000608Yang Guang Co., Ltd Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $978,19 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元4,63 Mr | 元4,84 Mr | 元5,17 Mr | 元4,84 Mr | 元5,62 Mr | 元5,99 Mr | 元5,78 Mr | 元6,58 Mr | 元7,25 Mr | 元9,83 Mr | 元10,28 Mr | 元11,24 Mr | 元8,56 Mr | 元6,83 Mr | 元6,26 Mr | 元6,46 Mr | 元7,76 Mr | 元5,69 Mr | 元5,46 Mr | 元3,95 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元58,13 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元2,07 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元2,56 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元1,25 Mr | 元1,33 Mr | 元1,47 Mr | 元879,51 Mn | 元1,05 Mr | 元1,29 Mr | 元1,34 Mr | 元1,95 Mr | 元2,45 Mr | 元3,79 Mr | 元3,94 Mr | 元4,30 Mr | 元2,76 Mr | 元1,07 Mr | 元658,50 Mn | 元995,90 Mn | 元749,80 Mn | 元886,10 Mn | 元464,70 Mn | 元1,01 Mr |
| Net Borç† | 元1,20 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | 元318,43 Mn | 元339,81 Mn | 元410,28 Mn | 元320,31 Mn | 元477,28 Mn | 元454,13 Mn | 元191,10 Mn | 元243,17 Mn | 元419,79 Mn | 元593,14 Mn | 元651,03 Mn | 元1,36 Mr | 元693,35 Mn | 元607,52 Mn | 元760,38 Mn | 元2,88 Mr | 元939,09 Mn | 元1,47 Mr | 元1,29 Mr | 元987,39 Mn |
| Brüt Kâr | 元74,06 Mn | 元130,27 Mn | 元207,69 Mn | 元197,28 Mn | 元334,05 Mn | 元296,89 Mn | 元154,61 Mn | 元180,47 Mn | 元156,03 Mn | 元244,78 Mn | 元391,06 Mn | 元607,72 Mn | 元596,56 Mn | 元460,21 Mn | 元361,87 Mn | 元2,81 Mr | 元575,65 Mn | 元690,01 Mn | 元485,68 Mn | 元359,21 Mn |
| FAVÖK | 元69,39 Mn | 元120,06 Mn | 元201,68 Mn | 元120,60 Mn | 元247,63 Mn | 元182,89 Mn | 元24,46 Mn | 元40,21 Mn | -元13,13 Mn | 元60,33 Mn | 元236,78 Mn | -元283,99 Mn | 元297,98 Mn | 元201,34 Mn | 元345,64 Mn | — | — | — | — | — |
| Net Kâr | -元218,21 Mn | -元129,11 Mn | -元227,27 Mn | -元383,87 Mn | 元64,27 Mn | 元107,34 Mn | -元81,76 Mn | 元11,46 Mn | 元152,37 Mn | -元468,24 Mn | 元20,18 Mn | -元585,17 Mn | 元191,27 Mn | 元265,48 Mn | 元173,05 Mn | 元435,39 Mn | 元267,09 Mn | 元28,33 Mn | 元183,33 Mn | 元116,11 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,29 | -0,17 | -0,30 | -0,51 | 0,09 | 0,14 | -0,11 | 0,02 | 0,20 | -0,62 | 0,03 | -0,78 | 0,26 | 0,35 | 0,23 | 0,58 | — | — | — | — |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元160,14 Mn | 元179,89 Mn | 元139,88 Mn | 元158,07 Mn | 元210,34 Mn | 元371,67 Mn | 元168,09 Mn | -元17,20 Mn | 元124,47 Mn | 元166,58 Mn | -元188,33 Mn | -元245,02 Mn | -元539,54 Mn | -元703,37 Mn | -元195,78 Mn | -元1,06 Mr | 元1,10 Mr | -元390,57 Mn | -元826,24 Mn | 元184,21 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元4,71 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 27,1% | 27,5% | 28,4% | 18,2% | 18,7% | 21,6% | 23,1% | 29,6% | 33,8% | 38,6% | 38,3% | 38,3% | 32,2% | 15,6% | 10,5% | 15,4% | 9,7% | 15,6% | 8,5% | 25,7% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,07 | 0,07 | 0,08 | 0,07 | 0,08 | 0,08 | 0,03 | 0,04 | 0,06 | 0,06 | 0,06 | 0,12 | 0,08 | 0,09 | 0,12 | 0,45 | 0,12 | 0,26 | 0,24 | 0,25 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,12 | 0,13 | 0,16 | 0,13 | 0,19 | 0,18 | 0,07 | 0,10 | 0,16 | 0,23 | 0,25 | 0,53 | 0,27 | 0,24 | 0,30 | 1,13 | 0,37 | 0,57 | 0,51 | 0,39 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 23,3% | 38,3% | 50,6% | 61,6% | 70,0% | 65,4% | 80,9% | 74,2% | 37,2% | 41,3% | 60,1% | 44,6% | 86,0% | 75,8% | 47,6% | 97,7% | 61,3% | 46,9% | 37,5% | 36,4% |
| FAVÖK Marjı | 21,8% | 35,3% | 49,2% | 37,7% | 51,9% | 40,3% | 12,8% | 16,5% | -3,1% | 10,2% | 36,4% | -20,8% | 43,0% | 33,1% | 45,5% | — | — | — | — | — |
| Net Kâr Marjı | -68,5% | -38,0% | -55,4% | -119,8% | 13,5% | 23,6% | -42,8% | 4,7% | 36,3% | -78,9% | 3,1% | -42,9% | 27,6% | 43,7% | 22,8% | 15,1% | 28,4% | 1,9% | 14,2% | 11,8% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 50,3% | 52,9% | 34,1% | 49,4% | 44,1% | 81,8% | 88,0% | -7,1% | 29,7% | 28,1% | -28,9% | -18,0% | -77,8% | -115,8% | -25,7% | -36,8% | 117,2% | -26,6% | -63,8% | 18,7% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 276,63 | -%1,25 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 674,98 | -%2,59 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,23 | +%0,97 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,28 | +%0,69 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 315,12 | -%4,74 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 585,80 | -%0,17 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,25 | -%1,54 |