000628Chengdu Hi-Tech Development Group Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $3,18 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元12,53 Mr | 元14,72 Mr | 元13,61 Mr | 元13,68 Mr | 元10,83 Mr | 元8,35 Mr | 元5,88 Mr | 元3,58 Mr | 元2,99 Mr | 元3,48 Mr | 元3,97 Mr | 元3,68 Mr | 元3,35 Mr | 元2,86 Mr | 元3,09 Mr | 元2,75 Mr | 元2,43 Mr | 元1,89 Mr | 元1,87 Mr | 元1,73 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元1,23 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元10,33 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元2,20 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元2,29 Mr | 元3,26 Mr | 元2,37 Mr | 元2,10 Mr | 元1,32 Mr | 元990,09 Mn | 元710,28 Mn | 元306,93 Mn | 元48,03 Mn | 元55,04 Mn | 元93,85 Mn | 元347,64 Mn | 元2,24 Mr | 元387,80 Mn | 元468,27 Mn | 元384,30 Mn | 元112,70 Mn | 元30,00 Mn | 元66,32 Mn | 元72,32 Mn |
| Net Borç† | 元1,06 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | 元4,97 Mr | 元7,12 Mr | 元7,99 Mr | 元6,55 Mr | 元6,61 Mr | 元5,53 Mr | 元3,31 Mr | 元951,60 Mn | 元570,75 Mn | 元1,11 Mr | 元1,70 Mr | 元1,88 Mr | 元2,01 Mr | 元1,35 Mr | 元1,39 Mr | 元1,19 Mr | 元1,06 Mr | 元1,08 Mr | 元658,03 Mn | 元691,11 Mn |
| Brüt Kâr | 元555,39 Mn | 元596,73 Mn | 元575,04 Mn | 元514,53 Mn | 元528,69 Mn | 元566,30 Mn | 元338,62 Mn | 元154,05 Mn | 元134,86 Mn | 元59,06 Mn | 元74,50 Mn | 元24,93 Mn | 元217,12 Mn | 元228,66 Mn | 元199,96 Mn | 元256,20 Mn | 元285,89 Mn | 元284,94 Mn | 元154,04 Mn | 元153,53 Mn |
| FAVÖK | 元295,59 Mn | 元374,13 Mn | 元419,46 Mn | 元250,84 Mn | 元247,17 Mn | 元354,00 Mn | 元154,00 Mn | 元47,90 Mn | -元3,44 Mn | 元7,07 Mn | -元66,41 Mn | -元24,96 Mn | 元44,21 Mn | 元45,53 Mn | 元61,24 Mn | 元81,54 Mn | — | — | — | -元84,39 Mn |
| Net Kâr | 元109,24 Mn | 元61,37 Mn | 元365,94 Mn | 元199,07 Mn | 元163,35 Mn | 元240,84 Mn | 元104,56 Mn | 元54,74 Mn | 元24,40 Mn | 元29,37 Mn | 元46,67 Mn | -元41,81 Mn | 元14,00 Mn | 元8,22 Mn | 元6,03 Mn | 元15,27 Mn | 元11,65 Mn | 元11,18 Mn | -元271,13 Mn | -元159,32 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,31 | 0,17 | 1,04 | 0,57 | 0,46 | 0,77 | 0,34 | 0,18 | 0,08 | 0,09 | 0,17 | -0,19 | 0,06 | 0,04 | 0,03 | 0,07 | — | — | — | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元24,06 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元186,54 Mn | -元735,32 Mn | -元821,44 Mn | 元90,62 Mn | 元412,67 Mn | 元159,87 Mn | -元248,39 Mn | -元166,25 Mn | 元101,23 Mn | 元20,79 Mn | -元108,54 Mn | 元144,24 Mn | 元104,88 Mn | 元123,25 Mn | 元135,95 Mn | 元142,76 Mn | 元163,37 Mn | 元212,84 Mn | 元100,93 Mn | 元207,94 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元41,20 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 18,2% | 22,2% | 17,4% | 15,4% | 12,2% | 11,9% | 12,1% | 8,6% | 1,6% | 1,6% | 2,4% | 9,4% | 67,0% | 13,6% | 15,2% | 14,0% | 4,6% | 1,6% | 3,5% | 4,2% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,40 | 0,48 | 0,59 | 0,48 | 0,61 | 0,66 | 0,56 | 0,27 | 0,19 | 0,32 | 0,43 | 0,51 | 0,60 | 0,47 | 0,45 | 0,43 | 0,44 | 0,57 | 0,35 | 0,40 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 2,26 | 3,23 | 3,62 | 2,97 | 3,00 | 2,51 | 1,50 | 0,43 | 0,26 | 0,50 | 0,77 | 0,85 | 0,91 | 0,61 | 0,63 | 0,54 | 0,48 | 0,49 | 0,30 | 0,31 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 11,2% | 8,4% | 7,2% | 7,9% | 8,0% | 10,2% | 10,2% | 16,2% | 23,6% | 5,3% | 4,4% | 1,3% | 10,8% | 16,9% | 14,4% | 21,5% | 26,9% | 26,3% | 23,4% | 22,2% |
| FAVÖK Marjı | 5,9% | 5,3% | 5,3% | 3,8% | 3,7% | 6,4% | 4,7% | 5,0% | -0,6% | 0,6% | -3,9% | -1,3% | 2,2% | 3,4% | 4,4% | 6,8% | — | — | — | -12,2% |
| Net Kâr Marjı | 2,2% | 0,9% | 4,6% | 3,0% | 2,5% | 4,4% | 3,2% | 5,8% | 4,3% | 2,7% | 2,7% | -2,2% | 0,7% | 0,6% | 0,4% | 1,3% | 1,1% | 1,0% | -41,2% | -23,1% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 3,8% | -10,3% | -10,3% | 1,4% | 6,2% | 2,9% | -7,5% | -17,5% | 17,7% | 1,9% | -6,4% | 7,7% | 5,2% | 9,1% | 9,8% | 12,0% | 15,4% | 19,6% | 15,3% | 30,1% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 280,58 | -%2,95 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 692,59 | -%5,77 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,35 | -%1,01 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 83,86 | +%1,29 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 332,01 | -%5,49 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 586,57 | -%0,75 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 45,00 | -%2,49 |