000661Changchun High-Tech Industry (Group) Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $4,35 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元30,09 Mr | 元31,07 Mr | 元30,74 Mr | 元26,03 Mr | 元22,52 Mr | 元16,91 Mr | 元12,72 Mr | 元9,43 Mr | 元7,35 Mr | 元6,20 Mr | 元3,82 Mr | 元3,17 Mr | 元2,82 Mr | 元2,33 Mr | 元2,08 Mr | 元1,77 Mr | 元1,56 Mr | 元1,55 Mr | 元1,51 Mr | 元1,45 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元2,16 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元5,02 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元24,87 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元1,94 Mr | 元1,56 Mr | 元1,71 Mr | 元1,72 Mr | 元1,54 Mr | 元1,50 Mr | 元1,03 Mr | 元267,17 Mn | 元72,85 Mn | 元85,03 Mn | 元102,71 Mn | 元103,39 Mn | 元118,57 Mn | 元186,33 Mn | 元191,13 Mn | 元136,31 Mn | 元202,31 Mn | 元412,61 Mn | 元538,51 Mn | 元544,64 Mn |
| Net Borç† | -元1,66 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | 元12,02 Mr | 元13,40 Mr | 元14,50 Mr | 元12,57 Mr | 元10,69 Mr | 元8,53 Mr | 元7,33 Mr | 元5,34 Mr | 元4,08 Mr | 元2,85 Mr | 元2,31 Mr | 元2,18 Mr | 元1,97 Mr | 元1,69 Mr | 元1,24 Mr | 元1,15 Mr | 元1,01 Mr | 元802,79 Mn | 元660,52 Mn | 元580,46 Mn |
| Brüt Kâr | 元9,40 Mr | 元11,12 Mr | 元12,17 Mr | 元10,78 Mr | 元9,18 Mr | 元7,31 Mr | 元6,17 Mr | 元4,48 Mr | 元3,31 Mr | 元2,23 Mr | 元1,77 Mr | 元1,62 Mr | 元1,56 Mr | 元1,35 Mr | 元992,04 Mn | 元872,21 Mn | 元756,28 Mn | 元534,34 Mn | 元413,42 Mn | 元316,43 Mn |
| FAVÖK | 元1,02 Mr | 元3,73 Mr | 元5,91 Mr | 元5,35 Mr | 元4,89 Mr | 元3,96 Mr | 元2,91 Mr | 元1,79 Mr | 元1,19 Mr | 元861,40 Mn | 元694,71 Mn | 元599,27 Mn | 元624,58 Mn | 元534,04 Mn | 元265,50 Mn | 元265,79 Mn | 元265,99 Mn | 元167,35 Mn | 元129,40 Mn | 元102,55 Mn |
| Net Kâr | 元154,97 Mn | 元2,58 Mr | 元4,53 Mr | 元4,14 Mr | 元3,76 Mr | 元3,05 Mr | 元1,78 Mr | 元1,01 Mr | 元661,95 Mn | 元484,85 Mn | 元384,48 Mn | 元318,17 Mn | 元283,90 Mn | 元299,80 Mn | 元109,55 Mn | 元86,46 Mn | 元73,15 Mn | 元20,09 Mn | 元6,50 Mn | 元4,52 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,39 | 6,42 | 11,06 | 10,16 | 9,17 | 7,46 | 5,14 | 2,96 | 1,95 | 1,43 | 1,28 | 1,05 | 0,94 | 0,99 | 0,36 | 0,29 | 0,24 | — | — | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元2,26 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元1,40 Mr | 元924,28 Mn | 元3,01 Mr | 元737,17 Mn | 元1,10 Mr | 元43,19 Mn | 元1,11 Mr | 元256,15 Mn | 元221,23 Mn | 元140,54 Mn | 元542,59 Mn | 元178,05 Mn | 元270,09 Mn | 元236,01 Mn | -元31,30 Mn | 元219,83 Mn | 元319,96 Mn | 元141,32 Mn | 元142,08 Mn | 元83,02 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元2,20 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 6,4% | 5,0% | 5,6% | 6,6% | 6,8% | 8,9% | 8,1% | 2,8% | 1,0% | 1,4% | 2,7% | 3,3% | 4,2% | 8,0% | 9,2% | 7,7% | 13,0% | 26,7% | 35,6% | 37,5% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,40 | 0,43 | 0,47 | 0,48 | 0,47 | 0,50 | 0,58 | 0,57 | 0,55 | 0,46 | 0,61 | 0,69 | 0,70 | 0,73 | 0,60 | 0,65 | 0,65 | 0,52 | 0,44 | 0,40 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,48 | 0,54 | 0,58 | 0,51 | 0,43 | 0,34 | 0,29 | 0,21 | 0,16 | 0,11 | 0,09 | 0,09 | 0,08 | 0,07 | 0,05 | 0,05 | 0,04 | 0,03 | 0,03 | 0,02 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 78,3% | 83,0% | 83,9% | 85,8% | 85,9% | 85,7% | 84,1% | 83,8% | 81,3% | 78,3% | 76,5% | 74,2% | 79,1% | 79,8% | 79,8% | 75,8% | 74,8% | 66,6% | 62,6% | 54,5% |
| FAVÖK Marjı | 8,5% | 27,8% | 40,8% | 42,6% | 45,7% | 46,4% | 39,7% | 33,5% | 29,2% | 30,2% | 30,0% | 27,5% | 31,7% | 31,6% | 21,3% | 23,1% | 26,3% | 20,8% | 19,6% | 17,7% |
| Net Kâr Marjı | 1,3% | 19,3% | 31,3% | 32,9% | 35,1% | 35,7% | 24,2% | 18,8% | 16,2% | 17,0% | 16,6% | 14,6% | 14,4% | 17,7% | 8,8% | 7,5% | 7,2% | 2,5% | 1,0% | 0,8% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -11,7% | 6,9% | 20,8% | 5,9% | 10,3% | 0,5% | 15,2% | 4,8% | 5,4% | 4,9% | 23,5% | 8,2% | 13,7% | 14,0% | -2,5% | 19,1% | 31,7% | 17,6% | 21,5% | 14,3% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 289,61 | -%2,94 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 733,73 | +%1,28 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,19 | -%2,85 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 82,75 | -%0,90 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 351,58 | +%1,15 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 592,55 | +%0,78 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 46,02 | -%0,65 |