000596Anhui Gujing Distillery Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $6,57 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元38,27 Mr | 元40,52 Mr | 元35,42 Mr | 元29,79 Mr | 元25,42 Mr | 元15,19 Mr | 元13,87 Mr | 元12,51 Mr | 元10,15 Mr | 元8,74 Mr | 元7,18 Mr | 元6,41 Mr | 元5,82 Mr | 元5,31 Mr | 元4,24 Mr | 元1,86 Mr | 元1,34 Mr | 元1,73 Mr | 元1,38 Mr | 元1,38 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元14,19 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元12,01 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元26,10 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元2,05 Mr | 元855,29 Mn | 元1,61 Mr | 元884,79 Mn | 元370,63 Mn | 元271,28 Mn | 元703,68 Mn | 元349,20 Mn | 元200,75 Mn | 元13,51 Mn | 元93,77 Mn | 元258,45 Mn | 元235,77 Mn | 元224,46 Mn | 元0,00 | 元0,00 | 元5,00 Mn | 元237,00 Mn | 元104,00 Mn | 元128,10 Mn |
| Net Borç† | -元12,29 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | 元15,83 Mr | 元19,94 Mr | 元17,29 Mr | 元13,97 Mr | 元11,30 Mr | 元8,70 Mr | 元8,86 Mr | 元7,44 Mr | 元5,87 Mr | 元5,09 Mr | 元4,46 Mr | 元3,98 Mr | 元3,95 Mr | 元3,56 Mr | 元2,79 Mr | 元1,87 Mr | 元1,18 Mr | 元1,33 Mr | 元1,09 Mr | 元790,79 Mn |
| Brüt Kâr | 元11,70 Mr | 元15,04 Mr | 元12,94 Mr | 元10,04 Mr | 元7,88 Mr | 元6,05 Mr | 元6,33 Mr | 元5,43 Mr | 元4,16 Mr | 元3,50 Mr | 元2,90 Mr | 元2,49 Mr | 元2,54 Mr | 元2,31 Mr | 元1,90 Mr | 元1,32 Mr | 元655,34 Mn | 元469,32 Mn | 元278,02 Mn | 元295,82 Mn |
| FAVÖK | 元5,58 Mr | 元7,94 Mr | 元6,45 Mr | 元4,48 Mr | 元3,14 Mr | 元2,41 Mr | 元2,75 Mr | 元2,35 Mr | 元1,64 Mr | 元279,21 Mn | 元1,06 Mr | 元804,28 Mn | 元875,51 Mn | 元764,86 Mn | 元838,70 Mn | 元441,66 Mn | 元227,26 Mn | 元177,86 Mn | 元109,87 Mn | 元57,09 Mn |
| Net Kâr | 元3,55 Mr | 元5,52 Mr | 元4,59 Mr | 元3,14 Mr | 元2,30 Mr | 元1,85 Mr | 元2,10 Mr | 元1,70 Mr | 元1,15 Mr | 元829,63 Mn | 元715,58 Mn | 元597,04 Mn | 元622,00 Mn | 元725,59 Mn | 元566,39 Mn | 元313,76 Mn | 元140,09 Mn | 元33,49 Mn | 元33,88 Mn | 元14,27 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 6,71 | 10,44 | 8,68 | 5,95 | 4,45 | 3,68 | 4,17 | 3,37 | 2,28 | 1,65 | 1,42 | 1,19 | 1,24 | 1,44 | 1,17 | 0,67 | 0,30 | 0,07 | 0,07 | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元83,64 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元291,30 Mn | 元2,32 Mr | 元1,47 Mr | 元1,62 Mr | 元4,37 Mr | 元763,71 Mn | 元1,71 Mr | 元1,27 Mr | 元1,27 Mr | 元1,09 Mr | 元616,21 Mn | 元93,03 Mn | 元90,82 Mn | 元665,82 Mn | 元281,24 Mn | 元341,68 Mn | 元320,41 Mn | 元145,04 Mn | 元52,41 Mn | -元398.000 |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元1,66 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 5,4% | 2,1% | 4,5% | 3,0% | 1,5% | 1,8% | 5,1% | 2,8% | 2,0% | 0,2% | 1,3% | 4,0% | 4,1% | 4,2% | 0,0% | 0,0% | 0,4% | 13,7% | 7,5% | 9,3% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,41 | 0,49 | 0,49 | 0,47 | 0,44 | 0,57 | 0,64 | 0,59 | 0,58 | 0,58 | 0,62 | 0,62 | 0,68 | 0,67 | 0,66 | 1,01 | 0,88 | 0,77 | 0,79 | 0,57 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,61 | 0,76 | 0,66 | 0,54 | 0,43 | 0,33 | 0,34 | 0,29 | 0,23 | 0,19 | 0,17 | 0,15 | 0,15 | 0,14 | 0,11 | 0,07 | 0,05 | 0,05 | 0,04 | 0,03 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 73,9% | 75,4% | 74,8% | 71,9% | 69,8% | 69,5% | 71,5% | 72,9% | 70,8% | 68,8% | 65,0% | 62,5% | 64,3% | 64,8% | 68,3% | 70,2% | 55,5% | 35,4% | 25,5% | 37,4% |
| FAVÖK Marjı | 35,2% | 39,8% | 37,3% | 32,1% | 27,8% | 27,7% | 31,0% | 31,5% | 27,9% | 5,5% | 23,6% | 20,2% | 22,2% | 21,5% | 30,1% | 23,6% | 19,2% | 13,4% | 10,1% | 7,2% |
| Net Kâr Marjı | 22,4% | 27,7% | 26,5% | 22,5% | 20,3% | 21,3% | 23,7% | 22,8% | 19,6% | 16,3% | 16,0% | 15,0% | 15,7% | 20,4% | 20,3% | 16,7% | 11,9% | 2,5% | 3,1% | 1,8% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 1,8% | 11,6% | 8,5% | 11,6% | 38,7% | 8,8% | 19,3% | 17,1% | 21,7% | 21,4% | 13,8% | 2,3% | 2,3% | 18,7% | 10,1% | 18,2% | 27,1% | 10,9% | 4,8% | -0,1% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 289,10 | -%3,11 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 735,00 | +%1,45 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,18 | -%2,86 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 82,79 | -%0,85 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 351,30 | +%1,06 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 591,00 | +%0,51 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 46,15 | -%0,37 |