000650Renhe Pharmacy Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,07 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元7,74 Mr | 元7,48 Mr | 元7,44 Mr | 元7,63 Mr | 元6,91 Mr | 元6,37 Mr | 元4,98 Mr | 元4,62 Mr | 元4,17 Mr | 元3,86 Mr | 元3,16 Mr | 元2,60 Mr | 元2,33 Mr | 元2,09 Mr | 元1,60 Mr | 元1,48 Mr | 元1,11 Mr | 元437,80 Mn | 元308,48 Mn | 元271,72 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元2,77 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元771,84 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元6,93 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元76,35 Mn | 元81,03 Mn | 元18,50 Mn | 元34,37 Mn | 元31,36 Mn | 元96,45 Mn | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元80,12 Mn | 元0,00 | 元89,47 Mn | 元112,14 Mn | 元2,82 Mn | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 |
| Net Borç† | -元3,93 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | 元3,52 Mr | 元4,05 Mr | 元5,00 Mr | 元5,12 Mr | 元4,91 Mr | 元4,25 Mr | 元4,55 Mr | 元4,37 Mr | 元3,81 Mr | 元3,54 Mr | 元2,50 Mr | 元2,23 Mr | 元1,78 Mr | 元2,07 Mr | 元2,19 Mr | 元1,37 Mr | 元982,77 Mn | 元874,40 Mn | 元778,05 Mn | 元24,94 Mn |
| Brüt Kâr | 元1,22 Mr | 元1,46 Mr | 元1,78 Mr | 元1,78 Mr | 元1,79 Mr | 元1,59 Mr | 元1,84 Mr | 元1,80 Mr | 元1,42 Mr | 元1,23 Mr | 元1,06 Mr | 元969,52 Mn | 元747,76 Mn | 元774,21 Mn | 元833,86 Mn | 元690,64 Mn | 元673,93 Mn | 元431,28 Mn | 元297,09 Mn | -元10,45 Mn |
| FAVÖK | 元702,17 Mn | 元796,06 Mn | 元1,09 Mr | 元1,00 Mr | 元1,01 Mr | 元876,68 Mn | 元873,10 Mn | 元841,93 Mn | 元622,45 Mn | 元614,51 Mn | 元613,90 Mn | 元465,46 Mn | 元319,74 Mn | 元370,62 Mn | 元417,42 Mn | 元317,90 Mn | 元243,90 Mn | 元105,90 Mn | 元61,30 Mn | -元22,31 Mn |
| Net Kâr | 元393,21 Mn | 元481,91 Mn | 元567,26 Mn | 元574,43 Mn | 元665,02 Mn | 元580,18 Mn | 元537,83 Mn | 元506,46 Mn | 元380,23 Mn | 元372,38 Mn | 元391,30 Mn | 元300,91 Mn | 元194,18 Mn | 元255,46 Mn | 元300,35 Mn | 元219,53 Mn | 元168,72 Mn | 元70,16 Mn | 元39,17 Mn | 元130,30 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,28 | 0,35 | 0,41 | 0,41 | 0,48 | 0,46 | 0,43 | 0,41 | 0,31 | 0,30 | 0,32 | 0,24 | 0,16 | 0,21 | 0,26 | 0,18 | 0,11 | — | — | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元42,48 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元891,14 Mn | 元354,17 Mn | 元390,89 Mn | 元1,09 Mr | 元306,86 Mn | 元730,13 Mn | 元566,61 Mn | 元512,13 Mn | 元475,01 Mn | 元475,82 Mn | 元382,60 Mn | 元243,23 Mn | 元126,49 Mn | -元57,24 Mn | 元65,54 Mn | 元102,41 Mn | 元149,83 Mn | 元50,09 Mn | 元30,84 Mn | 元197,10 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元74,59 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 1,0% | 1,1% | 0,2% | 0,5% | 0,5% | 1,5% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 3,4% | 0,0% | 5,6% | 7,6% | 0,3% | 0,0% | 0,0% | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,45 | 0,54 | 0,67 | 0,67 | 0,71 | 0,67 | 0,91 | 0,95 | 0,92 | 0,92 | 0,79 | 0,86 | 0,77 | 0,99 | 1,37 | 0,92 | 0,88 | 2,00 | 2,52 | 0,09 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,51 | 0,58 | 0,72 | 0,74 | 0,71 | 0,61 | 0,66 | 0,63 | 0,55 | 0,51 | 0,36 | 0,32 | 0,26 | 0,30 | 0,32 | 0,20 | 0,14 | 0,13 | 0,11 | 0,00 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 34,7% | 36,0% | 35,5% | 34,7% | 36,5% | 37,4% | 40,5% | 41,2% | 37,2% | 34,9% | 42,4% | 43,4% | 42,0% | 37,4% | 38,1% | 50,5% | 68,6% | 49,3% | 38,2% | -41,9% |
| FAVÖK Marjı | 20,0% | 19,7% | 21,8% | 19,6% | 20,6% | 20,6% | 19,2% | 19,3% | 16,3% | 17,3% | 24,6% | 20,9% | 17,9% | 17,9% | 19,1% | 23,3% | 24,8% | 12,1% | 7,9% | -89,4% |
| Net Kâr Marjı | 11,2% | 11,9% | 11,3% | 11,2% | 13,5% | 13,6% | 11,8% | 11,6% | 10,0% | 10,5% | 15,7% | 13,5% | 10,9% | 12,3% | 13,7% | 16,1% | 17,2% | 8,0% | 5,0% | 522,4% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 25,3% | 8,8% | 7,8% | 21,3% | 6,3% | 17,2% | 12,5% | 11,7% | 12,5% | 13,4% | 15,3% | 10,9% | 7,1% | -2,8% | 3,0% | 7,5% | 15,2% | 5,7% | 4,0% | 790,2% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 280,12 | -%3,11 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 692,90 | -%5,73 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,44 | -%0,90 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 83,70 | +%1,10 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 330,80 | -%5,84 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 586,81 | -%0,71 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,94 | -%2,62 |