000595Ningxia Guoyun New Energy Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $880,47 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元10,31 Mr | 元5,70 Mr | 元1,09 Mr | 元1,24 Mr | 元1,36 Mr | 元1,58 Mr | 元1,52 Mr | 元1,83 Mr | 元1,88 Mr | 元1,20 Mr | 元1,21 Mr | 元1,05 Mr | 元1,06 Mr | 元844,09 Mn | 元881,08 Mn | 元742,27 Mn | 元868,50 Mn | 元927,08 Mn | 元928,89 Mn | 元957,31 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元1,31 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元9,16 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元1,09 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元6,89 Mr | 元3,22 Mr | 元300,16 Mn | 元264,79 Mn | 元306,49 Mn | 元336,72 Mn | 元498,80 Mn | 元483,78 Mn | 元507,03 Mn | 元167,21 Mn | 元74,51 Mn | 元124,29 Mn | 元370,57 Mn | 元288,33 Mn | 元338,58 Mn | 元289,10 Mn | 元299,10 Mn | 元289,10 Mn | 元239,35 Mn | 元253,69 Mn |
| Net Borç† | 元5,59 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | 元663,28 Mn | 元625,41 Mn | 元297,19 Mn | 元248,81 Mn | 元169,04 Mn | 元198,47 Mn | 元308,91 Mn | 元426,11 Mn | 元433,58 Mn | 元351,58 Mn | 元261,26 Mn | 元443,67 Mn | 元323,80 Mn | 元370,83 Mn | 元476,48 Mn | 元381,60 Mn | 元244,64 Mn | 元410,75 Mn | 元470,58 Mn | 元451,89 Mn |
| Brüt Kâr | 元165,79 Mn | 元139,69 Mn | -元14,00 Mn | -元9,11 Mn | -元35,75 Mn | -元38,13 Mn | -元18,53 Mn | 元78,06 Mn | 元87,56 Mn | -元3,70 Mn | -元15,09 Mn | -元2,42 Mn | -元1,38 Mn | 元39,09 Mn | 元100,97 Mn | 元12,02 Mn | 元17,67 Mn | 元109,88 Mn | 元117,79 Mn | 元124,87 Mn |
| FAVÖK | 元432,01 Mn | 元288,48 Mn | -元59,43 Mn | -元34,81 Mn | -元114,94 Mn | -元99,39 Mn | -元162,40 Mn | -元22,16 Mn | 元30,19 Mn | -元41,88 Mn | -元85,52 Mn | -元66,63 Mn | -元72,15 Mn | -元24,45 Mn | 元26,45 Mn | -元96,13 Mn | -元66,76 Mn | 元66,31 Mn | 元114,00 Mn | 元88,49 Mn |
| Net Kâr | 元83,32 Mn | -元106,80 Mn | -元162,13 Mn | -元89,83 Mn | -元177,30 Mn | 元10,80 Mn | -元315,22 Mn | -元98,19 Mn | 元18,74 Mn | -元84,43 Mn | -元137,24 Mn | 元20,59 Mn | -元119,62 Mn | 元8,11 Mn | 元7,17 Mn | -元155,76 Mn | -元119,52 Mn | 元22,31 Mn | 元41,29 Mn | 元17,57 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,07 | -0,09 | -0,14 | -0,08 | -0,16 | 0,01 | -0,41 | -0,13 | 0,03 | -0,11 | -0,20 | 0,04 | -0,26 | 0,02 | 0,02 | -0,36 | -0,28 | — | — | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元2,81 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元3,65 Mr | -元733,88 Mn | -元42,73 Mn | -元91,57 Mn | -元66,23 Mn | -元194,47 Mn | 元9,10 Mn | -元9,16 Mn | -元93,84 Mn | -元158,43 Mn | -元236,77 Mn | -元79,60 Mn | -元93,49 Mn | 元16,20 Mn | -元106,34 Mn | -元50,82 Mn | 元32,89 Mn | 元3,87 Mn | 元12,10 Mn | -元6,47 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元4,27 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 66,9% | 56,5% | 27,5% | 21,3% | 22,5% | 21,3% | 32,7% | 26,5% | 27,0% | 13,9% | 6,2% | 11,9% | 34,9% | 34,2% | 38,4% | 38,9% | 34,4% | 31,2% | 25,8% | 26,5% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,06 | 0,11 | 0,27 | 0,20 | 0,12 | 0,13 | 0,20 | 0,23 | 0,23 | 0,29 | 0,22 | 0,42 | 0,31 | 0,44 | 0,54 | 0,51 | 0,28 | 0,44 | 0,51 | 0,47 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,61 | 0,57 | 0,27 | 0,23 | 0,16 | 0,18 | 0,28 | 0,39 | 0,40 | 0,32 | 0,24 | 0,41 | 0,30 | 0,34 | 0,44 | 0,35 | 0,22 | 0,38 | 0,43 | 0,41 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 25,0% | 22,3% | -4,7% | -3,7% | -21,1% | -19,2% | -6,0% | 18,3% | 20,2% | -1,1% | -5,8% | -0,5% | -0,4% | 10,5% | 21,2% | 3,1% | 7,2% | 26,8% | 25,0% | 27,6% |
| FAVÖK Marjı | 65,1% | 46,1% | -20,0% | -14,0% | -68,0% | -50,1% | -52,6% | -5,2% | 7,0% | -11,9% | -32,7% | -15,0% | -22,3% | -6,6% | 5,6% | -25,2% | -27,3% | 16,1% | 24,2% | 19,6% |
| Net Kâr Marjı | 12,6% | -17,1% | -54,6% | -36,1% | -104,9% | 5,4% | -102,0% | -23,0% | 4,3% | -24,0% | -52,5% | 4,6% | -36,9% | 2,2% | 1,5% | -40,8% | -48,9% | 5,4% | 8,8% | 3,9% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -549,7% | -117,3% | -14,4% | -36,8% | -39,2% | -98,0% | 2,9% | -2,1% | -21,6% | -45,1% | -90,6% | -17,9% | -28,9% | 4,4% | -22,3% | -13,3% | 13,4% | 0,9% | 2,6% | -1,4% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 273,75 | -%1,71 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 663,65 | +%1,02 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,15 | -%0,11 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,51 | -%0,24 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 305,31 | -%0,23 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 590,20 | -%3,25 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,31 | -%0,76 |