000625Chongqing Changan Automobile Company Limited Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $9,49 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元203,02 Mr | 元208,21 Mr | 元190,20 Mr | 元146,06 Mr | 元135,40 Mr | 元118,27 Mr | 元97,62 Mr | 元93,49 Mr | 元106,13 Mr | 元106,51 Mr | 元89,77 Mr | 元70,23 Mr | 元53,58 Mr | 元46,43 Mr | 元36,97 Mr | 元30,99 Mr | 元24,47 Mr | 元15,30 Mr | 元14,45 Mr | 元23,10 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元54,02 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元120,46 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元81,98 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元46,49 Mr | 元36,45 Mr | 元39,15 Mr | 元24,47 Mr | 元25,99 Mr | 元19,21 Mr | 元13,72 Mr | 元15,00 Mr | 元18,21 Mr | 元23,14 Mr | 元20,69 Mr | 元15,17 Mr | 元14,42 Mr | 元12,03 Mr | 元7,65 Mr | 元5,18 Mr | 元3,43 Mr | 元3,30 Mr | 元2,08 Mr | 元5,30 Mr |
| Net Borç† | -元8,77 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | 元160,79 Mr | 元155,85 Mr | 元147,01 Mr | 元117,15 Mr | 元101,58 Mr | 元81,59 Mr | 元68,32 Mr | 元64,18 Mr | 元77,14 Mr | 元74,46 Mr | 元63,22 Mr | 元50,23 Mr | 元37,22 Mr | 元28,70 Mr | 元26,01 Mr | 元32,93 Mr | 元25,20 Mr | 元13,12 Mr | 元13,45 Mr | 元24,73 Mr |
| Brüt Kâr | 元18,30 Mr | 元16,87 Mr | 元19,08 Mr | 元19,31 Mr | 元12,51 Mr | 元8,04 Mr | 元6,68 Mr | 元6,53 Mr | 元7,03 Mr | 元9,37 Mr | 元9,29 Mr | 元6,50 Mr | 元5,10 Mr | 元4,35 Mr | 元3,18 Mr | 元5,12 Mr | 元5,04 Mr | 元1,75 Mr | 元1,83 Mr | 元5,26 Mr |
| FAVÖK | 元6,35 Mr | 元6,75 Mr | 元10,06 Mr | 元11,23 Mr | 元5,65 Mr | 元2,36 Mr | 元1,55 Mr | -元189,96 Mn | 元790,53 Mn | 元2,14 Mr | 元2,40 Mr | 元1,33 Mr | 元505,68 Mn | 元411,85 Mn | -元295,68 Mn | 元839,52 Mn | 元1,15 Mr | 元136,35 Mn | 元230,59 Mn | 元1,05 Mr |
| Net Kâr | 元4,08 Mr | 元7,32 Mr | 元11,33 Mr | 元7,80 Mr | 元3,55 Mr | 元3,32 Mr | -元2,65 Mr | 元680,73 Mn | 元7,14 Mr | 元10,29 Mr | 元9,95 Mr | 元7,56 Mr | 元3,51 Mr | 元1,45 Mr | 元967,94 Mn | 元2,04 Mr | 元1,08 Mr | 元24,38 Mn | 元666,89 Mn | 元434,43 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,41 | 0,74 | 1,13 | 0,78 | 0,36 | 0,34 | -0,30 | 0,08 | 0,82 | 1,20 | 1,17 | 0,89 | 0,41 | 0,17 | 0,11 | 0,25 | 0,14 | 0,00 | 0,09 | 0,06 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元3,79 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元2,57 Mr | 元114,99 Mn | 元17,38 Mr | 元6,01 Mr | 元21,95 Mr | 元8,82 Mr | 元484,87 Mn | -元8,98 Mr | 元4,30 Mr | 元7,44 Mr | 元10,75 Mr | 元9,30 Mr | 元995,60 Mn | -元2,57 Mr | -元3,86 Mr | 元1,75 Mr | 元1,37 Mr | -元445,55 Mn | 元142,40 Mn | -元663,50 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元4,68 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 22,9% | 17,5% | 20,6% | 16,8% | 19,2% | 16,2% | 14,1% | 16,0% | 17,2% | 21,7% | 23,0% | 21,6% | 26,9% | 25,9% | 20,7% | 16,7% | 14,0% | 21,6% | 14,4% | 23,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,79 | 0,75 | 0,77 | 0,80 | 0,75 | 0,69 | 0,70 | 0,69 | 0,73 | 0,70 | 0,70 | 0,72 | 0,69 | 0,62 | 0,70 | 1,06 | 1,03 | 0,86 | 0,93 | 1,07 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,96 | 1,90 | 1,79 | 1,43 | 1,24 | 1,00 | 0,83 | 0,78 | 0,94 | 0,91 | 0,77 | 0,61 | 0,45 | 0,35 | 0,32 | 0,40 | 0,31 | 0,16 | 0,16 | 0,30 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 11,4% | 10,8% | 13,0% | 16,5% | 12,3% | 9,9% | 9,8% | 10,2% | 9,1% | 12,6% | 14,7% | 12,9% | 13,7% | 15,2% | 12,2% | 15,5% | 20,0% | 13,3% | 13,6% | 21,3% |
| FAVÖK Marjı | 4,0% | 4,3% | 6,8% | 9,6% | 5,6% | 2,9% | 2,3% | -0,3% | 1,0% | 2,9% | 3,8% | 2,7% | 1,4% | 1,4% | -1,1% | 2,5% | 4,6% | 1,0% | 1,7% | 4,3% |
| Net Kâr Marjı | 2,5% | 4,7% | 7,7% | 6,7% | 3,5% | 4,1% | -3,9% | 1,1% | 9,3% | 13,8% | 15,7% | 15,1% | 9,4% | 5,0% | 3,7% | 6,2% | 4,3% | 0,2% | 5,0% | 1,8% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -1,6% | 0,1% | 11,8% | 5,1% | 21,6% | 10,8% | 0,7% | -14,0% | 5,6% | 10,0% | 17,0% | 18,5% | 2,7% | -8,9% | -14,8% | 5,3% | 5,4% | -3,4% | 1,1% | -2,7% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 289,10 | -%3,11 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 735,00 | +%1,45 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,18 | -%2,86 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 82,79 | -%0,85 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 351,30 | +%1,06 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 591,00 | +%0,51 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 46,15 | -%0,37 |