000633Xinjiang Hejin Holding Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $295,47 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元457,71 Mn | 元521,64 Mn | 元233,45 Mn | 元256,74 Mn | 元238,58 Mn | 元235,56 Mn | 元1,12 Mr | 元1,05 Mr | 元989,37 Mn | 元965,67 Mn | 元219,78 Mn | 元257,83 Mn | 元295,25 Mn | 元316,83 Mn | 元315,20 Mn | 元376,56 Mn | 元399,28 Mn | 元517,06 Mn | 元659,14 Mn | 元822,16 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元21,48 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元252,46 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元200,92 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元182,77 Mn | 元216,27 Mn | 元33,52 Mn | 元33,00 Mn | 元33,36 Mn | 元40,02 Mn | 元789,63 Mn | 元742,65 Mn | 元741,16 Mn | 元744,31 Mn | 元42,93 Mn | 元42,03 Mn | 元49,05 Mn | 元64,28 Mn | 元73,83 Mn | 元76,50 Mn | 元69,85 Mn | 元76,56 Mn | 元32,09 Mn | 元716,59 Mn |
| Net Borç† | 元161,29 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | 元291,37 Mn | 元276,97 Mn | 元233,58 Mn | 元228,85 Mn | 元162,65 Mn | 元129,72 Mn | 元97,98 Mn | 元110,47 Mn | 元66,13 Mn | 元51,98 Mn | 元44,77 Mn | 元87,12 Mn | 元130,32 Mn | 元161,26 Mn | 元139,10 Mn | 元84,10 Mn | 元226,91 Mn | 元189,00 Mn | 元222,31 Mn | 元107,12 Mn |
| Brüt Kâr | 元33,11 Mn | 元29,36 Mn | 元25,60 Mn | 元24,89 Mn | 元17,70 Mn | 元13,91 Mn | 元10,86 Mn | 元27,63 Mn | 元10,36 Mn | 元6,21 Mn | -元7,38 Mn | -元850.998 | 元6,80 Mn | 元938.217 | 元4,87 Mn | 元2,50 Mn | 元61,77 Mn | 元31,14 Mn | 元22,64 Mn | -元8,80 Mn |
| FAVÖK | 元51,13 Mn | 元40,79 Mn | 元11,41 Mn | 元8,22 Mn | 元3,13 Mn | -元4,14 Mn | -元5,18 Mn | 元9,24 Mn | -元22,45 Mn | -元26,50 Mn | -元33,21 Mn | -元24,94 Mn | -元10,17 Mn | -元14,39 Mn | -元7,12 Mn | -元12,36 Mn | 元17,83 Mn | -元2,50 Mn | -元22,22 Mn | 元107,71 Mn |
| Net Kâr | 元7,57 Mn | 元11,68 Mn | 元5,82 Mn | 元5,89 Mn | 元3,34 Mn | 元9,06 Mn | -元6,36 Mn | 元4,89 Mn | -元23,71 Mn | 元26,41 Mn | -元42,22 Mn | -元28,90 Mn | 元5,82 Mn | 元2,38 Mn | 元6,87 Mn | 元3,18 Mn | 元3,78 Mn | -元7,93 Mn | 元225,08 Mn | 元110,49 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,02 | 0,03 | 0,02 | 0,02 | 0,01 | 0,02 | -0,02 | 0,01 | -0,06 | 0,07 | -0,11 | -0,08 | 0,02 | 0,01 | 0,02 | 0,01 | 0,01 | -0,02 | 0,58 | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | 元0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元22,99 Mn | 元23,99 Mn | -元14,55 Mn | -元5,10 Mn | -元1,51 Mn | -元7,58 Mn | -元74,05 Mn | -元175,01 Mn | -元490,76 Mn | 元2,73 Mn | 元37,16 Mn | -元64,87 Mn | -元46,86 Mn | -元22,03 Mn | -元145,60 Mn | -元1,10 Mn | -元53,49 Mn | -元15,01 Mn | -元35,00 Mn | -元10,63 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元6,06 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 39,9% | 41,5% | 14,4% | 12,9% | 14,0% | 17,0% | 70,8% | 71,0% | 74,9% | 77,1% | 19,5% | 16,3% | 16,6% | 20,3% | 23,4% | 20,3% | 17,5% | 14,8% | 4,9% | 87,2% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,64 | 0,53 | 1,00 | 0,89 | 0,68 | 0,55 | 0,09 | 0,11 | 0,07 | 0,05 | 0,20 | 0,34 | 0,44 | 0,51 | 0,44 | 0,22 | 0,57 | 0,37 | 0,34 | 0,13 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,45 | 1,38 | 1,16 | 1,14 | 0,81 | 0,65 | 0,49 | 0,55 | 0,33 | 0,26 | 0,22 | 0,43 | 0,65 | 0,80 | 0,69 | 0,42 | 1,13 | 0,94 | 1,11 | 0,53 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 11,4% | 10,6% | 11,0% | 10,9% | 10,9% | 10,7% | 11,1% | 25,0% | 15,7% | 11,9% | -16,5% | -1,0% | 5,2% | 0,6% | 3,5% | 3,0% | 27,2% | 16,5% | 10,2% | -8,2% |
| FAVÖK Marjı | 17,5% | 14,7% | 4,9% | 3,6% | 1,9% | -3,2% | -5,3% | 8,4% | -34,0% | -51,0% | -74,2% | -28,6% | -7,8% | -8,9% | -5,1% | -14,7% | 7,9% | -1,3% | -10,0% | 100,6% |
| Net Kâr Marjı | 2,6% | 4,2% | 2,5% | 2,6% | 2,1% | 7,0% | -6,5% | 4,4% | -35,9% | 50,8% | -94,3% | -33,2% | 4,5% | 1,5% | 4,9% | 3,8% | 1,7% | -4,2% | 101,2% | 103,1% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 7,9% | 8,7% | -6,2% | -2,2% | -0,9% | -5,8% | -75,6% | -158,4% | -742,1% | 5,3% | 83,0% | -74,5% | -36,0% | -13,7% | -104,7% | -1,3% | -23,6% | -7,9% | -15,7% | -9,9% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 277,32 | -%1,00 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 655,96 | -%5,33 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,15 | +%0,87 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,83 | +%1,35 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 304,50 | -%7,95 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 607,22 | +%3,48 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,74 | -%0,45 |