000605Bohai Water Industry Co., Ltd Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $304,27 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元8,16 Mr | 元8,15 Mr | 元7,99 Mr | 元8,11 Mr | 元7,80 Mr | 元8,89 Mr | 元8,45 Mr | 元7,73 Mr | 元5,65 Mr | 元3,46 Mr | 元2,44 Mr | 元2,38 Mr | 元473,81 Mn | 元137,87 Mn | 元132,54 Mn | 元130,34 Mn | 元134,52 Mn | 元127,86 Mn | 元301,15 Mn | 元336,11 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元434,78 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元5,20 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元2,69 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元3,78 Mr | 元3,56 Mr | 元3,30 Mr | 元3,28 Mr | 元2,92 Mr | 元3,66 Mr | 元3,43 Mr | 元2,73 Mr | 元1,80 Mr | 元709,37 Mn | 元702,80 Mn | 元464,40 Mn | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元151,79 Mn | 元210,09 Mn |
| Net Borç† | 元3,34 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | 元1,87 Mr | 元1,76 Mr | 元1,84 Mr | 元1,75 Mr | 元1,81 Mr | 元1,88 Mr | 元1,89 Mr | 元1,75 Mr | 元1,66 Mr | 元786,02 Mn | 元728,41 Mn | 元694,74 Mn | 元70,70 Mn | 元57,62 Mn | 元38,41 Mn | 元33,75 Mn | 元35,50 Mn | 元35,79 Mn | 元27,87 Mn | 元21,31 Mn |
| Brüt Kâr | 元354,92 Mn | 元431,75 Mn | 元417,70 Mn | 元377,71 Mn | 元431,96 Mn | 元491,20 Mn | 元546,29 Mn | 元508,22 Mn | 元488,01 Mn | 元162,04 Mn | 元144,36 Mn | 元124,71 Mn | 元20,90 Mn | 元19,07 Mn | 元7,06 Mn | 元4,65 Mn | 元9,26 Mn | 元6,86 Mn | 元7,00 Mn | 元5,80 Mn |
| FAVÖK | 元297,46 Mn | 元362,90 Mn | 元357,09 Mn | 元313,86 Mn | 元375,39 Mn | 元420,77 Mn | 元468,24 Mn | 元393,21 Mn | 元418,77 Mn | 元191,62 Mn | 元173,52 Mn | 元158,95 Mn | -元6,22 Mn | 元11,15 Mn | 元3,58 Mn | -元904.690 | 元5,67 Mn | -元3,25 Mn | 元1,65 Mn | -元9,07 Mn |
| Net Kâr | 元8,53 Mn | 元16,09 Mn | 元20,12 Mn | 元16,37 Mn | 元11,44 Mn | 元20,19 Mn | 元36,95 Mn | 元72,42 Mn | 元113,14 Mn | 元42,55 Mn | 元45,36 Mn | 元42,15 Mn | -元12,15 Mn | 元5,22 Mn | -元1,83 Mn | -元6,54 Mn | 元1,01 Mn | 元6,10 Mn | 元3,49 Mn | -元66,24 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,02 | 0,05 | 0,06 | 0,05 | 0,03 | 0,06 | 0,10 | 0,21 | 0,33 | 0,16 | 0,16 | 0,17 | -0,09 | 0,04 | -0,01 | -0,05 | 0,01 | — | — | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元42,32 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元223,68 Mn | -元3,50 Mn | 元98,87 Mn | -元230,74 Mn | -元119,21 Mn | -元119,26 Mn | 元129,62 Mn | -元251,06 Mn | -元505,95 Mn | 元8,67 Mn | -元157,14 Mn | -元33,00 Mn | -元5,86 Mn | 元953.290 | -元1,71 Mn | 元2,45 Mn | -元41.740 | -元11,15 Mn | 元1,76 Mn | 元1,67 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元251,13 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 46,3% | 43,7% | 41,3% | 40,5% | 37,5% | 41,2% | 40,6% | 35,4% | 31,9% | 20,5% | 28,8% | 19,5% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 50,4% | 62,5% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,23 | 0,22 | 0,23 | 0,22 | 0,23 | 0,21 | 0,22 | 0,23 | 0,29 | 0,23 | 0,30 | 0,29 | 0,15 | 0,42 | 0,29 | 0,26 | 0,26 | 0,28 | 0,09 | 0,06 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,69 | 0,65 | 0,68 | 0,65 | 0,67 | 0,70 | 0,70 | 0,65 | 0,62 | 0,29 | 0,27 | 0,26 | 0,03 | 0,02 | 0,01 | 0,01 | 0,01 | 0,01 | 0,01 | 0,01 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 19,0% | 24,6% | 22,7% | 21,6% | 23,9% | 26,1% | 28,8% | 29,0% | 29,4% | 20,6% | 19,8% | 18,0% | 29,6% | 33,1% | 18,4% | 13,8% | 26,1% | 19,2% | 25,1% | 27,2% |
| FAVÖK Marjı | 15,9% | 20,7% | 19,4% | 17,9% | 20,8% | 22,3% | 24,7% | 22,4% | 25,2% | 24,4% | 23,8% | 22,9% | -8,8% | 19,4% | 9,3% | -2,7% | 16,0% | -9,1% | 5,9% | -42,6% |
| Net Kâr Marjı | 0,5% | 0,9% | 1,1% | 0,9% | 0,6% | 1,1% | 2,0% | 4,1% | 6,8% | 5,4% | 6,2% | 6,1% | -17,2% | 9,1% | -4,8% | -19,4% | 2,8% | 17,1% | 12,5% | -310,9% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -12,0% | -0,2% | 5,4% | -13,2% | -6,6% | -6,3% | 6,8% | -14,3% | -30,5% | 1,1% | -21,6% | -4,8% | -8,3% | 1,7% | -4,5% | 7,3% | -0,1% | -31,2% | 6,3% | 7,8% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 273,94 | -%2,21 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 659,25 | -%4,86 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,49 | +%0,06 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 83,79 | +%0,11 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 307,33 | -%7,09 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 586,60 | -%0,04 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 43,69 | -%2,78 |