000619Conch (Anhui) Energy Saving and Environment Protection New Material Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $327,95 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元5,35 Mr | 元5,15 Mr | 元5,13 Mr | 元5,09 Mr | 元5,50 Mr | 元4,77 Mr | 元4,05 Mr | 元3,79 Mr | 元3,52 Mr | 元3,88 Mr | 元3,91 Mr | 元4,07 Mr | 元4,39 Mr | 元4,51 Mr | 元4,07 Mr | 元3,36 Mr | 元2,80 Mr | 元2,76 Mr | 元2,86 Mr | 元2,58 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元687,74 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元2,32 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元3,00 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元1,47 Mr | 元1,42 Mr | 元1,83 Mr | 元1,75 Mr | 元2,06 Mr | 元1,17 Mr | 元921,00 Mn | 元746,00 Mn | 元500,00 Mn | 元849,27 Mn | 元852,06 Mn | 元1,14 Mr | 元1,46 Mr | 元1,69 Mr | 元1,50 Mr | 元903,79 Mn | 元421,29 Mn | 元608,63 Mn | 元785,49 Mn | 元730,46 Mn |
| Net Borç† | 元777,84 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | 元4,54 Mr | 元5,27 Mr | 元5,79 Mr | 元5,48 Mr | 元4,84 Mr | 元3,90 Mr | 元3,60 Mr | 元3,05 Mr | 元3,07 Mr | 元3,17 Mr | 元3,41 Mr | 元3,89 Mr | 元4,04 Mr | 元4,18 Mr | 元4,06 Mr | 元3,96 Mr | 元4,05 Mr | 元4,30 Mr | 元4,40 Mr | 元3,96 Mr |
| Brüt Kâr | 元322,25 Mn | 元375,79 Mn | 元470,72 Mn | 元335,18 Mn | 元371,12 Mn | 元430,75 Mn | 元389,91 Mn | 元286,89 Mn | 元327,04 Mn | 元428,50 Mn | 元497,89 Mn | 元517,12 Mn | 元530,73 Mn | 元558,38 Mn | 元342,93 Mn | 元428,51 Mn | 元590,94 Mn | 元403,10 Mn | 元434,13 Mn | 元454,48 Mn |
| FAVÖK | 元2,16 Mn | 元43,22 Mn | 元156,56 Mn | 元79,77 Mn | 元78,20 Mn | 元164,70 Mn | 元111,84 Mn | 元123,00 Mn | 元151,46 Mn | 元278,65 Mn | 元315,50 Mn | 元361,91 Mn | 元403,25 Mn | 元438,14 Mn | 元262,36 Mn | 元321,22 Mn | 元420,92 Mn | 元255,11 Mn | 元303,88 Mn | 元334,30 Mn |
| Net Kâr | -元85,57 Mn | -元105,86 Mn | -元18,59 Mn | -元92,20 Mn | -元143,46 Mn | 元32,36 Mn | 元11,60 Mn | 元9,70 Mn | 元9,03 Mn | 元75,97 Mn | 元94,55 Mn | 元108,58 Mn | 元139,54 Mn | 元201,67 Mn | 元82,18 Mn | 元162,59 Mn | 元221,51 Mn | 元71,60 Mn | 元109,17 Mn | 元140,45 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,19 | -0,24 | -0,05 | -0,26 | -0,40 | 0,09 | 0,03 | 0,03 | 0,03 | 0,21 | 0,26 | 0,30 | 0,39 | 0,56 | 0,23 | 0,45 | 0,62 | — | — | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元46,36 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元198,68 Mn | 元59,76 Mn | -元68,13 Mn | 元33,80 Mn | -元237,65 Mn | -元122,26 Mn | 元1,79 Mn | -元305,11 Mn | 元36,19 Mn | 元307,20 Mn | 元388,60 Mn | 元455,62 Mn | 元191,70 Mn | 元112,68 Mn | -元321,39 Mn | -元187,53 Mn | 元101,02 Mn | 元294,60 Mn | -元142,43 Mn | 元156,43 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元72,70 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 27,4% | 27,6% | 35,7% | 34,3% | 37,4% | 24,5% | 22,7% | 19,7% | 14,2% | 21,9% | 21,8% | 28,0% | 33,2% | 37,4% | 37,0% | 26,9% | 15,1% | 22,0% | 27,5% | 28,3% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,85 | 1,02 | 1,13 | 1,08 | 0,88 | 0,82 | 0,89 | 0,81 | 0,87 | 0,82 | 0,87 | 0,96 | 0,92 | 0,93 | 1,00 | 1,18 | 1,45 | 1,56 | 1,54 | 1,53 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,51 | 1,76 | 1,93 | 1,83 | 1,62 | 1,30 | 1,20 | 1,02 | 1,03 | 1,06 | 1,14 | 1,30 | 1,35 | 1,40 | 1,36 | 1,32 | 1,35 | 1,44 | 1,47 | 1,32 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 7,1% | 7,1% | 8,1% | 6,1% | 7,7% | 11,1% | 10,8% | 9,4% | 10,6% | 13,5% | 14,6% | 13,3% | 13,1% | 13,4% | 8,4% | 10,8% | 14,6% | 9,4% | 9,9% | 11,5% |
| FAVÖK Marjı | 0,0% | 0,8% | 2,7% | 1,5% | 1,6% | 4,2% | 3,1% | 4,0% | 4,9% | 8,8% | 9,3% | 9,3% | 10,0% | 10,5% | 6,5% | 8,1% | 10,4% | 5,9% | 6,9% | 8,5% |
| Net Kâr Marjı | -1,9% | -2,0% | -0,3% | -1,7% | -3,0% | 0,8% | 0,3% | 0,3% | 0,3% | 2,4% | 2,8% | 2,8% | 3,5% | 4,8% | 2,0% | 4,1% | 5,5% | 1,7% | 2,5% | 3,6% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 4,4% | 1,1% | -1,2% | 0,6% | -4,9% | -3,1% | 0,0% | -10,0% | 1,2% | 9,7% | 11,4% | 11,7% | 4,7% | 2,7% | -7,9% | -4,7% | 2,5% | 6,9% | -3,2% | 4,0% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 289,61 | -%2,94 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 733,73 | +%1,28 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,19 | -%2,85 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 82,75 | -%0,90 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 351,58 | +%1,15 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 592,55 | +%0,78 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 46,02 | -%0,65 |