mn | 元12,01 Mn | 元6,47 Mn | 元927.000 |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元46,49 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 25,2% | 28,1% | 34,2% | 28,6% | 31,9% | 35,2% | 35,7% | 28,7% | 23,8% | 19,2% | 3,9% | 0,1% | 12,9% | 23,2% | 23,6% | 31,6% | 35,3% | 42,8% | 40,4% | 41,3% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,79 | 0,89 | 0,76 | 0,67 | 0,69 | 0,60 | 0,52 | 0,39 | 0,28 | 0,30 | 0,52 | 0,57 | 0,50 | 0,69 | 0,81 | 0,41 | 0,57 | 0,45 | 0,50 | 0,34 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,59 | 1,82 | 1,67 | 1,53 | 1,57 | 1,33 | 1,08 | 0,66 | 0,51 | 0,49 | 0,43 | 0,46 | 0,47 | 0,45 | 0,55 | 0,29 | 0,34 | 0,28 | 0,30 | 0,25 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 13,6% | 12,5% | 14,6% | 14,0% | 15,8% | 17,9% | 18,5% | 20,5% | 26,1% | 21,6% | 24,1% | 23,3% | 23,9% | 22,5% | 28,6% | 27,1% | 30,0% | 23,9% | 23,0% | 27,4% |
| FAVÖK Marjı | 10,9% | 11,2% | 12,7% | 12,4% | 13,0% | 13,1% | 14,3% | 14,6% | 18,8% | 10,0% | 12,6% | 11,6% | 13,1% | 11,9% | 19,2% | 12,0% | 15,4% | 15,6% | 14,5% | 18,5% |
| Net Kâr Marjı | 1,3% | 1,1% | -15,2% | 3,3% | 3,4% | 2,8% | 4,0% | -29,5% | 5,0% | -11,7% | 3,4% | 3,9% | 8,7% | 3,8% | 9,7% | 2,1% | 21,8% | 1,1% | 1,6% | 4,1% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 5,6% | 4,3% | 10,6% | 8,2% | 9,0% | 2,4% | 0,7% | -13,1% | -2,3% | -32,6% | 5,1% | -2,7% | -4,6% | -1,4% | 9,8% | -7,5% | -3,3% | 4,6% | 2,3% | 0,4% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 280,58 | -%2,95 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 692,59 | -%5,77 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,35 | -%1,01 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 83,86 | +%1,29 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 332,01 | -%5,49 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 586,57 | -%0,75 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 45,00 | -%2,49 |