000659Zhuhai Zhongfu Enterprise Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $537,37 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元1,92 Mr | 元1,78 Mr | 元1,84 Mr | 元2,13 Mr | 元2,32 Mr | 元2,24 Mr | 元2,38 Mr | 元2,48 Mr | 元2,65 Mr | 元2,62 Mr | 元3,18 Mr | 元3,72 Mr | 元4,55 Mr | 元5,94 Mr | 元5,96 Mr | 元5,95 Mr | 元5,19 Mr | 元4,90 Mr | 元5,11 Mr | 元5,69 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元122,64 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元1,89 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元13,65 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元1,41 Mr | 元1,19 Mr | 元1,12 Mr | 元1,24 Mr | 元1,25 Mr | 元1,31 Mr | 元1,28 Mr | 元1,48 Mr | 元1,59 Mr | 元1,45 Mr | 元1,33 Mr | 元2,03 Mr | 元2,78 Mr | 元2,83 Mr | 元2,58 Mr | 元2,44 Mr | 元2,15 Mr | 元1,94 Mr | 元2,25 Mr | 元2,86 Mr |
| Net Borç† | 元1,29 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | 元983,02 Mn | 元1,00 Mr | 元1,25 Mr | 元1,30 Mr | 元1,44 Mr | 元1,25 Mr | 元1,55 Mr | 元1,61 Mr | 元1,61 Mr | 元1,61 Mr | 元1,86 Mr | 元2,35 Mr | 元2,78 Mr | 元3,09 Mr | 元3,58 Mr | 元3,34 Mr | 元2,78 Mr | 元2,98 Mr | 元2,61 Mr | 元2,26 Mr |
| Brüt Kâr | 元140,60 Mn | 元144,41 Mn | 元236,92 Mn | 元171,93 Mn | 元285,72 Mn | 元237,56 Mn | 元307,98 Mn | 元302,60 Mn | 元325,72 Mn | 元234,68 Mn | 元326,69 Mn | 元412,62 Mn | 元329,97 Mn | 元410,32 Mn | 元647,83 Mn | 元752,68 Mn | 元725,79 Mn | 元598,50 Mn | 元596,93 Mn | 元520,63 Mn |
| FAVÖK | 元134,24 Mn | 元149,96 Mn | 元242,51 Mn | 元149,83 Mn | 元250,83 Mn | 元196,33 Mn | 元269,31 Mn | 元251,47 Mn | 元341,23 Mn | 元100,63 Mn | 元317,51 Mn | 元391,18 Mn | 元237,82 Mn | 元445,76 Mn | 元650,00 Mn | 元726,54 Mn | 元695,42 Mn | 元612,35 Mn | 元573,93 Mn | 元522,27 Mn |
| Net Kâr | -元115,21 Mn | -元122,81 Mn | -元70,26 Mn | -元185,90 Mn | 元25,85 Mn | -元179,19 Mn | 元18,07 Mn | 元22,40 Mn | 元93,97 Mn | -元573,49 Mn | -元66,36 Mn | 元41,82 Mn | -元1,11 Mr | -元181,43 Mn | 元45,41 Mn | 元144,85 Mn | 元114,58 Mn | 元46,32 Mn | 元85,96 Mn | 元87,96 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,09 | -0,10 | -0,05 | -0,14 | 0,02 | -0,14 | 0,01 | 0,02 | 0,07 | -0,45 | -0,05 | 0,03 | -0,86 | -0,14 | 0,04 | 0,12 | 0,10 | — | — | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元2,87 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元63,97 Mn | 元28,50 Mn | 元73,53 Mn | 元147,87 Mn | 元60,35 Mn | 元95,15 Mn | 元142,99 Mn | 元98,43 Mn | 元184,53 Mn | 元152,98 Mn | 元306,68 Mn | 元490,85 Mn | 元4,74 Mn | 元337,80 Mn | -元53,05 Mn | 元9,13 Mn | 元456,26 Mn | 元509,51 Mn | -元16,32 Mn | 元9,19 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元182,34 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 73,7% | 66,9% | 60,9% | 58,0% | 53,7% | 58,6% | 53,9% | 59,6% | 60,2% | 55,5% | 42,0% | 54,7% | 61,0% | 47,6% | 43,3% | 41,0% | 41,4% | 39,6% | 44,0% | 50,3% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,51 | 0,57 | 0,68 | 0,61 | 0,62 | 0,56 | 0,65 | 0,65 | 0,61 | 0,61 | 0,59 | 0,63 | 0,61 | 0,52 | 0,60 | 0,56 | 0,54 | 0,61 | 0,51 | 0,40 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 72,00 | 73,50 | 91,77 | 95,00 | 105,46 | 91,87 | 113,63 | 117,84 | 117,59 | 117,81 | 136,18 | 172,40 | 203,59 | 226,45 | 262,49 | 244,95 | 203,40 | 218,15 | 190,86 | 165,24 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 14,3% | 14,4% | 18,9% | 13,3% | 19,8% | 18,9% | 19,9% | 18,8% | 20,3% | 14,6% | 17,6% | 17,5% | 11,9% | 13,3% | 18,1% | 22,5% | 26,1% | 20,1% | 22,9% | 23,1% |
| FAVÖK Marjı | 13,7% | 14,9% | 19,4% | 11,6% | 17,4% | 15,7% | 17,4% | 15,6% | 21,3% | 6,3% | 17,1% | 16,6% | 8,6% | 14,4% | 18,1% | 21,7% | 25,0% | 20,6% | 22,0% | 23,1% |
| Net Kâr Marjı | -11,7% | -12,2% | -5,6% | -14,3% | 1,8% | -14,3% | 1,2% | 1,4% | 5,9% | -35,7% | -3,6% | 1,8% | -40,0% | -5,9% | 1,3% | 4,3% | 4,1% | 1,6% | 3,3% | 3,9% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -6,5% | 2,8% | 5,9% | 11,4% | 4,2% | 7,6% | 9,2% | 6,1% | 11,5% | 9,5% | 16,5% | 20,9% | 0,2% | 10,9% | -1,5% | 0,3% | 16,4% | 17,1% | -0,6% | 0,4% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 289,61 | -%2,94 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 733,73 | +%1,28 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,19 | -%2,85 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 82,75 | -%0,90 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 351,58 | +%1,15 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 592,55 | +%0,78 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 46,02 | -%0,65 |