000655Shandong Jinling Mining Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $632,73 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元4,09 Mr | 元3,90 Mr | 元3,76 Mr | 元3,53 Mr | 元3,39 Mr | 元3,11 Mr | 元2,89 Mr | 元2,72 Mr | 元2,66 Mr | 元3,00 Mr | 元3,43 Mr | 元3,67 Mr | 元3,59 Mr | 元3,34 Mr | 元2,93 Mr | 元2,44 Mr | 元1,92 Mr | 元1,38 Mr | 元1,12 Mr | 元829,40 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元208,59 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元543,36 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元3,55 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元169,58 Mn | 元94,75 Mn | 元1,33 Mn | 元100.000 | 元7,00 Mn | 元7,55 Mn | 元9,15 Mn | 元326.696 | 元113,37 Mn | 元161,65 Mn | 元66,65 Mn | 元48,99 Mn | 元128,15 Mn | 元163,88 Mn | 元47,31 Mn | 元14,37 Mn | 元10,62 Mn | 元39,97 Mn | 元180,83 Mn | 元135,74 Mn |
| Net Borç† | -元159,08 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | 元1,66 Mr | 元1,54 Mr | 元1,43 Mr | 元1,37 Mr | 元1,81 Mr | 元1,43 Mr | 元1,33 Mr | 元1,02 Mr | 元1,01 Mr | 元609,36 Mn | 元778,45 Mn | 元1,52 Mr | 元1,61 Mr | 元1,30 Mr | 元1,76 Mr | 元1,54 Mr | 元932,97 Mn | 元972,84 Mn | 元641,55 Mn | 元266,63 Mn |
| Brüt Kâr | 元340,60 Mn | 元235,75 Mn | 元278,17 Mn | 元263,65 Mn | 元522,01 Mn | 元375,24 Mn | 元309,91 Mn | 元207,81 Mn | 元300,85 Mn | -元17,26 Mn | 元31,36 Mn | 元435,36 Mn | 元557,40 Mn | 元428,53 Mn | 元840,25 Mn | 元783,37 Mn | 元386,54 Mn | 元587,02 Mn | 元370,15 Mn | 元136,55 Mn |
| FAVÖK | 元207,99 Mn | 元94,75 Mn | 元179,76 Mn | 元141,11 Mn | 元117,81 Mn | 元238,62 Mn | 元196,75 Mn | 元139,43 Mn | 元72,29 Mn | -元201,82 Mn | -元56,88 Mn | 元248,04 Mn | 元411,32 Mn | 元314,96 Mn | 元755,15 Mn | 元705,83 Mn | 元329,73 Mn | 元563,11 Mn | 元372,06 Mn | 元110,49 Mn |
| Net Kâr | 元268,09 Mn | 元203,96 Mn | 元235,25 Mn | 元203,11 Mn | 元127,96 Mn | 元230,45 Mn | 元179,63 Mn | 元100,48 Mn | -元316,29 Mn | -元562,56 Mn | 元10,45 Mn | 元209,15 Mn | 元261,67 Mn | 元211,50 Mn | 元497,81 Mn | 元491,49 Mn | 元217,01 Mn | 元384,28 Mn | 元216,46 Mn | 元104,23 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,45 | 0,34 | 0,40 | 0,34 | 0,21 | 0,39 | 0,30 | 0,17 | -0,53 | -0,95 | 0,02 | 0,35 | 0,44 | 0,36 | 0,84 | 0,83 | 0,38 | — | — | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元29,02 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元202,07 Mn | 元84,82 Mn | 元390,50 Mn | 元410,71 Mn | 元428,18 Mn | 元215,11 Mn | 元442,54 Mn | 元304,08 Mn | 元99,14 Mn | -元105,20 Mn | -元53,17 Mn | 元120,73 Mn | 元41,90 Mn | 元370,92 Mn | 元323,83 Mn | 元229,08 Mn | 元126,90 Mn | 元588,46 Mn | -元22,33 Mn | 元8,58 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元89,82 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 4,1% | 2,4% | 0,0% | 0,0% | 0,2% | 0,2% | 0,3% | 0,0% | 4,3% | 5,4% | 1,9% | 1,3% | 3,6% | 4,9% | 1,6% | 0,6% | 0,6% | 2,9% | 16,2% | 16,4% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,41 | 0,40 | 0,38 | 0,39 | 0,53 | 0,46 | 0,46 | 0,37 | 0,38 | 0,20 | 0,23 | 0,42 | 0,45 | 0,39 | 0,60 | 0,63 | 0,49 | 0,71 | 0,57 | 0,32 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,47 | 0,43 | 0,40 | 0,39 | 0,51 | 0,40 | 0,37 | 0,29 | 0,29 | 0,17 | 0,22 | 0,43 | 0,46 | 0,37 | 0,50 | 0,43 | 0,26 | 0,27 | 0,18 | 0,08 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 20,6% | 15,3% | 19,5% | 19,3% | 28,8% | 26,3% | 23,4% | 20,4% | 29,7% | -2,8% | 4,0% | 28,6% | 34,5% | 33,0% | 47,8% | 50,9% | 41,4% | 60,3% | 57,7% | 51,2% |
| FAVÖK Marjı | 12,6% | 6,2% | 12,6% | 10,3% | 6,5% | 16,7% | 14,8% | 13,7% | 7,1% | -33,1% | -7,3% | 16,3% | 25,5% | 24,3% | 43,0% | 45,8% | 35,3% | 57,9% | 58,0% | 41,4% |
| Net Kâr Marjı | 16,2% | 13,2% | 16,5% | 14,9% | 7,1% | 16,2% | 13,5% | 9,9% | -31,2% | -92,3% | 1,3% | 13,7% | 16,2% | 16,3% | 28,3% | 31,9% | 23,3% | 39,5% | 33,7% | 39,1% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 12,2% | 5,5% | 27,3% | 30,1% | 23,6% | 15,1% | 33,4% | 29,9% | 9,8% | -17,3% | -6,8% | 7,9% | 2,6% | 28,6% | 18,4% | 14,9% | 13,6% | 60,5% | -3,5% | 3,2% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 274,69 | -%1,94 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 648,51 | -%6,41 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,65 | +%0,26 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,48 | +%0,93 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 300,99 | -%9,01 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 589,70 | +%0,49 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,06 | -%1,96 |